Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Thursday, 19.06.2008, 10:08

Ujemne Doświadczenie

Szukałem, lecz nie znalazłem więc pisze. (Jak coś takiego już było to prosiłbym link)

Wysłałem Bohatera wraz z armia do Lokacji Specjalnej, Nic nie zginęło w mojej armii a naliczone zostało mi ujemne doświadczenie
Link: http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=e465cb25ac
W tutorialu jest mowa tylko o Karnym doświadczeniu. Bug, nie bug? Proszę o odpowiedź.
Pozdro xD

PS: Dodam, że jestem w starożytności, a bohater ma 4 lvl, może to to? : P
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (19.06.2008, 10:17)


2

Thursday, 19.06.2008, 10:17

Mówiłam już 10 razy chłopakom, że to jest źle sformułowane, ale mnie nie słuchają :S

Poprawnie powinno brzmieć - Stracił X punktów karnego doświadczenia.


I wszystko byłoby jasne - zostało ci jeszcze trochę karnego doświadczenia po ostatniej śmierci, i właśnie się go pozbyłeś.
Karne doświadczenie - tutorial.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

3

Thursday, 19.06.2008, 10:19

Popieram Thorge, weźcie to zmieńcie, bo w błąd ludzi robi .. : P
Ew. Odzyskał X pkt karnego doświadczenia :)
Thx Thorga, do zamknięcia
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

4

Thursday, 19.06.2008, 10:22

A przypadkiem nie wskrzesiłeś tego hero? :P
Po śmierci herosa wpierw naliczane jest doświadczenie ujemne aż sie wyzeruje -> potem dopiero jest nabijane normalne :)
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


5

Thursday, 19.06.2008, 10:34

J.W.
Ale masz racje, bo zginął mi w Obronie niedawno :P
I love Smell of napalm in the morning.. :rotfl:

6

Thursday, 19.06.2008, 11:45

Nie zauważyłem posta Thorgi :P
Zamykam.
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0