Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 17.06.2008, 20:42

wypadł mi zwój i cuś go nie widze;p

wypadł mi zwój;) mam nadzieje że mam ten zaszczyt bycia pierwszym;)

"Znalezione zwoje
Złowrogie Zawodzenie Śmierci"

Takie coś miałem po wyprawie, tylko odruchowo skasowałem niestety. Ale było w pamięci opery i sobie cofnąłem. No i zrobiłem screena. Moge go wrzucić jak coś. Ale pisze nie po to zeby wszyscy wiedzieli ze mi wypadło tylko po to żeby dowiedzieć się gdzie on mi się schował. W ekwipunku go ni ma:(

Edit: Nie wiedziałem czy dać to w bugach czy tutaj ale dalem tutaj zakladając że to potem widać jak ma się pierścień czy amulet;p a tutaj link do screena http://img229.imageshack.us/my.php?image=screenyq6.jpg

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Darius" (17.06.2008, 20:48)


2

Tuesday, 17.06.2008, 21:20

Dziś dodany został moduł dropu zwojów - zawierają recepturę na słowa runiczne.
Gratulacje :D
Nie ma jeszcze przeglądania zwojów i tworzenia słów runicznych, więc nic z tym nie zrobisz - ale będzie to dodane w ciągu następnych dni. Przedmiot posiadasz już w bazie, więc kiedy opcje te zostaną wprowadzone, zobaczysz go :)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Tuesday, 17.06.2008, 21:22

Oł je je je;) No to mi się podoba;p Ciekawe tylko jak sie zdziwie kiedy zobacze wymagania do uzytku;p

4

Tuesday, 17.06.2008, 21:25

Nie mają żadnych wymagań - oprócz tego, że musisz mieć odpowiedni zwój (już masz ;)), odpowiedni przedmiot, z odpowiednią ilością slotów i odpowiednie runy w odpowiedniej kolejności :)

I już możesz zakładać :P

Chociaż, przydałyby się chyba jakieś wymagania, żeby ograniczyć pushing.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Raziel

Intermediate

Postów: 236

Skąd: Warszawa/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Tuesday, 17.06.2008, 21:33

Czyli wreszcie wyprawy na Gilgamesha zaczynają nabierać sensu :) I chyba można by takie rzeczy zamieścić w change log'u, bo Ci którzy na forum nie goszczę też pewnie by się taką nowością zainteresowali ;)
Boże, kiedy Dies Irae?
Ludzie, proszę, czytajcie TUTORIAL i używajcie opcji SZUKAJ!!!

Nick w grze: Raziel

"Kropla krwi spływa,
jakże piękną czerwienią,
zachodzi słońce."

6

Tuesday, 17.06.2008, 21:34

Może do czasu kiedy bd widoczne wypadnie mi odpowiedni przedmiot z odpowiednią ilością slotów;p Do tej pory to te ze slotami złomowałem. A pod pojęciem odpowiedni przedmiot domyślam się pierścień lub amulet;p A wiadomo od razu co ten zwój zrobi;p?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Tuesday, 17.06.2008, 21:44

Chociaż, przydałyby się chyba jakieś wymagania, żeby ograniczyć pushing.
a jak mógłby w torii ten pushing wyglądać bo jakoś tego nie widzę, chyba, że chodzi o dzielenie się treścią zwoju, a tu można po prostu zrobić "bibliotekę" i możliwość korzystania tylko ze zwojów, które się znajdzie
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

8

Tuesday, 17.06.2008, 22:27

Przedyskutujemy to jutro :)

Zwoje są jednorazowe - po użyciu ich do stworzenia słowa runicznego są niszczone.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

9

Tuesday, 17.06.2008, 22:33

I przedmiot daje wtedy wspomnianą moc która jest używana automatycznie w walce;p? Czyli z jednego zwoju tylko jedna sztuke mozna zrobić?

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Tuesday, 17.06.2008, 23:03

Przedyskutujemy to jutro :)
skoro słowa są jednorazowe to żeby kogoś pushować trzeba mu zwój przekazać więc będzie handel :thumbdown:

Zwoje są jednorazowe - po użyciu ich do stworzenia słowa runicznego są niszczone.
:thumbdown:
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "LaCroix" (17.06.2008, 23:18)


11

Tuesday, 17.06.2008, 23:34

Chodzi chyba o to, ze bedzie mozna handlowac przedmiotami (gdzies bylo info o tym).
A jak wiadomo push jest nieodlaczna czescia handlu ;)

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Tuesday, 17.06.2008, 23:40

Chodzi chyba o to, ze bedzie mozna handlowac przedmiotami (gdzies bylo info o tym).
w tutku, ale potem się z tego wycofali... chyba żeby zamienić przedmioty na zwoje
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 17.06.2008, 23:40

Spoko jeszcze tylko 19minut do jutra 8)
W sumie to zrodziło się więcej pytań niż odpowiedzi xD. Ja się tylko zastanawiam gdzie te wszystkie ringi, amulety pomieszczę, skoro 1 ring to 1 zaklęcie...
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

14

Tuesday, 17.06.2008, 23:56

nie no handel przedmiotami musi być;p a właśnie co do ekwipunku, tamta ilosc miejsc to wszystko? czy jak zdobedzie sie wiecej przedmiotow to bd przewijanie?

-_-<

Nierejestrowany

15

Tuesday, 17.06.2008, 23:58

od biedy bedziesz mogl zamienic na surke :P bah o ziemie pierscien i masz gore klejnotow xDD logiczne ?:P

16

Wednesday, 18.06.2008, 00:00

ta bede wybieral czy wyrzucic super wypasiony pierscien czegos czegos tam +2 czy jakas tam ekstra wlocznie czegos z trzema runami zeby moc uzywac hiper mega ekstra amuletu +5;pp

17

Wednesday, 18.06.2008, 00:15

Ekhm...Uprzejmie proszę o zaprzestanie spamowania po raz pierwszy :P
Bo potem osoby władne i mające wiedzę nie będą w stanie odnaleźć tutaj ważnych dla Was pytań i udzielić nań odpowiedzi :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


18

Wednesday, 18.06.2008, 11:54

Można już zobaczyć zwoje w Zbrojowni.
Na razie jeszcze nie można ich użyć 8)
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

LaCroix

Intermediate

Postów: 403

Skąd: sarkofag

  • Wyślij prywatną wiadomość

19

Wednesday, 18.06.2008, 11:58

Przedyskutujemy to jutro :)
jutro czyli dziś, więc co z ma być tymi zwojami ??

p.s. robisz apetyt a potem jakby nigdy nic :(
Erm anyway I'm done, stick a fork in me it's been grand.
This is Happy Harry Hardon saying sionara, over and out.

20

Wednesday, 18.06.2008, 11:59

Nie będzie żadnych wymagań - tak jak w przedmiotach.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki