Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 14.12.2010, 14:01

Nowy Serwer

skoro już wpadliście na ten poraniony pomysł to może by tak dać nowy serwer?
bo dużo ludzi po prostu trafi szlak że tracili rok/dwa lata gry by ich człowiek okazał się nie wypadłem.
zakończcie te test - a to nie jest problem i postawcie serwer z balansem ras i grajmy fair.
z resztą już troche czasu mineło wiec tak czy siak nowy serwer mile widziany...........

co wy na to? 8)

marbell

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Hiszpania

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 14.12.2010, 14:07

nowy serwer

-zgadzam się j/w
- najwyższy czas na nowy serwer
-z cala pewnością większość , którzy zaprzestali granie chętnie by wróciła od nowa i to właśnie na nowym
-odnośnie zbalansowania człowieka , to jest to zdecydowanie nieuczciwe -w koncu my ludzie ( czyli podwórkowa gwara mówione-CZLOWIEKI ) GRAMY W TE GRE -TO I mamy miec lekkie wieksze szanse :)

3

Tuesday, 14.12.2010, 14:15

Moim zdaniem nowy serw bedzie miał sens w przypadku:

zbalansowania herosów
zbalansowania wszystkich epok
jasnych zasad w każdym aspekcie

i co najwazniejsze nie zmienianie ich co jakiś czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

4

Tuesday, 14.12.2010, 14:17

a na co nowy serwer, i nie placzcie, ze nagle czlowiek straci swoj urok, ma byc uczcwie i niech jest, a tak to czlowiek wymiatal ponad norme,

a co do nowego serwera, nie wiem kto tam bedzie grac jak juz na tych 2 gra kilka set osob i nic wiecej, wiec nie eim czy to bedzie oplacalne dla BW TEAM

5

Tuesday, 14.12.2010, 14:26

Nowy serwer przydałby się też dla osób które później zaczęły grę w TE i teraz nie mają szans walczyć ze starszymi graczami, zwłaszcza tymi którzy notorycznie robią naloty żeby tylko młodzi ich nie dogonili. Jeżeliby wprowadzić cud na zakończenie 6 ery to byłby od początku jasny cel gry i gracze mieliby większą ochotę na rywalizację, nie siedzieliby tyle w starych epokach.

6

Tuesday, 14.12.2010, 14:56

Sądzę że odpowiednia kampania reklamowa i konkretne zmiany mogły by przyciągnąć rzesze nowych graczy.

7

Tuesday, 14.12.2010, 15:04

Ale po co skoro produkt niegotowy ?
:(

8

Tuesday, 14.12.2010, 15:40

Ja bym z chęcią zaczął grę na nowym serwerze i mi pomysł się akurat podoba bo chciałbym zacząć grę z graczami co na tych dwóch serwerach zaczęli grać dużo wcześniej niż np. ja i sprawdzić na co ich stać :rotfl:

9

Tuesday, 14.12.2010, 18:03

Razor ma racje niestety już wiem że balans nie będzie czymś magicznym
człowiek na lvl ma ini i zeto run do szarży (inni tak)
demony/umarli mają runa do +ataku czy hp dużo u nich do zmienia ale nie u człowieka..
czy symulacja człowieka z aniołem to brała pod uwagę? (pewnie nie wiec o kant wiecie czego będzie ten balans)
tak samo z walką na oblegach 5epoka v 3 epoka (kto gra to wie)

jak by w każdej epoce był inny typ ataku podobny ale inny:
1 epoka = sieczny | miotany | rozrywający
2 epoka = sieczny | miotany | rozrywający
3 epoka = bronią białą | bronią palną | bronią specjalna
4 epoka = bronią białą | bronią palną | bronią specjalna
5 ekopa = atak powietrzny | atak naziemny | atak uniwersalny
6 epoka = atak powietrzny | atak naziemny | atak uniwersalny
7 epoka = atak kosmos powietrzny | atak kosmos elektoniczny | atak międzygalaktyczny
(nazwy wyssane z palca więc bez komentarza)

wtedy po przejściu do nowej epoki 3 i 5 dostajesz jak by bez bonusowy rodzaj ataku na epokę niżej
ale za to
masz inna typ ataku (w każdej epoce szybciej stawiasz więcej wojska jak i budynki) pozwala to na łatwiejsze przechodzenie do kolejnych epok ale też w 100% nie wymusza przechodzenia.
kto wcześniej siedział w epokach niżej po prostu po pół roku/roku ma sporo wojska ale ten z przełomowych epok daje rade nadrobić i może normalnie grać dalej..
jednocześnie nie trzeba balansować aż tak bardzo jednostek ponieważ przez to że jest inny rodzaj ataku te jednostki walczą bez bonusów do typu ataku 5v3 3v2
dzięki temu będzie trochę lepiej z obroną w tych epokach - fakt faktem trzeba będzie troche zmienić siłe ataku jednostek ale to chyba najprostsza zmiana

