Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 22.01.2011, 12:04

A może...

... jakiś evencik, czy inny bonusik, przecież nie można przejść obojętnie od pierwszej wygranej Adama od prawie czterech lat ;)

2

Saturday, 22.01.2011, 15:56

evencik powinien być raz na miesiąc przynajmniej :)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Saturday, 22.01.2011, 16:06

Ano powinien....;) Proponowałem nawet 3x w miesiacu po jednym dniu...ale cisza :/

4

Saturday, 22.01.2011, 16:13

Ano powinien....;) Proponowałem nawet 3x w miesiacu po jednym dniu...ale cisza :/

Przynajmniej w tym jednym się z Toba zgadzam :D

5

Saturday, 22.01.2011, 16:43

Nawet niekoniecznie z tym dropem. Mogły by być inne ciekawe eventy. Np. podwójny exp na wyprawach...


6

Saturday, 22.01.2011, 17:46

Niech mnie zatrudnią, mogę być od wymyślania eventów :)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Saturday, 22.01.2011, 18:18

Ja bym wprowadził jeszcze coś innego ;) Stworzył bym specialnego bossa, nazwijmy go "Pan Wojny" ze statami rosnacymi zależnie od epoki (takich bossów musiało by być 6 po jednym dla kazdej epoki) którzy pojawiali by sie losowo powiedzmy co 10 min w jakiejś lokacji, dołączał by do istniejącego bestiariusza w danej lokacji. Zaliczenie takiej lokacji było by trudniejsze ale po zaliczeniu w nagrode obligatoryjnie zwycięzca otrzymywał by unikalny przedmiot, zwój czy też runę (jeden przedmiot) dla danej epoki. Było by ciekawiej i zrobione na stałe.

8

Saturday, 22.01.2011, 20:11

A ja bym dał jak to było kiedyś mówione "walki gladiatorów" zamiast na bossy napierniczasz się z losową drużyną :D, przynajmniej głowni herosi no i oczywiście inni mieli by co robić.

Podobne wątki