Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Radomir

Początkujący

  • "Radomir" started this thread

Postów: 6

Skąd: Żuławy Wiślane

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Tuesday, 25.01.2011, 18:02

Niektywni gracze, ich konta i osady.

W moim sektorze (8 kwadratów na osiem) istnieje oprócz mojej "metropolii" 19 innych osad. Sęk w tym, że gracze którzy je mają-nie logowali się do gry średnio od dwu lat :!: Tak, tak :!: To nie pomyłka :!: Zatem pytam się adminów i teamu TE...Co zamierzacie z tym zrobić?
Czy ktokolwiek z adminów myślał o TE w perspektywie 5-10 lat :?:
Rozumiem,że nie można kasować kont bo są dobrem podobnym do własności.Ale na Boga :!: Co z wiochami tych nieaktywnych graczy, którzy nie logowali się do gry od dwu lat :?: Rekordzista osiągnie niebawem okres dwóch i pół lat odkąd stracił zainteresowanie tą grą.Konto to konto ale czemu nie można wykasować i zlikwidować osad i bohaterów :?: Chodzi o to, że gdyby doszło do tego, to z map znikło by 90% a może nawet 95% wiosek i do farm -aktywni gracze musieliby wędrować po 12 godzin i tyleż samo czasu wracać :?: A może chodzi o to, by nieaktywny gracz "iksiński" mógł dokończyć grę gdyby długo, długo się nie logował, nawet gdyby miał ten stan trwać całe stulecie :?:
Jeśli tak to -hiper-mega-super-giga-fajowo :!: :!: :!: Gdy "dziadek iksiński" po 100 latach przypomni sobie, że przecież grał w TE całkiem niedawno, a na dodatek po udanym logowaniu stwierdzi, że wiocha, którą stworzył jeszcze w 1. epoce istnieje nadal- będzie zapewne wniebowzięty i to żywcem wraz z butami :!: :rotfl:
Tylko na mój rozum: nie wiem czy to jakaś kosmiczna czy tylko piramidalna bzdura :!: :!: :!: :thumbdown:
Jeśli nie kasujemy kont graczy nieaktywnych od ponad dwu lat, to dajmy możliwość przejmowania ich osad (nawet stolic) aktywnym graczom :!:
Czemu nie wprowadzić rozsądnej granicy :?:
Jeśli gracz nie loguje się pół roku niech po tym czasie inni- po założeniu oblężeń mogą przejmować jego osady. A po następnych trzech miesiącach nie przejęte osady kasować i wyrzucać z mapy :!: Gdy nieaktywny gracz zechce zagrać w TE po 10 miesiącach to loguje się bez przeszkód na swoje konto (jeśli pamięta jeszcze hasło) i grę zaczyna od początku w 1. epoce z bohaterem na 1. poziomie, mając czyste konto :!: Czy osady nieaktywnych graczy mają istnieć do końca świata :?:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Radomir" (26.01.2011, 01:47)


2

Tuesday, 25.01.2011, 18:52

I tak nie wykasują tych nieaktywnych graczy bo by się okazało że z 38 000 graczy zostało by kilka tysięcy . W okolicy mojej stolicy jest ponad 20 wiosek graczy co się nie logowali ponad 2 lata.

3

Tuesday, 25.01.2011, 19:52

I tak nie wykasują tych nieaktywnych graczy bo by się okazało że z 38 000 graczy zostało by kilka tysięcy

Chyba kilkadziesiąt :D

4

Tuesday, 25.01.2011, 19:53

Ale powinni troszkę wyczyścić te serwery z nie aktywnych kont przynajmniej by się jakieś ciekawe miejsca pod wioski znalazły :rotfl:

5

Tuesday, 25.01.2011, 20:07

A chcialoby ci sie stawiać znowu osade od zera:p ale pomysł dobry.

Radomir

Początkujący

  • "Radomir" started this thread

Postów: 6

Skąd: Żuławy Wiślane

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 25.01.2011, 21:32

Nieaktywni gracze, ich konta i osady.

