Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 13.12.2010, 21:43

Mniejszy czas na sprzedaz złomu.

Może by się dało go troszkę skrócić bo 18 godzin czekania jak się sprzedaje nie potrzebne graty to troszkę długo ,a jak by go się skróciło to by szybciej człowiek pozbył złomu bo i tak takiego przedmiotu nikt nie licytuje jedynie 1 lub 2 ph dają.
Dobrze by było już z 8 lub 10 godzin .

Albo zwiększyć ilość wystawianych rzeczy .

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 13.12.2010, 21:50

Pomysł fajny...
Tylko jest jeden mankament jak grze oznajmisz, że ten przedmiot to złom, a następny to "mój mały skarb" ?
Musiałaby powstać opcja złom rodem z BW :S
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Monday, 13.12.2010, 21:54

Pomysł bardzo fajny tylko może nie skrócenie a dołożenie więcej opcji czasowych...

4

Monday, 13.12.2010, 22:13

no takie przedmioty jak maczugi czy sandały itp. to na pewno nic ciekawego co by się o nie ktos licytował a jak ktos wystawi coś dobrego do kupienia to na pewno bedziesz wiedział i licytował ta rzecz :rotfl: ale to by troszkę ułatwiło pozbywanie się złomu bo nie każdy potrzebuje go przetapiać i Ci co potrzebują na przetop by im to tez ułatwiło troszkę przypływ surki

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Monday, 13.12.2010, 22:16

Tak, ale dalej nie powiedziałeś jak oznajmisz to grze...

Ja rozumiem każdy z nas ma mózg i to rozróżnia, ale np jak to Konrad ma to do systemu wprowadzic ?
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

6

Monday, 13.12.2010, 22:24

EBO przecież każdemu wystawianemu przedmiotowi przydzielasz czas trwania aukcji indywidualnie :)

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Monday, 13.12.2010, 22:30

Ehh na przykładzie BW powiem o co mi chodzi.

Na BW z systemem aukcyjnym każdy przedmiot wystawisz z minimalnym czasem 18h i niżej nie zejdziesz choć zakres czysto teoretycznie jest.
Na BW z systemem aukcyjnym złom wystawiasz z minimalnym czasem 6h wzwyż, ponieważ zakresu niżej nie ma.

Tu nie bedzie takiego wymuszenia, gdzie gra sama bedzie egzekwowała swoje zasady.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

8

Monday, 13.12.2010, 23:38

nie wiem co tu oznajmiać po prostu dla Ciebie czy mnie maczuga czy sandał jest złomem wystawiamy na najniższy czas trwania aukcji w czym tu szukac jakiegoś problemu i tak każdy wybiera sobie czas trwania aukcji a jak ktos bedzie chciał sie pozbyc złomu to bedzie dawał na najniższy czas i tyle.
A jak coś dobrego będzie chciał wystawić to da na najdłuższy czas żeby każdy to zobaczył i licytował >

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Monday, 13.12.2010, 23:48

czyli jedyny sposób zmniejszyc czas aukcji na powiedzmy 12 godzin jak ktos ma coś lepszego to wystawia na inny czas i po kłopocie i wtedy administracja nie będzie miała z tym większego problemu jeśli oczywiście się na to zgodzi

10

Tuesday, 14.12.2010, 01:17

Pomysł b. dobry, jednak twórcy nie zmniejszą zanadto czasu aby dobre przedmioty nie były pokątnie wymieniane po niskiej cenie. Aby sytem gry kwalifikował item do złomu wystarczy statystyka - jezeli przy ilus tam transakcjach (dużej ilości) osiagana jest srednia cena < x pkt handlu to przedmiot jest złomem. Chyba trudne to nie jest do wprowadzenia, bo jest prowadzony wykaz aukcji zakonczonych.

11

Wednesday, 15.12.2010, 18:38

Pomysł ciekawy :)
Wydaje mi się, że wystarczy skrypt, w którym umieści się regułę dla pewnej grupy przedmiotów np. włócznia, maczuga, sandał, itd. a system doda możliwość wybrania dodatkowej opcji czasowej dla aukcji np. 8 , 10 lub 12 h.

Nie znam się na skryptach i nie wiem ile przy tym roboty. Wydaje mi się, że wszystko da się zrobić :)
Żegnam :)

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Wednesday, 15.12.2010, 18:50

To już prościej by było "przetapiać" itemy na złom, który miałby jakiś tam przelicznik w surowcach. Handel tym także byłby szybszy (bo co to jest sprzedać powiedzmy 30 sztuk złomu zamiast jednej maczugi)

13

Saturday, 18.12.2010, 18:10

skracanie pozwoli na robienie wiekszych wałków
wystawianie dobrych itemów o 22 tak by kończyły sie o 6-7 kiedy jest najmniej licytujących.
czas nie powinien byc zmieniany co najwyzej ilość wystawianych przedmiotów można by zwiększyć dla każdej epoki

Podobne wątki