Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Vexis

Początkujący

Postów: 27

Skąd: Żyrardów

  • Wyślij prywatną wiadomość

41

Tuesday, 17.06.2008, 19:06

Panowie bez napinek proszę, bo przyjdzie zły Mod i Wam wysypie cały piasek z piaskownicy :P Jak dyskusja to na poziomie - bez obrażania się.
Szanuj moda swego - możesz mieć gorszego.
__________________
http://algo-rytmy.blogspot.com <- Zapraszam wszystkich na mojego bloga!

42

Tuesday, 17.06.2008, 19:40

Każdy ma jakiś problem z ortografią, tylko kwestia jak do tego podchodzi. Ja rozumiem, że ktoś może mieć dysortografię i popełniać błędy podczas pisania na papierze, ale w dobie PC (Nie licząc komunikatorów, gdzie się szybko odpowiada)? Głupi word sprawdza błędy, ba przeglądarki sprawdzają błędy (FF2.0 na 100%, opera pewnie też). Myślę, że dzieciaki podchodzą do tego, że jak mają dysortografię to muszą się nią pochwalić. Ludzie to jest przecież wstyd i obciach. Spójrzmy na to z innej strony - chciałbyś się chwalić, że masz downa ? Ja sam mam pewne problemy z ortografią do tej pory, ale gdziekolwiek coś wysyłam to najpierw tekst sprawdzam, jak coś piszę na papierze i mam kompa pod ręką i nie jestem czegoś pewien to sprawdzam. Co do czytania książek, to nie za bardzo lubię czytać dłuższe teksty bo mnie nudzą i myślę, że w dobie PC równie dobrze można sobie ortografię podszlifować w wordzie czy na forach (mówię całkiem serio ;), obecnie popełniam dużo mniej błędów niż kilka lat temu).


Zgadza się... To jest tak ogólnie. Łapiesz? Wszyscy Polacy nie są złodziejami a wszytskie Niemki nie są brzydkie. Dlatego nie wszyscy dysortografowie są leniami. 'Każda zasada ma swój wyjatek!'

A z panem, który zacytował praktycznie cała moją wypowiedź, nie będę w ogóle dyskutował, skoro twierdzi, że książki nie uczą poprawnej pisowni! No ludzie!
Rozumiem - nie wszyscy są wzrokowcami. Ale od regułek na pewno nie zapamiętasz pisowni tak wielu wyrazów. A na przyszłość kolego bez nerwów i irytacji. My tu mamy rozmawiać a nie obrażać się nawzajem. Ulżyło Ci?

A! Jeśli chodzi o Disco Polo to i tak uważam, że to przestarzała moda, która [wg] mnie nie wróci... No są dyskoteki z taka muzą, ale i tak za mało, by było to znów modne. A dla mnie Disco Polo to jeden wielki 'bubel'.[To moje zdanie, a nie opinia kierowana falą mody] Takie sztuczne to i w ogóle. Więcej mie komentuję, bo potem znów ktoś powie, że rock i ghotic mu nie pasuje itp. Jak macie coś do mnie to pisać: 3542813
__________________________
Peace :]

43

Tuesday, 17.06.2008, 20:25

Fakt atmosfera się napięła. Dla rozluźnienia podam mały screen z pewnego forum z działu gry via www...i jak się tu nie załamać?

http://img225.imageshack.us/img225/8403/funfb3.jpg

Raz, że byków nawalił co nie miara...dwa, że nikt nie wie o czym on pisze :)

EDIT: Dla wyjaśnienia dodam, że jest to chyba publikacja gry via www.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

44

Tuesday, 17.06.2008, 21:02


A! Jeśli chodzi o Disco Polo to i tak uważam, że to przestarzała moda, która [wg] mnie nie wróci... No są dyskoteki z taka muzą, ale i tak za mało, by było to znów modne. A dla mnie Disco Polo to jeden wielki 'bubel'.[To moje zdanie, a nie opinia kierowana falą mody] Takie sztuczne to i w ogóle. Więcej mie komentuję, bo potem znów ktoś powie, że rock i ghotic mu nie pasuje itp.


