Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

81

Tuesday, 28.12.2010, 10:26

Pisząc o tych małych dzieciach piszesz o sobie? Chyba tak..

Zobacz sobie jakąkolwiek grę.. czy jest taka, gdzie zaczynająca grę osoba dropi to samo co osoba z powiedzmy dwuletnim stażem w grze? Ano nie - chcesz dropa = awansuj do wyższych epok i tam drop, a nie narzekaj siedząc w tej pierwszej erze.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

82

Tuesday, 28.12.2010, 10:32

Proszę was nie tutaj.

Bo nas wygonią z tego miejsca:D
A ja znów dziś coś złapałem:P
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5e5686f657
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

83

Tuesday, 28.12.2010, 10:32

Cytat

czy jest taka, gdzie zaczynająca grę osoba dropi to samo co osoba z powiedzmy dwuletnim stażem w grze?



Jest ewent człowieku , ewent dzieki któremu "powinniśmy dropić LEPSZE itemy jak normalnie .. Nie ważne czy jestem w pierwszej czy 5 epoce.
A jest inaczej bo nikt z 1 epoki nie wydropił NIC konkretnego , jest gorzej jak przed ewentem, tyle że Ty by to zrozumieć musisz poczekac i dorosnąć kilka lat ..

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

84

Tuesday, 28.12.2010, 10:41

Raczej Ty powinieneś dorosnąć.. ilu jest aktywnych graczy w tej 1 epoce? Maksymalnie kilku, więc w czym problem? Przecież nie ma 100% na drop itemu, nawet przy szansie 99% masz szansę 30-40 razy pod rząd nic nie przynieść.. bo ta gra to nie jest statystyka tylko probabilistyka.

Jeśli nadal się będziesz upierać przy swoim to po prostu poczytaj sobie nieco na ten temat a nie zgrywaj inteligenta który pozjadał wszystkie rozumy, który w rzeczywistości g*wno wie.

Co do eventu - mi się podoba, może i nie mam farta, aczkolwiek mam nadzieję, że padną itemy, na które poluję, i będę je miał okazję kupić :D

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

85

Tuesday, 28.12.2010, 10:44

Nie może być gorzej!!!
Ale połowa tej gry na szczęściu się opiera. Nie masz farta i tyla. Ja też nie mam i nie narzekam. Ten TIR to mój najlepszy drop po właśnie 2 latach gry.
Więc lataj po lokacjach i jak tobie się nie szczęści to ciesz się dropem innych. Nie zachowuj się na zasadzie sam nie mam to innym też nie dam.
Nawet jak tobie nie poleci to ten Event ma jeszcze jeden duży + jak innym poleci za dużo to wystawią na sprzedaż. I nawet lepsze itemki będą tańsze.
Popatrz na sandały jeszcze niedawno po 4K ph chodziły. Teraz ciut ponad 2k. Na koniec Eventu jak nie wydropisz to jest szansa że szybciej kupisz.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

86

Tuesday, 28.12.2010, 10:49

Ja do tego podchodzę na luzie , ale fakty sa faktami :)
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b0552e5e43

Juz nie licze ale ponad 20 lokacja z takim wynikiem.. i nie chodzi o to że mi nie leci ale o to że jest gorzej jak przed ewentem i dzieki bogu i Partii lada dzien on się końćzy .

Pozdrawiam i zajebiaszczego dropu życzę , to Alien sobie moze kupi :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Szybki Lopez" (28.12.2010, 11:10)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

87

Tuesday, 28.12.2010, 10:53

Lopez. Ja do jaskini latałem do końca 4 epoki. I z biżu nawet czysta mi nie poleciało. A inni 3 sloty (nie tylko czysty) potrafili w 1 epoce wydropić. Ale wiesz jak to się mówi kto nie ma szczęścia w grze....:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

88

Tuesday, 28.12.2010, 10:54

hehe :) Ja marze o sandałach :D:D:D

89

Tuesday, 28.12.2010, 10:55

lopez nie narzekaj w 1 erze i tak niczego sensownego nie dropniesz...

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

90

Tuesday, 28.12.2010, 11:04

Pozdrawiam i zajebiaszczego dropu życzę , to Aliar sobie moze kupi :P

A to do mnie było? No to najpierw zobacz jaki mam nick, a nie myl mnie z kimś innym.

