Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Zmiany w nalotach

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

101

Thursday, 06.01.2011, 09:59

To właściwie jakie są propozycje zmian w nalotach graczy? bo już mi dawno uciekł wątek :)

Razor -pokazałeś link w którym gracz się nie obronił przed nalotem - stracił 2 budynki - i ty to nazywasz obroną? bo jeśli tak na to patrzymy to nigdy nic z tego będzie. Fakt faktem - jakby walka trwała 3 rundy - zdjąłby ten nalot ... a tak 2 rundy to jednak zbyt mało panowie i panie

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a869ee2eda

102

Thursday, 06.01.2011, 15:02

witam, piszę jako gracz zmagający się już dość długo z trudami serwera pierwszego. Oczywiście ciężko porównywać sytuację na obu serwerach ale też jakiś czas temu zmieniłam epokę z 3 na 4. Nie ukrywam że to był trudny dla mnie czas. Jak tylko skończyły się ochronki wiosek "wlatywało" we mnie średnio 5-6 nalotów na dobę. Gracze z RSR, Zule... spokojnie spać nie dali. Wiadomo, zabawa to zabawa i tak tą sytuację traktowałam. Naloty odbywaly się nawet na stolicę. Tak naprawdę nie płakałam jak straciłam jakąś kopalnie... budynek - bo to jest jeden z mechanizmów gry. Dziwie się wam że wy tego nie dostrzegacie. Ta gra nazywa się CZAS WOJNY - a na wojnie różnie bywa. Jeśli w jakikolwiek sposób naloty zostały by ograniczone to gdzie tu sens gry?
Większość graczy z T2 ma opinię "łotrów". Grają po to że psuć zabawę innym - tak się o niektórych mówi. Ciągle zdobywanie wiosek i powolny grill. Ja mam takie wrażenie że sytuacja się odwraca.

Jeśli chodzi o moje zdanie, o ile mam prawo coś powiedzieć, to nic bym nie zmieniała w systemie nalotów!
Myślę, że jesteś kolejna osoba nic nie wprowadzającą do tematu, żadnych konkretów. Na t2 to może 5-6 graczy stuka limit co dzień na każdej osobie która wezmą se za cel. Albo jeszcze lepiej 5-6 nalotów to może minimum jakie osoby obrywają na każdą z swoich osad pod warunkiem, że mają jeszcze jakieś osady.
Inna sprawa ty nazywasz tą grą co dzienni budować 1 lvl kopalni i może się chociaż uda zrobić lokację, a jak nie to se solo bohater idzie na coś co da rade? No bez jaj.

Faktem jest, że naloty były mocne i to t1 pierwsza zaczęła o nie wojnę fajnie ugrali 2 atak na dobę ale to względem ich gdzie cała masa osób była rozbudowana. To właśnie dlatego w poprzedniej debacie dostaliśmy tylko jakąś ochronkę na stolice bo t1 znów się czuło dobrze bo mogli się bronić bo byli już rozbudowani. Ktoś pisał, że płaczemy teraz ale jak już psiałem już była o tym rozmowa jakiś rok temu. Ktoś nas kreuje tez na nie wiadomo jakich palaczy osad. Prawda taka, że to Choas głównie palił osady(a teraz większość z nich stoi po drugiej stronie barykady) i to tez nie za długo bo trochę powojowaliśmy w 2 epoce ledwo 3 rozpoczęliśmy by wpadał jakiś exp(wygraliśmy kilak oblegów i nam przeciwnicy uciekli do 4 epoki) i skrócili nam to do jednego oblegu na tydzień. Dobra i znów tu by można było dużo pisać i opowiadać.

Co do nalotów w ostatnie debacie była mowa, że 5 epoce można dać w cholerę na ziemnego w zamian za ukrócenie nalotów z tego co pamiętam stronę przeciwną to tez by satysfakcjonowało(przynajmniej wtedy) ale administracja uznała, że mają dużo naziemnego więc tego nie zmienili.
Była też propozycja skoro my przeciwników zostawiliśmy na stolicy to by uwolnić od nalotów całkowicie stolice byśmy i my mogli na stolicy przeskoczyć np do 5 epoki. (w zamian dali minimalną szanse na naloty ale przy tylu atakach to nic nie dało).
I kilka innych które również odrzucono to znaczy nawet nie odpisano co o nich sądzi administracja.

