You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Radomir

Beginner

• "Radomir" started this thread

• Send private message

1

Tuesday, January 25th 2011, 6:02pm

Niektywni gracze, ich konta i osady.

W moim sektorze (8 kwadratów na osiem) istnieje oprócz mojej "metropolii" 19 innych osad. Sęk w tym, że gracze którzy je mają-nie logowali się do gry średnio od dwu lat :!: Tak, tak :!: To nie pomyłka :!: Zatem pytam się adminów i teamu TE...Co zamierzacie z tym zrobić?
Czy ktokolwiek z adminów myślał o TE w perspektywie 5-10 lat :?:
Rozumiem,że nie można kasować kont bo są dobrem podobnym do własności.Ale na Boga :!: Co z wiochami tych nieaktywnych graczy, którzy nie logowali się do gry od dwu lat :?: Rekordzista osiągnie niebawem okres dwóch i pół lat odkąd stracił zainteresowanie tą grą.Konto to konto ale czemu nie można wykasować i zlikwidować osad i bohaterów :?: Chodzi o to, że gdyby doszło do tego, to z map znikło by 90% a może nawet 95% wiosek i do farm -aktywni gracze musieliby wędrować po 12 godzin i tyleż samo czasu wracać :?: A może chodzi o to, by nieaktywny gracz "iksiński" mógł dokończyć grę gdyby długo, długo się nie logował, nawet gdyby miał ten stan trwać całe stulecie :?:
Jeśli tak to -hiper-mega-super-giga-fajowo :!: :!: :!: Gdy "dziadek iksiński" po 100 latach przypomni sobie, że przecież grał w TE całkiem niedawno, a na dodatek po udanym logowaniu stwierdzi, że wiocha, którą stworzył jeszcze w 1. epoce istnieje nadal- będzie zapewne wniebowzięty i to żywcem wraz z butami :!: :rotfl:
Tylko na mój rozum: nie wiem czy to jakaś kosmiczna czy tylko piramidalna bzdura :!: :!: :!: :thumbdown:
Jeśli nie kasujemy kont graczy nieaktywnych od ponad dwu lat, to dajmy możliwość przejmowania ich osad (nawet stolic) aktywnym graczom :!:
Czemu nie wprowadzić rozsądnej granicy :?:
Jeśli gracz nie loguje się pół roku niech po tym czasie inni- po założeniu oblężeń mogą przejmować jego osady. A po następnych trzech miesiącach nie przejęte osady kasować i wyrzucać z mapy :!: Gdy nieaktywny gracz zechce zagrać w TE po 10 miesiącach to loguje się bez przeszkód na swoje konto (jeśli pamięta jeszcze hasło) i grę zaczyna od początku w 1. epoce z bohaterem na 1. poziomie, mając czyste konto :!: Czy osady nieaktywnych graczy mają istnieć do końca świata :?:

This post has been edited 1 times, last edit by "Radomir" (Jan 26th 2011, 1:47am)

2

Tuesday, January 25th 2011, 6:52pm

I tak nie wykasują tych nieaktywnych graczy bo by się okazało że z 38 000 graczy zostało by kilka tysięcy . W okolicy mojej stolicy jest ponad 20 wiosek graczy co się nie logowali ponad 2 lata.

3

Tuesday, January 25th 2011, 7:52pm

I tak nie wykasują tych nieaktywnych graczy bo by się okazało że z 38 000 graczy zostało by kilka tysięcy

Chyba kilkadziesiąt :D

Spiryt33

Trainee

• Send private message

4

Tuesday, January 25th 2011, 7:53pm

Ale powinni troszkę wyczyścić te serwery z nie aktywnych kont przynajmniej by się jakieś ciekawe miejsca pod wioski znalazły :rotfl:

5

Tuesday, January 25th 2011, 8:07pm

A chcialoby ci sie stawiać znowu osade od zera:p ale pomysł dobry.

Radomir

Beginner

• "Radomir" started this thread

• Send private message

6

Tuesday, January 25th 2011, 9:32pm

Nieaktywni gracze, ich konta i osady.

