Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Wednesday, 29.12.2010, 02:42

Przenieś stolicę tutaj (Rytuał przemiany)

T1
ID 469
Rytuał przeniesienia stolicy przeniósł ją co prawda, ale nie wyzerował kopalń, a i pola wydobycia pozostały stare.
No nie po to wybrana została przeze mnie ta opcja ;)

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Wednesday, 29.12.2010, 07:02

Bo rytuał przenosi stolicę taką, jaka jest. Nie zmienia pól ani nie zeruje kopalń.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

3

Wednesday, 29.12.2010, 10:14

To może z łaski swojej przeczytaj opis rytuału panie moderator. :rolleyes:
"- efektem rytuału jest degradacja pól kopalni w nowym miejscu do poziomu zwykłych pól pod stolicę"

Degradacja to zmiana w dół :D

Poza tym - jaki sens przenosić stolicę w nowe miejsce jeśli tereny pod kopalnie są przenoszone również. IMHO przenosimy stolice po to by osiadła ona na ciekawszym "produkcyjnie" terenie. Zresztą słowa "degradacja pół kopalni w nowym miejscu do poziomu zwykłych pól pod stolicę" ewidentnie mówią, że mamy nowe miejsce więc i pola powinny być nowe ;>

Alien

Intermediate

Postów: 392

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Wednesday, 29.12.2010, 10:15

Chyba źle zrozumiałaś :P

Jest to degradacja pól na nowej pozycji do zwykłych pól jak w stolicy - zmienia się tylko lokalizacja wioski, kopalnie zostają jak w starej.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Wednesday, 29.12.2010, 10:30

degradacja geologiczna – obniżenie produktywności i żyzności gleby

Z samej definicji pola nie mogą być lepsze:D. Czyli chodzi o to że lepsze pola zostaną zdegradowane do wydajności pól stolicznych.
Rytuał po prostu przenosi to co masz w inne miejsce i tyla:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (29.12.2010, 10:37)


6

Thursday, 30.12.2010, 09:57

degradacja geologiczna – obniżenie produktywności i żyzności gleby

Z samej definicji pola nie mogą być lepsze:D. Czyli chodzi o to że lepsze pola zostaną zdegradowane do wydajności pól stolicznych.
Rytuał po prostu przenosi to co masz w inne miejsce i tyla:D
Dokładnie, po prostu pola z bonusami stracą bonusy.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Monday, 17.01.2011, 14:53

Ja zrozumiałem to tak samo jak kolega i z pośpiechu i wkur#@$@... zdenerwowania założyłem podobny temat.

Też uważam że taka operacja ma sens jeśli zdobywamy nowe pola. Tzn. stare kopalnie zostają zniszczone i trzeba od nowa budować na nowych polach, które sami wybraliśmy. Nie byłem pewny czy tak się dzieje ale po przeczytaniu kilkakrotnym że pola kopalni się degradują skorzystałem z tej opcji. Gdybym wiedział że chodzi tylko o zmianę miejsca to bym poszedł gdzieś indziej.


Zmieńcie to tak jak my to rozumiemy albo zmieńcie opis.

8

Monday, 17.01.2011, 15:00

Przeciez juz w pierwszym zdaniu jest napisane ze przenosisz wraz z wszystkimi budynkami i jednostkami w inne miejsce

a w ostatnim ze jest degradacja pol w nowym miejscu do takich jak pod stolice

jak dla mnie wszystko zrozumiale, nie wiem o co sie czepiacie...

9

Monday, 17.01.2011, 15:05

Czepiam się tego że to bez sensu. Nowe miejsce to nowe pola poda zabudowę. Dla mnie to jest logiczne. A powyższe jest zwyczajnie chujowe.


I ładnie proszę o bana na forum za to szczere stwierdzenie, bo nic lepiej tu nie pasuje. Jak to zwykłe, chamowate słowo.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 17.01.2011, 15:14

Bez sensu byłoby, gdyby 1 gracz miał wszystkie pola w bonusach na stolicy, a inny żadnych.

Dlatego każdy stolice ma bez bonusów, a wioski to już zaangażowanie gracza.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

11

Monday, 17.01.2011, 15:18

Tak ale tym zaangażowaniem byłoby też szukanie wartościowego pola które cały czas się pojawiają. Częstsze kasowanie nieaktywnych wiosek też przynosiłoby nowe pola. Przy obecnej ilości graczy myślę, że pól byłoby pod dostatkiem.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Monday, 17.01.2011, 15:20

Pól jest pod dostatkiem, lecz w 1 epoce nie ma sensu ich szukac bo sie ja przeskakuje bardzo szybko.
W 2 zaczyna sie pytanie czy zostaje i expie hero czy ide do 3 i tam sie bawie etc.
Wszystko zależy od Ciebie.
W dziale porady masz wszystko czego potrzebujesz, a tutek tez nie gryzie.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

13

Monday, 17.01.2011, 15:35

Zawsze zaczynam gry tego typu od tutka żeby później czasu nie marnować. Ale tu jest zwykłą lipa i tyle. Gra jest jeszcze porządnie niedopracowana i niewyważona - tyle.

14

Monday, 17.01.2011, 15:37

No jest ale co z tego ? To Cie usprawiedliwia do klnięcia na forum? ehh dobry start .. nie ma co :>

15

Monday, 17.01.2011, 15:43

Frustracja usprawiedliwia:) Po prostu i tak kończę tę grę więc póki myślę rozsądnie to chcę dostać bana, żeby mi nie wpadło do głowy nic w stylu - "ta gra nie jest taka złą". Za kilka lat może znowu spróbuję. Już kiedyś ją zacząłem. Teraz jest bardziej przystępna i ma większe możliwości ale dalej grwyalność leży.

to Tylko moja opinia.

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Tuesday, 18.01.2011, 07:43

Jeśli masz wątpliwości, to zawsze możesz zapytać w dziale Porady, zamiast bulwersować się na forum, że nie do końca zrozumiałeś do czego służy dana opcja.
Bazowe pola w stolicy muszą być dla każdego gracza takie same, inaczej każdy by narzekał, że inni mają lepsze niż on, a tak jest po równo :)
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

17

Tuesday, 18.01.2011, 08:15

Dobrze. Ale myślałem że od drugiej epoki można to zmienić. Nie zadawałem tego pytania bo buło to dla mnie jasne tak jak dla autora tego tematu. Temat nie mój ale już chyba do zamknięcia.