Z nowszych pomysłów to dać więcej rund na zastrzelenie nie powinno być mniej od zwykłych ataków, a więcej skoro ich skutki są znacznie bardziej że tak powiem "śmiertelniejsze". Minimum z 4 rundy. Chociaż rozważając obronę samymi bohaterami to i z 10 rund mogło by być.

Innym pomysłem mogło by być by każdy z graczy miał możliwość zrobienia powiedzmy 2 naloty ogólnie, a nie na każdego gracza wtedy powiedzmy jedna osoba siedząca 10 godzin by nie robiła rzeźni, a takich osób jest kilka i razem robią mega rzeźnię nawet w godzinach snu(oczywiście nikt nie zabrania tak tylko pisze):P. Chociaż to przy obecnym stanie nie wiem czy coś da :P Chodź to bardzo dobre rozwiązanie, że tak powiem z logicznego punktu widzenia.

Popieram również to by naloty były dalej takie same ale mogły bombardować tylko osady minimum 5 poziomowe.
- tak więc jest kilka pomysłów, czekamy na administracje.

Już tez pisałem, że naloty powinny być czymś ekstra, które zadają poważny ból przeciwnikowi, a nie co codziennością na całkowite wyniszczenie po prostu zastąpiły oblegi na palenie osad w inny sposób.

P.S.
Razor trzymał tak długo ten raport ale po moim poście bardzo szybko go usunął hehe. Nie ma to jak podsuwać dowodów na nasz korzyśc ale skoro to juz nie na wasza to lepiej go usunąć brawo.

Ten post był edytowany 4 razy, ostatnio edytowany przez "Galactica" (06.01.2011, 15:37)


103

Thursday, 06.01.2011, 16:00

to moze podsumujmy troche temat
1. naloty mozna robic tylko 2 na caly dzien
2 tylko w godz.17.00-19.00- tak aby kazdy mogl sie obronic
3.z urzedu dac pol roku ochronki aby mozna podniesc poziom wioch do 5 poziomu - bo inaczej nie ma szans obrony
4.powiekszyc ilos rund nalotu do 10 lub i dluzej - aby mozna bylo jedna armia stracic caly nalot

5. obowiazkowo zakazac nalotow na graczy ORAL i SPARTA- pozostalych mozna bo nie pisza na forum :rotfl:






a moze by tak w 3 epoce wprowadzic takie zmiany
2 ataki na caly dzien na gracza, tylko w godz 17-19, tylko na wiochy od 5 poziomu no i naprzyklad z automaty przenosic graczy do wyzszej epoki jak tylko przekrocza ilosc PD wymagana dla danej epoki
ach no i ograniczyc liczebnosc armi np do 300 zolnierzy bo przeciez przed armiami 1000 szt nikt nie ma szans


Ty chyba chcesz zmienic gre na Time Sims


Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Boski" (06.01.2011, 16:20)


104

Thursday, 06.01.2011, 16:05

I bezwarunkowo wyślijmy idiotów do szkół po rozum do głowy , nie sądzę by to pomogło ale może mieć jakieś znaczenie w dalszej egzystencji !

105

Thursday, 06.01.2011, 16:23

No niestety na idiotów nie ma siły.

Podkreślę raz jeszcze piszemy konkretami podsuwam pomysły, a takim osobom jak boski powinny iść warny i tyle. Hmm i wychodzi kto tu kogo szanuję oczywiście nie odnoszę tego do całego klanu, jak nie którzy.

Gdyby ktoś nie rozumiał nie proponuje tutaj wprowadzić wszystkiego lecz przyjąć jeden z pomysłów i tez nie jak ja napisałem(daje wolną rękę do modyfikacje przez administracje by mieli na start coś).

Zaistniała sytuacja ewidentnie pokazuję, że system zawiódł (dopuścił do czegoś takiego, a nie powinien), dlatego uważam, że mamy prawo domagać się zmian.
Osady na 1000 jednostek są efektem tego, że 4 epoka to samobójstwo, gdyby rok temu wprowadzili porządną zmianę na pewno bym się nie kisił tyle w 3 epoce.
Ci którzy próbowali sił w 4 e już nie graja lub zmienili stronę barykady.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

106

Thursday, 06.01.2011, 16:29

rok temu na T2??? to chyba by Ci ufoludki robili naloty nawet jeśli była juz 5 epoka to bardzo słaba więc nie gadaj żebyś wtedy poszedł do 4 epoki!!!! próbujecie zrobić grę pod siebie bo coś wam nie wyszło i tyle zmiany w nalotach jakoś na T1 nikt nie płakał na temat nalotów tak jak wy i gra jest nadal więc nie wiem co próbujecie udowodnić bo mądrości tu nie widzę weźcie sobie do serca słowa administratora


SushiMaker
:rotfl:

107

Thursday, 06.01.2011, 16:33

weźcie sobie do serca słowa administratora

Żaden autorytet :)

Co do nalotów na T1 to z tego co wiem to tam prawie wszyscy maja pokój na te kwestie ...
Widocznie problem był :P

108

Thursday, 06.01.2011, 16:46

Nie wiem po co tu jeszcze dyskutujecie i tak zostaną naloty takie jakie już są bo już raz były zmieniane .

