Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Saturday, 25.12.2010, 01:03

...taki trochę żałosny ten post...Spokojnych Świąt dla tych normalnych z drugiej strony barykady :) no i dla reszty BC :) nawet dla tych Żulin co nam życzyli wszystkiego najgorszego :)

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (25.12.2010, 01:15)


Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Monday, 27.12.2010, 08:47

Święta święta i po:D
Więc odpowiem.
Po 1 ciekawe bo pisałem do Kiki i Grzeola. Odpowiedzieli Bodex i Jerzys. Hm albo dzieci głosu nie mają albo następne multi O przepraszam u was to się nazywa zasiadanie:D
Po 2 dziob to masz ty Jerzys a ja sobie wypraszam.
Po 3 ciut czasu wojujemy i Nigdy nie było oblegu z naszej ani z waszej strony w momencie rozpoczęcia rozejmu!!!!
GuardianAngel pomyśl nim coś napiszesz to nie boli. Twoje walki są jak Św. Mikołaj podobno istnieje ale nikt go nie widział. A najsilniejszy boh na ..... 56 miejscu. Ciut szacunku dla lepszych bo przeważnie za farmę robisz:D
Jedyne co umiesz robić to się chować za plecy innych i płakać "biją mnie"
Po 4 honor i cena DANEGO SŁOWA JEST 0 W PRZYPADKU BC. Pamiętasz Jerzys sytuacje z wakacji?? Też był rozejm i też BC wzięło do siebie gościa bez klanu żeby go przed moim oblegiem wybronić (wiochę i tak wziąłem, ale w późniejszym terminie). Może m-c trwania rozejmu też się nie liczył???
Po 5 nikt z waszej ani z naszej strony nie rozmawiał konkretnie (a z wami najwidoczniej trzeba co do przecinka) o formalnej stronie rozejmu. Ale pocieszę cię LC interpretuje tak samo jak wy.
Ja po prostu umiem czytać. Jeśli piszę słowa np o 24 ma cię nie być u mnie. To o 24 ma cię nie być. A nie wejdziesz 23 59 i możesz siedzieć bo przecież wszedłeś wcześniej.
Po prostu źle napisaliście i tyle!!
To jest tylko gra więc wyluzujcie. Nie trzeba od razu się obrażać, do błędu też się można przyznać. A wioski to tylko punkcjiki na monitoże więc więcej luzu bo zbyt do siebie wszystko bierzecie, ale możecie iść na terapie tam wam pomogą:D

Szczęśliwego Nowego Roku tym razem:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (27.12.2010, 10:13)


23

Monday, 27.12.2010, 11:49

Ole, nie jesteś stroną uzgodnień.

Omawiane to było pomiędzy SZEFOSTWEM RSR, BC i Żuli, i jeżeli jakiś SZEREGOWY gracz czegoś nie rozumie to powinien zgłosić się do SWOJEGO szefostwa po nauka (lub wpier... - jeśli jego szef zdecyduje). Zaden szef nie napisał żadnych pretensji, więc chyba jest OK.

Więc na drugi raz zapytaj SWOICH szefów a nie kłap dziobem na forum :)
Jak nie masz dzioba, to nie kłap tym co masz :P

reszty nie komentuje, szkoda czasu na pieniaczy :)

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Monday, 27.12.2010, 12:05

Przeczytaj swój post nawet 5 razy. Może zrozumiesz pieniactwo!!!
U nas gracze mają swoje mózgi, myślą samodzielnie nie to co u was. Pisać też umiemy!!
Najwidoczniej z tobą nie można normalnie rozmawiać. Więc powiem twoim językiem może załapiesz. Mo... w kubeł i bulgotać wieśmaku. Z takim językiem to do siebie na Psią Wólkę:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

25

Monday, 27.12.2010, 13:25

Dajcie se siana już
Miały byc życzenia, rozumiem ze przy okazji docinki jakieś ale tak samo wtykanie.
Ole to już lepiej bedzie jak bedziesz im zyczył wszytkiego naj z okazji NY i petarde w ... :D:D:D

26

Monday, 27.12.2010, 15:00

A ja myślałem Villentr że ty rycerzem jesteś :)

27

Monday, 27.12.2010, 21:41

Bodex a co broni palnej nie było wg ciebie w średniowieczu? A była i to jaka i jakie duże buum potrafi zrobić.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Monday, 27.12.2010, 22:57

panowie dajcie luz jerzys jest paniczem a my chyba plebsem jego wypowiedź:)

Omawiane to było pomiędzy SZEFOSTWEM RSR, BC i Żuli, i jeżeli jakiś
SZEREGOWY gracz czegoś nie rozumie to powinien zgłosić się do SWOJEGO
szefostwa po nauka (lub wpier... - jeśli jego szef zdecyduje). Zaden
szef nie napisał żadnych pretensji, więc chyba jest OK.

jerzys co Ty tu wprowadzasz totalitaryzm z tego co wiem jest demokracja więc każdy ma równe prawa więc nie gadaj głupot bo ten jest szefem to już tylko on rządzi klan jak sama nazwa wskazuje to jest organizacja która składa się z równych członków a nie szefostwa i chłoptasi

29

Monday, 27.12.2010, 22:58

Ale ja nie do petardy - Villentr

"Ale macie burdel w tym Archeo .." - Zatoń

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Monday, 27.12.2010, 23:03

nie martw sie o nasz burdel tylko popatrz sie na siebie i nie wtykaj nosa tam gdzie nie Twoje miejsce :rotfl:

31

Monday, 27.12.2010, 23:20

No ale ja się właśnie martwię ...