Przyszłości nikt nie zna;p A disco polo i tak jest wciąż obecne, bardziej profesjonalne, takie że da się go słuchać;p Przykładem tu jest zespół Cliver którego puszczali w radiu do czasu kiedy się nie poznali że to disco polo;) Podobnie kolega który bawił się przy piosence tak długo jak nie wiedział że to jest czeskie disco polo;p Na każdą opinie ma wpływ fala mody, nie ważne co by się nie działo to każdy w jakiś sposób odbiera presje otoczenia i pod jej wpływem chociaż minimalnie się zmienia. Takie są czasy kultury masowej. Jestem opini że przy disco polo najlepiej sie bawi;p Nie ma co sie bawić w hipokryzje i mówienie że to jest fuj i że tym sobie rączki pobrudze;p Zresztą pisałem o kiczu na przykładzie disco polo prace maturalną;p

45

Tuesday, 17.06.2008, 23:23

Tzn. kwestia gustu... Lubie imprezki z muzyką typu techno, house i electrohouse itp.itd.
Ale na Disco Polo zchodzę, bo tej muzy po prostu nie trawię ;p
Ale: o gustach sie nie rozmawia - gust się ma.

Więc ja nikomu nie narzucam, ani też nie zabraniam słuchania Disco Polo. Ktoś lubi? Szanuję to i peace!
Ps. Mądrze piszesz Dariusie =P
______
c):^]

46

Wednesday, 18.06.2008, 00:12


Zgadza się... To jest tak ogólnie. Łapiesz? Wszyscy Polacy nie są złodziejami a wszytskie Niemki nie są brzydkie. Dlatego nie wszyscy dysortografowie są leniami. 'Każda zasada ma swój wyjatek!'

ja lapie, ale to ty generalizujesz i obrazasz ludzi ktorym sie to podoba nazywajac ich bachorami

A z panem, który zacytował praktycznie cała moją wypowiedź, nie będę w ogóle dyskutował, skoro twierdzi, że książki nie uczą poprawnej pisowni! No ludzie!
Rozumiem - nie wszyscy są wzrokowcami. Ale od regułek na pewno nie zapamiętasz pisowni tak wielu wyrazów. A na przyszłość kolego bez nerwów i irytacji. My tu mamy rozmawiać a nie obrażać się nawzajem. Ulżyło Ci?

ulzylo, ale bardziej by mi ulzylo gdybys choc przeczytal ze zrozumieniem tam wyraznie napisalem " w tym przypadku", ktos kto ma taka dolegliwosc, chocby przeczytal biblioteke to w zaden sposob mu to nie pomoze, lapiesz?

sorry jak kogos to obrazilo, ale nie taki mialem cel, raczej mialem na celu osmieszenie "glupiej mody" i obrazanie osob ktore maja inny gust i inne poglady, a nasmiewanie sie z kalectwa (tak dysfunkcje sa kalectwem) mnie bardzo denerwuje

VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

47

Wednesday, 18.06.2008, 07:51

Zgadza się... To jest tak ogólnie. Łapiesz? Wszyscy Polacy nie są złodziejami a wszytskie Niemki nie są brzydkie. Dlatego nie wszyscy dysortografowie są leniami. 'Każda zasada ma swój wyjatek!'
Napisałem gdzieś, że wszyscy dysortografowie to lenie? Znajdź mi proszę w mym poście to słowo :), ba napisałem, że sam mam w pewnym stopniu dysortografię i z nią walczę, to chyba jasne dałem przesłanie...
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

48

Wednesday, 18.06.2008, 08:06

a ja odniose sie do zalozyciela teamtu nie to ladne co ladne tylko co sie komu podoba wiec jec jezeli ja np nie lubie dody to osoby jej sluchajacej sa idiotami wedlug twojej filozofii na to wychdozi pozdrawiam:)

49

Wednesday, 18.06.2008, 10:12

a ja odniose sie do zalozyciela teamtu nie to ladne co ladne tylko co sie komu podoba wiec jec jezeli ja np nie lubie dody to osoby jej sluchajacej sa idiotami wedlug twojej filozofii na to wychdozi pozdrawiam:)


A uważasz, że darcie się w niebogłosy udając głos czesia jest wyrazem gustu czy braku kultury osobistej? Według twojej teorii nawet osoby robiące błędy na forach są w porządku, bo takie mają upodobania - ich sprawa i już! To oni piszą, wyrażają swoje fascynacje, ale to ja muszę tego wysłuchiwać....jeśli coś naprawdę się im podoba, to niech zostawią to dla siebie, lub towarzystwa o podobnych zainteresowaniach. To miałem na myśli tworząc ten temat.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