A to żeby było można robić naloty na wioski przy 5 poziomie to by nie maiło sensu bo każdy by zrobił wioski pod samych arkebuzerów i co z tym idzie znowu by wam się takie woja przydały i na wasze wyszło bo jak znalazł jednostki AA do oblegów + wypasione woja z 3 epoki i wioski byście brali bez problemu o to wam tylko chodzi żeby gra była ustawiona pod Was a drugim żeby było dalej ciężko od 2 epoki wzwyż i nie mogli sobie spokojnie pograc .

Nie wiem kogo wy idiotami nazywacie ale jak nie byliście jeszcze w szkole to chyba powinniście się zapisać do jakiejś może by to wam pomogło bo gra nie ma być robiona pod was żeby wam było tylko dobrze .

109

Thursday, 06.01.2011, 17:25

rok temu na T2??? to chyba by Ci ufoludki robili naloty nawet jeśli była juz 5 epoka to bardzo słaba więc nie gadaj żebyś wtedy poszedł do 4 epoki!!!! próbujecie zrobić grę pod siebie bo coś wam nie wyszło i tyle zmiany w nalotach jakoś na T1 nikt nie płakał na temat nalotów tak jak wy i gra jest nadal więc nie wiem co próbujecie udowodnić bo mądrości tu nie widzę weźcie sobie do serca słowa administratora


SushiMaker
:rotfl:
Golem proszę nie obrażaj topowych graczy. Szczególnie razorka i dwóch innych graczy, którzy dokładnie rok temu mieli 5 epokę i latajce na naloty. Różnica była taka, że wtedy nalot = strata 1-2 lvl budynkó teraz nalot = 4-5 budynków. Na t2 działo się dość wszystko szybko gdyby nie to, że sporo czasu laliśmy się w 2 epoce, a potem wsparliśmy drugą epoką pierwsze osoby w 3, bo tam nam uciekli przeciwnicy to 5 epoka była by nie mal błyskawicznie osiągnięta. Tutaj razorek poprostu mistrzostwo świat zrobil, że od razu zwiał z kolegą do 4 epoki. Nie minął miesiąc siedzieli w 5 epoce przechodzą samymi stolicami. Z tego co pamiętam to dyvid i stsmax próbowali przeskoczyć 4 epokę w 2 tygodnie czy mniej(jakoś tak nie pamiętam dokładnie jak to było). Stsmax zabrakło chyba 2 lvl ołtarza by przeskoczyć niestety zredukowali mu to do zera czy jakoś tak w każdym razie urlopował się potem jeszcze wracał próbował i znów sie urlopował w każdym razie po 1,5 roku walki wylądował u nich. No cóż chciał pograć w wyższych epokach nie można mu mieć tego za złe.

Co do SushiMaker nie przystoi adminowi brać czyjąś stronę zwłaszcza wypowiadając się w taki sposób. Powinien być obiektywny, a jednoznacznie opowiedział się za wami znając albo tylko znając wasza prawdę i nie reagować na naszą albo współpracując z wami. Sam już nie wiem co o tym sądzić.

Spiryt pisze, że robimy gre pod siebie weź może podaj jakieś konkrety bo znów gadka szmatka i wjeżdżasz na naszą "inteligencję" gdzie raczej u nas ludzie ustatkowani i studenci broniący właśnie magisterek czy tez świeżo po obronie(wiadomo zawsze się znajdzie wyjątek). Więc nie podając konkretnych przykładów obliczeń stwierdzam na podstawie poprzednich wypowiedzi i linków kto tu pod kogo robi grę?

110

Thursday, 06.01.2011, 17:44

Może przestaniecie wszyscy wyciągać teczki i historie serwera. Prawda jest taka ze Sushi obiektywnie odpowiedział. Zmiany w nalotach były już zrobione. Dalsze zmiany spowodują ze nie będzie sensu robić nalotów.