Tak jest np.na Space Invasion.Gracz ma konto ale jeśli zacznie grę po 2.latach, zaczyna od początku. Nie chodzi o likwidację kont tylko wiosek nieaktywnych graczy.W SI likwidacji ulegają nie konta, a planety nieaktywnych graczy, które ktoś inny może skolonizować.Dzięki temu nie ma blokady pól. :thumbup:
A następuje to, już po 3 tygodniach.
Ps.
Dodam jeszcze,że z klanami jest podobnie.
Ponawiam pytanie.
Co z tym ma zamiar zrobić zespół TE :?:
Sugeruję podobne rozwiązanie co przy wioskach. Jeśli żaden członek takiego klanu pełnego "martwych dusz" nie logował się od pół roku,to należy usunąć klan z listy wraz z całym opisem :!: Na razie jest ich 300 na MEZOPOTAMII ale ile z nich jest aktywnych :?: 10, 20, 30... :?: Jaki sens ma istnienie klanu, który nie funkcjonuje od roku i żaden jego gracz się nie logował do gry od tak dawna :?: Czyżby team TE potrzebował tego do statystyk przedstawianych właścicielom gry albo prowadzi jakąś kronikę historyczną z nazwami "martwych" klanów :?: Mądrzej będzie usuwać opisy takich klanów z listy aby nie zaśmiecały oprogramowania gry :!: A gdy zechcą ponownie zagrać w TE, to niech zaczynają od początku i od nowa starają się utworzyć klan po osiągnięciu odpowiedniego poziomu :!: Chyba,że jak w przypadku "dziadka iksińskiego" nawet po 100 latach taki członek klanu XYZ ma tam siedzieć choćby ten klan nadal nie funkcjonował. :rotfl:
I jeszcze jedna refleksja... Jeśli gracze nie "sprzątają" po sobie rezygnując z gry, to powinni robić to admini albo operatorzy gry :!: :!: :!:

This post has been edited 2 times, last edit by "Radomir" (Jan 26th 2011, 1:43am)

Spiryt33

Trainee

• Send private message

7

Tuesday, January 25th 2011, 10:19pm

Ale wystarczy popatrzeć jak duża ilość jest kont z 1 epoki co tylko się zarejestrowali i już nie weszli chodziarz te konta pousuwać i ile miejsca by się zrobiło

rozwo

Intermediate

• Send private message

8

Thursday, January 27th 2011, 9:58am

z usunięciem pierwszo czy drugo epokowych nieaktywnych osad pewnie nie było by problemu ale wyżej

zawsze znajdą się oszołomy które postawią faremke i co teraz ich jej pozbawić

pomysł dobry ale nie przejdzie

9

Thursday, January 27th 2011, 10:52am

Faremki powiadasz postawione celowo?

Skoro ktoś odważył sie zrobic coś takiego, a pachnie mi to z daleka multikontem, to proponuję zostawić tylko te, które mają premium 8o

Wszystkie nieaktywne konta powinny być wyzerowane jeżeli nie ma na nich premium i czas od ostatniego logowania jest dłuższy niż 1 miesiąc. W ten sposób konta graczy pozostają, w każdej chwili moga sobie na nie wejść i grać od początku, a na serwie jest dość miejsca bez śmietników na szukanie nowych pól pod wioski :thumbup:

Bezpańskie jedynki sa najbardziej denerwujące i zajmują najwięcej miejsca, no ale to tyle pracy by trzeba było włożyć, a kto za to zapłaci :cursing:

My za olewanie nas już płacić nie mamy ochoty, czas by Team poszukał sponsora lub zaczął dbać o graczy :D

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

Chelios

Beginner

Location: wybór tego pola nie jest obowiązkowy ale od niedawna w tej bajce :)

• Send private message

10

Monday, February 21st 2011, 9:50am

E-ggg-hhhostss!!!!!!!

Przyznam się że jak logowałem sie pierwsze razy w tra grę to normalnie byłem w szoku 8o

Co klikałem na wioske o gracza - to ostatnie logowanie rok temu, 2 lata, 2 miseiace temu, normalnie ggg-hhhostss!!!!!!!

Nie no ludzie, ludzie, to tak nie może być, sobie pomyślałem.

Ale z drógiej strony to jak człowiek sobie przyjdzie po całym ciężkim dniu i zasiadzie do gierki a tu cisza spokój, błogość, nikt mnie nie najeżdza, coś sobie pobuduję, trochę te wiochy sie pograbi :thumbsup:

A tak jakby w kolo sami aktywni to normalnie trzeba by nie jeść nie spać i tylko sie stresować bo zaraz ktuś surke zagrabi.

Pozro

Chelios :thumbup:

11

Monday, February 21st 2011, 12:21pm

Skasowanie wiosek byłoby dobre gdyż można by grac z aktywnymi graczami a nie trupami i mapa by nie była powiększana, chociaż i tak już po fakcie częściowo. Ale i tak nie skasują wiosek, boją się pokazać liczbę aktywnych kont, ale jak będzie mi się nudzić sprawdzę wszystkie konta i podam wam realna liczbę aktywnych graczy, bo wbrew pozorom dość łatwo to zrobić.

12

Monday, February 21st 2011, 5:18pm

Radomir w temacie dałeś już odpowiedz;]

13

Tuesday, February 22nd 2011, 12:31am

Ok skrypt napisany, to zaraz dostaniecie dokładny obraz aktywnych graczy, albo i nie zastanawiam się czy do udostępniać dobra odpalam machinę obliczającą :D

Statystyki w Time Edge

This post has been edited 1 times, last edit by "DrastiC" (Feb 22nd 2011, 12:49am)