50

Wednesday, 18.06.2008, 11:47

A uważasz, że darcie się w niebogłosy udając głos czesia jest wyrazem gustu czy braku kultury osobistej?


darcie sie w nieboglosy to brak kultury i to bez roznicy czy glosem czesia, czy innego dziwolaga :) , chyba, ze okolicznosci to usprawiedliwiaja

Według twojej teorii nawet osoby robiące błędy na forach są w porządku, bo takie mają upodobania - ich sprawa i już! To oni piszą, wyrażają swoje fascynacje, ale to ja muszę tego wysłuchiwać....


to wspolczuje, bo ja juz dawno sie zorientowalem "ze nic nie musze" , widze nick na forum osoby, ktora uwazam za idiote, to poprostu nie czytam
a co do bledow to mysle nalezy zwracac uwage ale nie po chamsku, ale grzecznie, moze na wesolo, (np. czesto jak widze, ze ktos napisze "poszlem" to odpisuje, ze musial miec naprawde blisko :), jak inteligetna osoba to zrozumie, jak idiota to i tak niewazne, bo nie zrozumie i nawet się nie zorientuje ze to zart :) )


jeśli coś naprawdę się im podoba, to niech zostawią to dla siebie, lub towarzystwa o podobnych zainteresowaniach. To miałem na myśli tworząc ten temat.


czlowiek to zwierze stadne i chce sie podzielic swoja radoscia z innymi, mysle ze warto w sobie wyrobic tolerancje na takie rzeczy, wowczas latwiej zyc i cieszyc sie z radosci innych, a jesli zaczniesz sie tak nakrecac, "a wkurzaja mnie ludzie ktorych bawi czesio, jozin" to za chwile zaczna cie wkurzac bo sluchaja innej muzyki, inaczej sie ubuieraja, wierza w innego boga albo wogóle wierza, maja inny kolor skory, moze warto sie nad tym zastanowic?

51

Wednesday, 18.06.2008, 20:52

Z tą tolerancją to nawet nieźle ująłeś, bo tak się składa, że :
- Kolor skóry - jestem rasistą i szczerze się do tego przyznaję, potrafię jednak tłumić swą niechęć w sobie
- Wiara w innego boga - teoretycznie wyznaje chrześcijaństwo, jednak w głębi jestem ateistom - przestałem wierzyć w boga, a nie będę narzekać na coś w co nie wierze :)
- Muzyka - tutaj jestem w 100% tolerancyjny...kocham muzykę i szanuję każdy styl muzyczny

Co do darcia się...weź jednak pod uwagę fakt, że to właśnie ta bajka ich do tego skłania. Gdyby przyjrzeć się temu bliżej to rozważmy do kogo jest ona adresowana? Do dorosłych?...nie wydaje mi się...do dzieci...hmmm...chyba każdy wiec co mam na myśli, żeby chociaż jakiś przekaz miała, a tu benc.

Co do reszty, przyznaje ci rację Kard. Chyba zbyt pochopnie wyciągam wnioski.
Skończyłem zabawę w Time Edge
Zamknij oczy, jestem tu
Czujesz jak oddycham
Ciało przy ciele, dłonie splecione
Nasza intymność to cisza
Jestes przy mnie i ja przy Tobie
Tak jest mi dobrze, tak sie unosze
Płone przy Tobie, spalam sie w Tobie...
jak ogien w kominku dogasam....

52

Wednesday, 18.06.2008, 21:53

Z tą tolerancją to nawet nieźle ująłeś, bo tak się składa, że :
- Kolor skóry - jestem rasistą i szczerze się do tego przyznaję, potrafię jednak tłumić swą niechęć w sobie
- Wiara w innego boga - teoretycznie wyznaje chrześcijaństwo, jednak w głębi jestem ateistom - przestałem wierzyć w boga, a nie będę narzekać na coś w co nie wierze :)
- Muzyka - tutaj jestem w 100% tolerancyjny...kocham muzykę i szanuję każdy styl muzyczny


Oooo to mi się podoba;) Sam jestem ateistą i rasistą;p A co do tolerancja zakłada że toleruje się coś co jest złe, czyli to taki rodzaj pychy czy dumy, w myśl "wy jesteście be tacy i owacy ale możecie sobie być bo my jesteśmy o tyle od was lepsi że jesteśmy tolerancyjni". To ogólnie jedno wielkie pie...;) Co do muzy, poczucia humoru czy gustu nie ma co mówić o tolerancji, bo wtedy się zakłada że to ta druga osoba nie ma racji;p A tak naprawde nikt nie ma racji, nikt się nie myli w sprawach gusty czy muzy bo to przecież dla tej osoby najlepsze wyjście;p