111

Thursday, 06.01.2011, 18:11

naloty

Czytam te piękne wywody kolegów z Oral i Spartanie którzy w koalicji postanowili wpłynąć na twórców gry w sprawie zmian w które tak naprawdę tylko im przeszkadzają.
Otóż twierdzą zgodnie ,że nie ma co wracać do przeszłości bo co było itd...
Myślę jednak ,że właśnie tam tkwi sedno problemu bo od początku t2 myśleli że będą rządzić i dzielić a teraz gdy niektórym znudziła się gra w 3 epoce żądają zmian. Inne klany jakoś znalazły sposób na notoryczne oblegi i palenie wiosek i właśnie w nalotach znalazły szanse na równiejszą walkę.
Namawianie innych graczy na istotne propozycje zmian nic tu nie da bo oni ich po prostu nie chcą. Dlaczego?
Bo ORAL i SPARTANIE solidnie sobie na to zapracowały na t2

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

112

Thursday, 06.01.2011, 18:23

Myślę, że jesteś kolejna osoba nic nie wprowadzającą do tematu, żadnych konkretów.
No to ok, racja jest tylko po Twojej stronie więc zróbmy te zmiany i będziemy sobie domki budować, zwierzaczki hodować i pić wspólnie kawę a nazwę CZASWOJNY zmienimy na na CZASBUDOWANIA.

Co do nalotów na T1 to z tego co wiem to tam prawie wszyscy maja pokój na te kwestie ...
Widocznie problem był :P
z tym pokojem to nie przesadzaj... skocz szybko do minimum 3 epoki bo tam zabawa trwa

113

Thursday, 06.01.2011, 18:50

z tym pokojem to nie przesadzaj... skocz szybko do minimum 3 epoki bo tam zabawa trwa

Owszem jest fajnie :)

114

Thursday, 06.01.2011, 19:01

Konkrety jakich jeszcze potrzeba weź sobie np.

niech w waszym klanie 4 osoby wybudują po dwie wioski na 5 poziomie na arkebuzerów bo to najtańsza wioska niż pod kirasy czy rajtki to będą mieli po 600 sztuk tylko mi nie piszcie ze nie da się takiej armii wybudować przy 20 poziomu zamku i inne wioski na nizszych poziomach to dodatkowe jednostki o bombardowaniu już nie ma mowy można je wyżej rozbudowywać bez problemu .

I co wtedy zaczną się znowu oblęgi na inne klany bo z taka siła jednostek AA mielibyście wolna rękę znowu do niszczenia innych graczy co robiliście do tej pory w niższych epokach .

Takie 4 armie z 4 epoki z arkebuzerami daje ponad 1000 jednostek + wasze wyrośnięte armie do pomocy z 3 epoki co daje zdobywanie wiosek .

I pod kogo by to było zrobione bo nikt nie ma jeszcze takich wojsk w 4 epoce żeby wam zjechać taką armię z 3 epoki .

A czemu się dzieje tak na tym serwerze to sobie sami odpowiedzcie na to pytanie .







Cytat

wjeżdżasz na naszą "inteligencję" gdzie raczej u nas ludzie ustatkowani i
studenci broniący właśnie magisterek czy tez świeżo po obronie(wiadomo
zawsze się znajdzie wyjątek).
a reszt grających to co idioci :?: i kto na tą waszą inteligencje wjeżdża i czym tu się chwalić że same magisterki są u was dla mnie to nic niezwykłego .

Cytat


I bezwarunkowo wyślijmy idiotów do szkół po rozum do głowy , nie sądzę
by to pomogło ale może mieć jakieś znaczenie w dalszej egzystencji !
może innym to nie przeszkadza ale mi tak i kto wie może mam więcej tego rozumu w głowie niż Ty i bez tej nauki :!:

Cytat

No niestety na idiotów nie ma siły.


Nie ma to jak się wywyższać nad innymi swoja inteligencja, tylko nie przesadźcie z nauka .

Prosiłbym o sprawdzenie czy jakiegoś błędu nie zrobiłem jak to pisałem bo tylko jestem po zawodówce :rotfl:

115

Thursday, 06.01.2011, 22:53

Spiryt sugerowalbym zachowanie minimum konsekwencji. Najpierw napisales, ze ta gra to czas wojny, a pozniej nie chcesz zmian w nalotach zebysmy sie czasem nie rozwineli w 4 epo i nie zaczeli wam zabierac wiosek, bo wy chcecie spokojnie rozbudowywac swoje wiochy. Gdzie tu konsekwencja?