paradoks w 4 epoce teraz to problem z polami na mapie ale da się to nadrobić dobrym wojskiem (mówię o złocie i sensie stawiania medyków:)
można by dać ocje że surowce podstawowe zwiększają się o +1 na każdym poziomie budynku głównego wtedy było by lepiej
natomiast 5 epoka jest milczeniem
Helikopter pada od łuczników (różnica czasu jaki jest między 3 a przejściem do 5 jest tak duża że wtedy już lata sporo tego po serwerze a helikopterów każdy wie ile jest. Zamiast wymuszać przechodzenie ludzi do kolejnych epoka daje im się pretekst do zostania..
Czołg ginie zabity przez piechotę? (żeby chodziarz mieli granaty ale nie to 3 epoka znowu się kłania i wybija wszystkich nie jeden ale .. wiecie ile.. ja rozumie jak to robią arbuzy z 4 epoki ale 3 nie powinna tak działać zmiana typów ataku + zmiana troche siły ataku jednostek przełomowych dużo powinna zmienić.

dajcie serwer na 3-4 miechy z taką zmianą x5 i zobaczymy jak to by działało
albo od razu zaczynało by się od 2 epoki - dla testu + miesiąc premium
szybko to się obczai a nie jak teraz strach stawiać serwer bo ludzie już mają dosyć waszych zmian i fantazji.
już sam nie wiem w 100% jak jest bo tak wszystko się pozmieniało...




mogę wam dobry hosting oddać z bazą danych - nawet umowę i fakturę wam wystawie z gwarancją 99% bezawaryjności;]
(dla tych 100 osób które faktycznie by grały warto to dopracować i zrobić z tym porządek)

10

Tuesday, 14.12.2010, 18:39

Daimon to co poruszasz to fakt ze ludziom nie chce sie przejsc do epok wyzej poprawieniem tego jest ZMUSZENIE ich do przechodzenia do kolejnych epok a nie okopywania sie w najnizszych i nabijanie bezpieczne expa.
Canis dobrze napisal w watki o rebalansie bohatera. Sa dwie grupy graczy Ci co chca grac rozwijac sie lazic i zaliczac wszystkie super lokacje i Ci ktorzy siedza i expia na poczatkujacych bo 40% expa z 2000-5000 jest leprze niz ciezko uciulane 1000 expa z ryzykiem ze straci sie bohatera w wyzszych epokach. Dlatego i tu napisze logarytmiczny spadek otrzymywanego expa jak przekroczy sie o 10 lvl poziom epoki ( 1 epoka - poziom = 10 lvl bohatera; 2 epoka - hero = 20 lvl; 3 epoka - hero 30 lvl itd... a nie jak teraz 1 epoka i 30 lvl - przejaskrawienia.. mam nadzieje ) to sie nic nie dostaje danym bohaterem.
Dodatkowo przestaje ktos grac to niech nie zostaje jego wioska jako zer dla blokerow ale niech znika powoli rozpada sie np po miesiacu nie logowania spada co tydzien 1 lvl glownego budynku az calkowicie sie rozsypie i zniknie z mapy.
Fakt powstania ekspedycji jest super tylko moze powinno byc ze kolejne poziomy dostepne sa po przejsciu do kolejnych epok - taka kolejna zacheta by cos "wykulac" i dostawac wiecej expa musisz sie rozwijac a nie blokowac innych. Bo obecnie ekspy zaleza tylko od tego kto jakie itemki zaliczy z lokacji specjalnych, badz kto jeszcze sandalkow nie wykulal.
I poprostu ustalic cel np super ekspedycja na sam koniec ktora trzeba zaliczyc calym klanem i to taka naprawde super na ktora trzeba by zebrac z 15 graczy z 60 lvl bohaterami. I ten klan przechodzi razem z calym skladem do galeri slaw i zaczynamy serwer od nowa. No mzoe ta 15 miala by jakis bonusik na poczatek np jakis itemek unikatowy/premium na dwa miechy plus medal w profilu ;) I gra tovczyla nby sie w kolko i wesolo.


Drodzy admini MY ( gracze ) chcemy tez aby ta gra byla fajna i przynosila nam przyjemnosc pozwolcie sobie pomoc jak nie macie pomyslow.

marbell

Początkujący

Postów: 5

Skąd: Hiszpania

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Tuesday, 14.12.2010, 18:39

premuim + zmiany

powinieneś za ten post dostać jeden miech darmowego konta premium :rotfl:

12

Tuesday, 18.01.2011, 22:05

BloodWars - otwarcie serwera R14 Nekropolia IX = W czwartek, 6 stycznia 2011

a czaswojny do wrzód na tyłku z którym trzeba iść przez świat...
to taki problem by postawić nowy serwer czy po prostu nikomu się już nie chce rozwijać tej gry?
w BW pier#### zmiany za zmianami.. a tu cisza i nuda..*


najśmieszniejsze jest to że tyle ludzi się zarejestrowało więc to nie problem z reklamą tylko z rozwojem gry..
ale skoro to idzie wam jak krew z nosa to nie dziwię się że nowi gracze nie chcą grać na serwie który ma 3 albo 2 lata?