A darcie ryja w stylu czesia? Poprostu idiotyzm z tym idiotyzm może być i bardzo często jest śmieszny;p Sam mam znajomych co potrafią na urodziny przyjść w strojach rycerzy i odśpiewać Bogurodzice, albo zadzwonić po północy tylko po to żeby powiedzieć "tu nie ma kabla";p Każdy może naśladować co tylko chce jeśli uzna to za zabawne pod warunkiem kogokolwiek innego też to bawi;p

53

Wednesday, 18.06.2008, 22:42


Oooo to mi się podoba;) Sam jestem ateistą i rasistą;p A co do tolerancja zakłada że toleruje się coś co jest złe, czyli to taki rodzaj pychy czy dumy, w myśl "wy jesteście be tacy i owacy ale możecie sobie być bo my jesteśmy o tyle od was lepsi że jesteśmy tolerancyjni". To ogólnie jedno wielkie pie...;) Co do muzy, poczucia humoru czy gustu nie ma co mówić o tolerancji, bo wtedy się zakłada że to ta druga osoba nie ma racji;p A tak naprawde nikt nie ma racji, nikt się nie myli w sprawach gusty czy muzy bo to przecież dla tej osoby najlepsze wyjście;p

A darcie ryja w stylu czesia? Poprostu idiotyzm z tym idiotyzm może być i bardzo często jest śmieszny;p Sam mam znajomych co potrafią na urodziny przyjść w strojach rycerzy i odśpiewać Bogurodzice, albo zadzwonić po północy tylko po to żeby powiedzieć "tu nie ma kabla";p Każdy może naśladować co tylko chce jeśli uzna to za zabawne pod warunkiem kogokolwiek innego też to bawi;p


tu jest przyklad dlaczego wole czytac gdy ktos pisze z bledami ...

54

Wednesday, 18.06.2008, 22:51

Hm?

-_-<

Nierejestrowany

55

Saturday, 21.06.2008, 19:45

mozliwe ze tylko mi sie tak wydaje ale ten temat chyba do niczego nie prowadzi ? temat akurat do dzielenia sie opinia i wytykania innym jacy to oni nie sa albo sa, gdybym byl modem juz bym dawno zamknal...

edit: racja man w offtopie jest MMA :D robta co chceta :D ja tam sadze high kicka :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "-_-<" (27.06.2008, 14:58)


czarny syn

Intermediate

Postów: 184

Skąd: skar kam

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Friday, 27.06.2008, 11:47

Gdybyś był modem to nie powinieneś tego zamykać - to w końcu offtop - zamknąć należałoby jakby zaczęły się pyskówki i innego rodzaju kłótnie, wzajemne oskarżania; łamanie netykiety ;) w końcu od czego jest off? od spamowania i prowadzenia nic nie wnoszących dyskusji

57

Monday, 07.07.2008, 02:59

mozliwe ze tylko mi sie tak wydaje ale ten temat chyba do niczego nie prowadzi ? temat akurat do dzielenia sie opinia i wytykania innym jacy to oni nie sa albo sa, gdybym byl modem juz bym dawno zamknal...
Ale nie jestes, wiec zejdz na ziemie.
A ty Weksis posmyraj sie po jajkach i zluzuj bo ludzi smieszysz.

Mnie zadne joziny z baziny i wladcy much tudziez innych owadow nie smiesza ale szanuje gusta i gwizdze kto sie czym zachwyca.

58

Thursday, 24.07.2008, 13:12

Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


59

Thursday, 24.07.2008, 14:53

owszem ciekawe ;] jakis wyjatkowy przypadek ;D

60

Thursday, 24.07.2008, 15:19

Postarałem się pomóc biedakowi :P ciekawe czy zrozumie co napisałem :rotfl: a co do tematu, to też nie rozumiem dlaczego ludzi naśladują postacie z Włatców Móch(mają głupie avatary i sypią głupimi tekstami w sygnaturach) :thumbsup:
Cytat wszechczasów: :thumbsup:
taak... wysoki sądzie, on wszedł do kuchni, potknął się i upadł na nóż...

i tak 28 razy!

Nie wchodź tu! :rotfl: :
http://www.cwaniak.rembertow.net/