Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Wednesday, 19.01.2011, 15:14

A ja się cieszę z odblokowania Drastica. :) Jego ban stały byłby wielkim ciosem dla TE, wystarczy spojrzeć na staż w grze i ilość postów na forum. Jest tak jakby współtwórcą Time Edge. :) Poza tym w innych grach może i ban stały, ale w tej? Doprowadzenie konta do tego stanu, to kilka lat gry, a każdemu się może noga podwinąć. Trzeba być wyrozumiałym.


42

Wednesday, 19.01.2011, 15:22

Sergio , czyli poszkodowany był za tym zeby jednak nie karac drastica banem stałym czy mi sie wydaje czy tak nie było ??
a i kilku graczy strony przeciwnej było za tym zeby stałego nie dawac , chyba jednak zdanie graczy zostało wziete pod uwage
Drastic ukarany został a wioska wraca do własciciela

43

Thursday, 20.01.2011, 05:15

Robert niejednokrotnie gracze wstawiali sie za kims ,zeby nie karac az tak surowa kara,przewinienia byly o wiele blachrze a mimo to wielu juz nie gra bo administracja trzymala sie regulaminu napisanego zreszta przez siebie a gracz rozpoczynajc gre musial go zaakceptowac,wiec nie mowcie mi ,ze tu nie ma rownych i rowniejszych dla administracji,przychylnosc administracji az w oczy kole .

44

Friday, 21.01.2011, 18:31

A już zapomnieliście jak to Bondex kary uniknął ???? I wtedy było wszystko jak najbardziej w porządku. Widze, że nic sie nie zmieniło w tej grze dalej totalny bajzel. Banują nawet za kupowanie złomu :P hehe. Dobrze że już nie gram w ten syf.

45

Friday, 21.01.2011, 18:33

Ale mam nadzieje ze ten komu oddali moje konto łoi wam dupsko :P