* sory jak już wprowadzacie zmiany to pożal się borze ale byle do przodu.. ;]

13

Wednesday, 19.01.2011, 09:17

dajcie serwer na 3-4 miechy z taką zmianą x5 i zobaczymy jak to by działało
albo od razu zaczynało by się od 2 epoki - dla testu + miesiąc premium
szybko to się obczai a nie jak teraz strach stawiać serwer bo ludzie już mają dosyć waszych zmian i fantazji.
już sam nie wiem w 100% jak jest bo tak wszystko się pozmieniało...
A kto niby będzie grał na serwerze nastawionym na to, że będzie działał 3-4 miesiące? Większość w ogóle nie zacznie a ci co zaczną będą płakać, że po 3-4 miesiącach admini chcą serwer zamknąć.

Nawet jakby serwer był nazwijmy to przyspieszony (5razy więcej wypraw, 5 razy krótszy czas marszu) to dlaczego uważasz, że
znajdzie się nawet 30-40 osób które ugrzęzną w grze na4 miesiące po to by udowodnić czyjąś tezę.

- 5 razy szybciej to oznacza również 5 razy szybsze ataki czyli trzeba by siedzieć przy kompie NON STOP (na taką grę to bym się nie zgodził nawet jakby mi za to płacili ;) a co dopiero że jeszcze nibym bym miał premium wykupić)

no a nawet jak znajdziesz grupę maniaków którzy postanowią w to zagrać to jak niby sprawdzisz na takim serwerze walki 5ta epoka vs 3cia
bo pewnie wszyscy polecą jak najszybciej do piątej ;) o ile to w ogóle będzie możliwe zakładając że trzeba będzie wyekspic bohaterów by sie przebili przez bosów 4to epokowych

14

Wednesday, 19.01.2011, 09:33

a po drugie to przestanie się wreszcie czepiać tego że łucznicy zabijają śmigłowce albo że piechota czołgi

TO JEST GRA i nazwy oddziałów są UMOWNE - jeśli jedynym waszym wyobrażeniem śmigowca jest apache a łucznika wy sami z zabawkowym łukim z dzieciństwa to faktycznie pojedynek takich oddziałów jest rozstrzygnięty z góry.

ALE nie piszcie mi że jest nierealne zwycięstwo łuczników nad śmigłowcem bo ja odpisze że nierealne to jest w ogóle zakładanie możliwośći takiego starcia. Tak samo jak Kirasjerów z samurajami czy piechoty zmechanizowanej z arkebuzerami.

dlatego wszystkim z takimi problemami polecam 2 możliwe rozwiązania

- jak ktoś ma problem z samym faktem utraty śmigłowców to niech się przerzuci na grę gdzie można wpisać kod na nieśmiertelność

- a jak ktoś ma problem z realizmem utraty śmigłowców w walce z łucznikami to najlepiej zapisać się do wojska tam będzie 100% realizmu

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Kramer" (19.01.2011, 09:44)


15

Wednesday, 19.01.2011, 14:17

Co do kampani reklamowych to jakoś widzę na stronach "Demotów" i "Komixów" reklamy Blood Wars (osobiście uważam że TE jest lepszym produktem bo ma urozmaicenie w postaci epok - nie ma takiej monotonii). Na reklamę Blood jest kasa a na TE nie?

więc czemu i nie ma reklam TE? jak produkt ma być powszechny skoro się nie reklamuje na portalach różnego rodzaju? Jak ci biedni ludzie mają klikać "Zarejestruj się" skoro nie ma gdzie - bo obecnie wszystko się odbywa pocztą pantoflową.

Co do nowego serwera - dobry pomysł - oczywiście spowoduje odpływ graczy z T1 i T2 - podejrzewam że powoli wymrą jak powstanie T3 - a na pewno ci gracze co grają w wysokich epokach.

PS

wiem że śmieszne- ale dużo jest zabawy aby połączyć 2 serwery? to jest realne do zrobienia? :)
Tak z ciekawości pytam

16

Wednesday, 19.01.2011, 14:39

Na pewno byłby problem bo jest sporo graczy grających na obu serwerach
A po drugie było by sporo głosów sprzeciwu simerów 5 -epokowych z T2 bo musieli by zacząć spichlerze stawiać
i w ogóle zaczął by ich ktoś atakować skończyło by się spokojne budowanie domków .
Mogli by zacząć tracić wioski a ten sposób gry im na pewno nie będzie odpowiadał
Możesz Bodex zapomnieć.

17

Wednesday, 19.01.2011, 14:48

TE zmarlo juz dawno...smiercia powolna przez totalna zlewke i bledy adminow...

...teraz jak odejda ludzie od Zuli, Rsr i BC to chyba zamkna serwer :)

Powinni nam placic za to, ze gramy :P

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Wednesday, 19.01.2011, 15:13

Ja się uciesze jak nie zamkną obu serwerów, nie wiadomo czy generujemy zysk czy straty. ;)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

19

Wednesday, 19.01.2011, 19:06

ja już mówiłem że mogę miejsce na serwerze i bazę danych oddać jak taka bida piszczy w firmie = chyba aż tak źle nie jest.... ;]

20

Wednesday, 19.01.2011, 20:43

No OK .. ale ja się tylko zapytałem czy takie coś jest realne technicznie...

Podobne wątki