You are not logged in.

[rozwiązany] Mobilność

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, June 17th 2008, 10:03pm

Mobilność

hm... może mi ktoś powiedzieć, jak to możliwe: "Czas marszu jednostek -105 %" :|
Mam już 1,7k doświadczenia do rozdysponowania i widzę.

Moim zdaniem max. powinno być 100% (jeżeli byłby limit minimalny), bo -105 % oznacza, że zanim wyślemy armie ona już wróci :rotfl:

2

Tuesday, June 17th 2008, 10:35pm

hehe mocne;p max to powinien być nie wiem chyba 70%;p ale na nic taka mobilnosc skoro bohater spowalnia;p

VeiN

Moderator

Posts: 543

Location: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Send private message

3

Tuesday, June 17th 2008, 11:07pm

Z tego co pamiętam to max można zmniejszyć o 45%, więc prawdopodobnie nie będziesz mógł wrzucić na -105%. CVoś czuję, że jak spróbujesz to ci tego nie zapisze - a jak zapisze tzn., że to jest bug.
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

4

Tuesday, June 17th 2008, 11:13pm

gdyby tak było nie można by już dać powyżej 45% bez zapisu jak to było też z dowodzeniem, szybkością bohatera czy lataniem

5

Wednesday, June 18th 2008, 9:27am

Zostanie dzisiaj naprawione.

I tak armia nie będzie szła szybciej od hero.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Konrad

Administrator

Posts: 1,259

Location: Dark Portal

  • Send private message

6

Wednesday, June 18th 2008, 9:42am

Naprawione.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Similar threads