You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, December 9th 2010, 7:46pm

bonus demona

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6699d2e30e

ktos mi powie jaka korzysc z bonusa demona co dodaje AA? ja niewidze tej korzysci nigdzie....... jedyna moze korzysc to smigly vs smigly , na lokacjach z tego bonusu niema zadnej korzysci i dlatego sadze ze demon jest mocno zanizony

2

Thursday, December 9th 2010, 10:27pm

Popieram

Golem

Intermediate

• Send private message

3

Thursday, December 9th 2010, 10:30pm

nie macie racji zobaczcie jaką ma dopałe do zwykłego ataku jednostek wystarczy na niego nałozyć trochę złomu do ini jednostek i wcale nie jest taki słaby

4

Thursday, December 9th 2010, 10:34pm

No słaby nie jest ja ze swojego jestem bardzo zadowolony - wole expić nim niż człowiekiem ale chodzi o to że demon jako jedyna rasa ma praktycznie tylko jeden bonus bo dodatek do AA jest bezużyteczny...

Golem

Intermediate

• Send private message

5

Thursday, December 9th 2010, 10:37pm

a z tym AA to sie zgodzę z tego bonusu i tak nie ma korzyści powinien być równy przyrost AA jak i zwykłego ataku wtedy było by wszystko OK

Villentr

Trainee

• Send private message

6

Friday, December 10th 2010, 8:57am

Bonus z A jest wystarczający, w ep5 lub ep6 jednostki dostają niezłego kopa i zwiększenie tego bylo by przegięciem

7

Friday, December 10th 2010, 8:59am

Tak tylko że do 5 epoki jest bezużyteczny....

Villentr

Trainee

• Send private message

8

Friday, December 10th 2010, 10:40am

juz w 4 ep sie bardzo przydaje, dragoni z janczarami sa na graniczy przebicia sie prze pancerze bombowcow a z bonusem demona robia to z placem w d
poza tym nie patrz na niskie epoki, na przykladzie czowieka wyszlo ze zaniedbany hero na wyzszym lvlu daje duzo korzysci, tak samo jest z kazdym innym hero

9

Friday, December 10th 2010, 10:52am

Villentr napisalem przeciez ze z bonusu AA niema korzysci na LOKACJACH SPECJALNYCH

Alien

Intermediate

• Send private message

10

Friday, December 10th 2010, 12:16pm

Jak to nie ma? Jeśli się ma odpowiedniego herosa to apache z bonusem od demona są w stanie ubić sama nawet z herosem w odwodach (widziałem i taki raport)

Villentr

Trainee

• Send private message

11

Friday, December 10th 2010, 12:42pm

vlad bo na sama sie biega z japaczami na nie ppnacami, wtedy raz ze nie bedziesz takj obrywal a dwa japacze maja wiecej o 10 bazowego AA wiec sie przebijesz przez obrone
poza tym pisalem ogolnie

12

Friday, December 10th 2010, 12:57pm

wiem ze latasie apache a nie ppanc,dzieki.

ale takze umiem liczyc i widze ze i apache w zaden sposub nie przebija sie przez obrone i bendo zadawac nie mniej ni wiecej a rowno po 10 obrazen