Pisanie, ze na t2 naloty przeszkadzaja tylko koalicji Sparta Oral nie jest do konca prawda, a zdziwilbym sie juz gdyby ktos z AZ SI napisal, ze im naloty przeszkadzaja, bo ich zwyczajnie nie maja. Na serwerze panuje stagnacja i coraz bardziej wieje nuda i to wlasnie przez naloty, ktore uniemozliwiaja nawiazanie jakiejkolwiek rywalizacji zmieniajac ta gre wlasnie w simsy.

P.S. Przestancie wreszcie mylic ataki z nalotami, bo to 2 zupelnie rozne akcje.

116

Friday, 07.01.2011, 05:51

Zniszczyliście serwer nie dając nikomu rozwinąć się w 3 epoce. Zdominowaliście 3 epokę, wystarczyło, że ktoś miał dobre pole, a już było nie ważne czy jest w klanie czy nie jest, czy należy do jakieś koalicji czy nie należy, wioska z urzędu należała się spartaczonym oralnym legionom, a reszta mogła sobie grać na stolicach. Trzeba było myśleć. :cursing:
Zachowywaliście się jak wojska Hitlera i motta mieliście podobne. Teraz nie czas by płakać nad rozlanym mlekiem, teraz posmakujcie co znaczy walka o przetrwanie, którą serwowaliście wszystkim naokoło kto nie klękał przed Wami na kolana! X(
:thumbdown: :thumbdown:

;( ;(

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Streisand" (07.01.2011, 05:58)


117

Friday, 07.01.2011, 06:28

Basileus jak się rejestrujesz to wpisz swój nick z gry żebym wiedział z kim pisze.

Bo to jest czas wojny i chyba dobrze nie zrozumiałeś tego co napisałem to był przykład dla kogo by znów to było przerobione ,oczywiście po wiecznym waszym płakaniu na wasza .

I mam racje ze można się spokojnie teraz rozbudowywać i normalnie pograć bo w niższych epokach się nie dało przy was.

Cytat

Na serwerze panuje stagnacja i coraz bardziej wieje nuda i to wlasnie
przez naloty, ktore uniemozliwiaja nawiazanie jakiejkolwiek rywalizacji
zmieniajac ta gre wlasnie w simsy.
inni gracze w nizszych epokach jak nie mogli nawiazac równej rywalizacji nie płakali tak.

a jak Ci tak nudno to atakuj nawet możesz dwa razy dziennie mnie zaatakować a poza tym tez by mi się nudziło gdybym atakował jedna jednostka jak to ida ataki od was na mnie jak wam sie to nie znudzi

118

Thursday, 13.01.2011, 22:56

UP.

Mija tydzień administracja jak nic nie ruszała tak nie rusza nawet nie łaska coś odpisać. Więc czekamy dalej na odpowiedź. Tak jest, gra traci graczy lub aktywni gracze ograniczają grę do minimum i tak będzie do końca. Czyli ci którzy grają będą blokowani w 3 epoce. Ci nowi będą przechodzi do 3 epoki w wielkich męczarniach od tych starszych. Zamiast dać starym wyjadaczom pograć w 6 epoce, a jednocześnie nowym dać pograć 2, 3 i 4 to mamy chory system, który zniechęca graczy lub jak kto woli chory system, który zmusza starych graczy do rozwalania nowych bo 1 epokę to się traktuje jak tutorial,a w drugiej to już sajgon mają :P.

P.S.
Tak jak pisałem sprawa dotyczy T2 gdyż tam wszystko było dostępne od początku, a nie głupie t1 które było z dużymi przystankami i myślą, że tam wszystko jest ok.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Galactica" (13.01.2011, 23:23)


119

Friday, 14.01.2011, 10:36

Ja gram na t1 i na t2 i nie widzę aż takich dużych różnic pomiędzy serwerami.

2 silne koalicje na obydwu, system niezmienny, nawet ci sami gracze:P

Sprawa jest prosta - zasiedziałeś się w 3 erze i już raczej z niej nie wyjdziesz...

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

120

Friday, 14.01.2011, 13:41

najpierw wy rządziliście i nie daliście nikomu się rozwinąć, teraz my zaczynamy powoli rządzić i to wam sie tak nie podoba a nie naloty gdyby sytuacja była odwrotna nie płakalibyście że naloty są złe. Ekipa z AZ i SI jakoś przetrwała ten ciężki czas w którym byli nękani przez was teraz sytuacja sie odmieniła i macie problem..... to tylko gra :rotfl:

Podobne wątki