Tak jak Red napisał - przez pierwsze 2 ery są znikome szanse na to, że coś sensownego Ci się trafi, więc twoje płacze są bezcelowe.

Poza tym.. cytując twoją wypowiedź z innego topicu:


Nom jestem początkującym graczem , jednak już wiem że dojście do 3-4 epoki to nie problem [w tydzien się da] tyle że chce iść dalej z przynajmniej dwoma bohaterami z levelami na maxa na daną epokę .
Tak więc w pierwszej jeszcze posiedzę z tydzień :P

Do akademii też się nie nadaję ?

Pzdr

To już widać jaką masz wiedzę na temat tej gry, skończ proszę, bo aż szkoda czasu, by wałkować Ci coś po tysiąc razy, skoro ty nawet 1/10 z tego pojąć nie możesz...


@topic:

w sumie zaczyna się rozkręcać, po 25 wyprawkach już coś z średniowiecza w 5 erze idzie trafić.. :D


Znalezione przedmioty
  • Brygantyna (2) (obrona bohatera +18)
  • Napierśnik (3) (obrona bohatera +14)

Znalezione runy
  • NYD

Znalezione zwoje
  • Obezwładniający Dym wśród Bagien

91

Tuesday, 28.12.2010, 11:10

To już widać jaką masz wiedzę na temat tej gry

Ale są na szczęscie ludziki jak Ty dzieki którym tak szybko te wiedzę dosiadam :d
Skoncze nie dlatego że Ty tego chcesz ale dlatego że to jest bezsensowne , przejscie do 3 epoki od zera zaczynając w tym stadium gry z mlionami na innych nieaktywnych kontach to faktycznie wyzwanie:D
Bez odbioru "Alien"

92

Tuesday, 28.12.2010, 11:45

Nie wiem o co wam chodzi. Jestes w n-tej eoce, to masz szanse wydropic to, co na codzien leci w n+2-giej. Proste. A ci, ktorzy sa w epokach 5-6 maja szanse wyciagniecia czegos, co nigdy nie mialo sie w grze pojawic. A to, ze niektyorym zabraklo odwagi, zeby przejsc do e5? Czyja to jest wina? Adminow?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

96

Tuesday, 28.12.2010, 16:40

Zauważyłem pewna zależność. Obym się mylił ale...



Podzieliłem wyprawy na 2 części. Rano nic nie dropnęło , a późnym popołudniem zauważyłem poprawę o 3OO%... Event miał trwać całą dobę, a nie tylko poszczególne przedziały godzin. Różnica w dropach jest znaczna dlatego pytam...

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

97

Tuesday, 28.12.2010, 16:51

Czas o niczym nie świadczy, liczy się głównie fart (względem itemów), oraz lokacja.

98

Tuesday, 28.12.2010, 19:10

Uwaga I Era Też Świątecznie Dropi

Dropnołem Berło ( w epoce kamenia )

Czas marszu jednostek - 5s

Ładowność jednostek +5

Atak jednostek +5

Tutaj macie linka:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f1eb84dd0f

99

Tuesday, 28.12.2010, 19:15

Ludzie o co się spieracie wszak ten event równie dobrze mógłby być wprowadzony na Prima Aprilis, wszystko zależy od farta , jeśli do tej pory mieliście takiego że dropiliście same śmieci czyli zero to jeśli to pomnożyć przez obiecane 500 krotność (równie dobrze można obiecać milion i więcej) to dalej będzie zero ,pewnych praw się nie zmieni.
A tak Wy się kłócicie nie wiedzieć o co, a podejrzewam że Ci co wprowadzili ten wielki "event" boki zrywają ze śmiechu jak to czytają

Korzystając z okazji , bo nie wiem kiedy znów będę na forum Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku i zajefajnego dropu ,a spodziewam się że moje życzenia mogą dać większą szansę na drop uczciwy jak ten EVENT.

Pzdr 4 All.

100

Tuesday, 28.12.2010, 19:24

ktoś mówił że fniniir nie działa?
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=6c7e6ab7fc

dajcie mi na jutro inna lokacje to tez wam naprawie