Tak jest np.na Space Invasion.Gracz ma konto ale jeśli zacznie grę po 2.latach, zaczyna od początku. Nie chodzi o likwidację kont tylko wiosek nieaktywnych graczy.W SI likwidacji ulegają nie konta, a planety nieaktywnych graczy, które ktoś inny może skolonizować.Dzięki temu nie ma blokady pól. :thumbup:
A następuje to, już po 3 tygodniach.
Ps.
Dodam jeszcze,że z klanami jest podobnie.
Ponawiam pytanie.
Co z tym ma zamiar zrobić zespół TE :?:
Sugeruję podobne rozwiązanie co przy wioskach. Jeśli żaden członek takiego klanu pełnego "martwych dusz" nie logował się od pół roku,to należy usunąć klan z listy wraz z całym opisem :!: Na razie jest ich 300 na MEZOPOTAMII ale ile z nich jest aktywnych :?: 10, 20, 30... :?: Jaki sens ma istnienie klanu, który nie funkcjonuje od roku i żaden jego gracz się nie logował do gry od tak dawna :?: Czyżby team TE potrzebował tego do statystyk przedstawianych właścicielom gry albo prowadzi jakąś kronikę historyczną z nazwami "martwych" klanów :?: Mądrzej będzie usuwać opisy takich klanów z listy aby nie zaśmiecały oprogramowania gry :!: A gdy zechcą ponownie zagrać w TE, to niech zaczynają od początku i od nowa starają się utworzyć klan po osiągnięciu odpowiedniego poziomu :!: Chyba,że jak w przypadku "dziadka iksińskiego" nawet po 100 latach taki członek klanu XYZ ma tam siedzieć choćby ten klan nadal nie funkcjonował. :rotfl:
I jeszcze jedna refleksja... Jeśli gracze nie "sprzątają" po sobie rezygnując z gry, to powinni robić to admini albo operatorzy gry :!: :!: :!:

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Radomir" (26.01.2011, 01:43)


7

Tuesday, 25.01.2011, 22:19

Ale wystarczy popatrzeć jak duża ilość jest kont z 1 epoki co tylko się zarejestrowali i już nie weszli chodziarz te konta pousuwać i ile miejsca by się zrobiło

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Thursday, 27.01.2011, 09:58

z usunięciem pierwszo czy drugo epokowych nieaktywnych osad pewnie nie było by problemu ale wyżej

zawsze znajdą się oszołomy które postawią faremke i co teraz ich jej pozbawić

pomysł dobry ale nie przejdzie

9

Thursday, 27.01.2011, 10:52

Faremki powiadasz postawione celowo?

Skoro ktoś odważył sie zrobic coś takiego, a pachnie mi to z daleka multikontem, to proponuję zostawić tylko te, które mają premium 8o

Wszystkie nieaktywne konta powinny być wyzerowane jeżeli nie ma na nich premium i czas od ostatniego logowania jest dłuższy niż 1 miesiąc. W ten sposób konta graczy pozostają, w każdej chwili moga sobie na nie wejść i grać od początku, a na serwie jest dość miejsca bez śmietników na szukanie nowych pól pod wioski :thumbup:

Bezpańskie jedynki sa najbardziej denerwujące i zajmują najwięcej miejsca, no ale to tyle pracy by trzeba było włożyć, a kto za to zapłaci :cursing:

My za olewanie nas już płacić nie mamy ochoty, czas by Team poszukał sponsora lub zaczął dbać o graczy :D

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

Chelios

Początkujący

Postów: 5

Skąd: wybór tego pola nie jest obowiązkowy ale od niedawna w tej bajce :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 21.02.2011, 09:50

E-ggg-hhhostss!!!!!!!

Przyznam się że jak logowałem sie pierwsze razy w tra grę to normalnie byłem w szoku 8o

Co klikałem na wioske o gracza - to ostatnie logowanie rok temu, 2 lata, 2 miseiace temu, normalnie ggg-hhhostss!!!!!!!

Nie no ludzie, ludzie, to tak nie może być, sobie pomyślałem.

Ale z drógiej strony to jak człowiek sobie przyjdzie po całym ciężkim dniu i zasiadzie do gierki a tu cisza spokój, błogość, nikt mnie nie najeżdza, coś sobie pobuduję, trochę te wiochy sie pograbi :thumbsup:

A tak jakby w kolo sami aktywni to normalnie trzeba by nie jeść nie spać i tylko sie stresować bo zaraz ktuś surke zagrabi.

Pozro

Chelios :thumbup:

11

Monday, 21.02.2011, 12:21

Skasowanie wiosek byłoby dobre gdyż można by grac z aktywnymi graczami a nie trupami i mapa by nie była powiększana, chociaż i tak już po fakcie częściowo. Ale i tak nie skasują wiosek, boją się pokazać liczbę aktywnych kont, ale jak będzie mi się nudzić sprawdzę wszystkie konta i podam wam realna liczbę aktywnych graczy, bo wbrew pozorom dość łatwo to zrobić.

12

Monday, 21.02.2011, 17:18

Radomir w temacie dałeś już odpowiedz;]

13

Tuesday, 22.02.2011, 00:31

Ok skrypt napisany, to zaraz dostaniecie dokładny obraz aktywnych graczy, albo i nie zastanawiam się czy do udostępniać dobra odpalam machinę obliczającą :D

Statystyki w Time Edge

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "DrastiC" (22.02.2011, 00:49)


Podobne wątki