32

Wednesday, 29.12.2010, 23:50

GuardianAngel pomyśl nim coś napiszesz to nie boli. Twoje walki są jak Św. Mikołaj podobno istnieje ale nikt go nie widział. A najsilniejszy boh na ..... 56 miejscu. Ciut szacunku dla lepszych bo przeważnie za farmę robisz
Jedyne co umiesz robić to się chować za plecy innych i płakać "biją mnie"

Wruz a gdzie Ty masz pozostałych herosów? Bo jakoś ich nie mogę znaleźć :D Owszem, głównego masz na 28 miejscu. U nas to się nazywa "simowanie na stolicy"...:D Moich trzech zobaczysz w drugiej pięćdziesiatce, a idąc dalej nawet "czwarty" jest przed Twoim "drugim". Co do farmerstwa to ogladam kilkanaście raportów tygodniowo świadczących o tym, iż to Ty jesteś farmą :D I tak leci od kilku tygodni, o ile nie miesięcy...
Wnioski: nie wypowiadaj się simku-farmerze w tematach, o których nie masz bladego pojęcia, a szczególnie nie pisz mi tu o jakimś szacunku, bo się pogubiłeś jak sznurówki Antka na budowie :D

33

Thursday, 30.12.2010, 00:24

Z niecierpliwością czekam na kontr - post Wruza ...

34

Thursday, 30.12.2010, 00:29

Ja też, ale zgrzewki browarów z tej okazji nie zakupię :D

35

Thursday, 30.12.2010, 00:50

A ja wręcz przeciwnie. :) Chyba prędko nie napisze, pewnie poszedł się zdrzemnąć.


36

Thursday, 30.12.2010, 00:57

mama go do łóżka wygoniła ;)

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Thursday, 30.12.2010, 08:45

Nie będę się zniżał do waszego brodzika intelektualnego. Bo dalsza konwersacja koliduje z moimi aspiracjami.

Powiem tylko tyle aniołku. Robiłeś za moją farmę i dobrze o tym wiesz. Ja za niczyją nigdy:D
Nie zamierzam się zniżać się do waszego poziomu i nie będę pokazywał farm, każdy ma prawo pograć i nikt z nikogo nie ma prawa się naśmiewać. To jest zabawa. I nawet jeśli ktoś jest simem bo tak lubi to wara wam od tego.
Więc jeśli ktoś chce nazywać mnie simem proszę bardzo to wolny kraj, a każdy gra tak jak ma ochotę, i sprawia mu przyjemność (bo do tego służy gra)!!!!
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

38

Thursday, 30.12.2010, 10:21

każdy ma prawo pograć i nikt z nikogo nie ma prawa się naśmiewać. To jest zabawa. I nawet jeśli ktoś jest simem bo tak lubi to wara wam od tego.
Więc jeśli ktoś chce nazywać mnie simem proszę bardzo to wolny kraj, a każdy gra tak jak ma ochotę, i sprawia mu przyjemność (bo do tego służy gra)!!!!

Zgadzam się z Tobą Ole w 100 % :) , wielu ludzi zapomina że t gra która ma sprawiać przyjemność a nie tylko sprzeczki kłótnie i spięcia.

Pzdr

39

Thursday, 30.12.2010, 10:32

A zacznijmy od tego jak to się zaczęło - a zaczęło się to tak że Wruzgul nie znając zasad pokoju jaki nam zapanował podniósł wielkie larum jaki to pewien klan jest głupi, brzydki i łamie wszystko co tylko można złamać. A dlaczego tak się wygłupił? Bo biedny chłop nie brał nigdy udziału w żadnej większej wojnie to i skąd miał wiedzieć jakie są reguły pokoju. A jak nie brał i nie wie jak to jest ... no sim.. i bynajmniej w tym kontekście nie chodzi styl grania - chodzi o to jak się wygłupiłeś

Ole

Professional

  • "Ole" started this thread

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Thursday, 30.12.2010, 11:35

O Boże mam postanowienie Noworoczne. Nie wdawać się w pyskówki z nieoduczonymi klanowiczami BC którzy cały czas mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Ale jak to się mówi Mierny ale wierny i posłuszny....
Więc piszcie co chcecie ja po prostu mam dość wiecznie coś wam tłumaczyć, bo i tak nie zrozumiecie.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D