Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

21

Thursday, 27.01.2011, 17:29

Wg mnie sushi miał na myśli większe magazyny i wybiegł myślami do przodu i napisał mniejsze :)
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

22

Thursday, 27.01.2011, 17:59

jeśi chcesz zatrzymać wydobycie to włącz urlop wtedy nic się nie wydobywa:) a i kolejny plus urlopu to nikt Cię nie będzie grabił :rotfl:

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

23

Thursday, 27.01.2011, 18:11

urlop a co z wyprawami wtedy a magazyny jeśli większe to czas ich budowy musi wynosić 5 minut

pierdoły pan susszi opowiada

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

24

Thursday, 27.01.2011, 18:14

Cytat

Maciej 'SushiMaker' Prasal

Administrator i twórca systemów i fabuł gier, współtwórca BW Team.
Mistrz wykrętów, obracania kota ogonem, i udowadniania czegoś, co nie ma racji bytu ni też logicznego uzasadnienia. Potrafi się kłócić że białe jest czarne i vice versa. Lubi wyskoczyć do kina na fajny film lub przeczytać dobrą książkę.
Hobby: gry komputerowe, książki, modelarstwo.
Ulubione gry: Seria Baldurs Gate, Cywilizacja, Starcraft, wszystko o piratach oraz kosmosie.

Tyle w temacie :rolleyes:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

25

Thursday, 27.01.2011, 20:13

Hehe EBO to prawie tak jak bym o sobie czytał no może po za książkami i modelarstwem reszta by się zgadzała :P. Do gierek dodał bym serie [i]Neverwinter Nights i Sage Heroes of Might and Magic.[/i]

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

26

Thursday, 27.01.2011, 20:35

ja gram tylko w TE i Fifa 2010 i żona chce brać już rozwód ale w nocy jej to wynagradzam haha
korzystam z kompa dopóki córka nie dorośnie bo potem to chyba laptopa będę musiał kupić:)

27

Thursday, 27.01.2011, 21:01

Widzę, że na brak rozrywek nie narzekasz. :P


rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

28

Thursday, 27.01.2011, 21:17

panowie nie rozmydlajcie "powarznej sprawy"serwer i tak już"rozwolniony"

no a ja gram w sacred no i wszystkie części lego

29

Thursday, 27.01.2011, 23:43

W wielu tematach od bardzo długiego czasu wyrażane są niepotwierdzone opinie, więc w sumie plotki ;) *, jakoby gra była niedochodowa i dlatego jest olewana.
I że admini zniechęcają do gry, banują i ignorują itd. żeby zamknąć serwer - jakby go nie mogli zamknąć kiedy im pasuje.

A może gra jest jednak dochodowa i się ma świetnie, tylko nam się coś ubzdurało ?
Przecież na chłopski rozum, gdyby gra "staczała się", twórcy poinformowali by nas o tym i zaprosili do jakiejs sensownej dyskusji co mozna poprawić itd.;)
Raczej nie trzęśli by się ze strachu, że stracą dochód z tych resztek płacących premium (gdyby to były resztki oczywiście :) ).
Bo czymś niezrozumiałym byłoby nie skorzystanie z nieodpłatnej i chętnej pomocy graczy (którzy siedzą w grze od 2-3 lat i innych grach także) w ratowaniu produktu przed klapą.
Wielu z nas ma również wiedzę z poza gry, która również mogła by się przydać twórcom w uczynieniu z tytułu gry masowej i dochodowej (gdyby takową nie była - tzn. dochodową, bo masową jeszcze nie jest ale pewnie będzie ;).

Więc, wydaje się, że wszystko jest ok. Twórcy widocznie są zadowoleni. Gra się p o m a l u t e ń k u ro/zwija, poprawiane sa różne błędy a nawet koncepcje.....
Takie tam beta-serwerki.
A że my mniej się cieszymy i dorabiamy spiskowe teorie, to już inna bajka.

* może jednak nie doczytałem i gdzieś, kiedyś, któryś z "zarządu" potwierdził, co oznacza, że nie są to domysły, ale też, że to co napisałem jest tylko pozornie bez sensu.

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

30

Friday, 28.01.2011, 21:48

gra jest dochodowa zwłaszcza jeśli nie jest to jedyne zrudło dochodu /przewala sie tu kase z innych trefnych interesów i ksieguje tak zwane pranie mamony\ pozatym chociażby 80000 premek po 11 zł to też dochud

31

Friday, 28.01.2011, 22:27

rozowo idz do podstawówki a potem zakładaj tematy na forum bo obciach robisz nie sobie ale naszemu społeczeństwu .
Nie da się ze zrozumieniem czytać co piszesz bo obrzydzenie bierze na sam widok.

Gra jest dochodowa jak przynosi dochód , a czy przynosi czy tez nie to nikt nie wie prócz Administracji . Po co te spekulacje i jęczenie na forum ? Nie podoba się to wypad ...

Koniec:>

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

32

Friday, 28.01.2011, 22:33

nie ma sprawy pójde a jesli chodzi o dochód to jest moja luzna odpowiedz na post kachu200

a ty co zrobiłeś dla naszej społeczności że mnie rugasz

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

33

Friday, 28.01.2011, 22:54

rozowo idz do podstawówki a potem zakładaj tematy na forum bo obciach robisz nie sobie ale naszemu społeczeństwu .
Nie da się ze zrozumieniem czytać co piszesz bo obrzydzenie bierze na sam widok.

Gra jest dochodowa jak przynosi dochód , a czy przynosi czy tez nie to nikt nie wie prócz Administracji . Po co te spekulacje i jęczenie na forum ? Nie podoba się to wypad ...

Koniec:>

I to jest jak najbardziej zdrowe podejście do tego tematu :D
Mnie również męczy grono stękaczy, jakieś śmieszne bojkoty kont premium, urlopy itp. Przecież nikt nikogo nie trzyma na siłę, ba nawet nie próbuje zatrzymywać czy też namawiać do gry. Jednym słowem dzecinada. Jest tysiące gier w necie, nie tylko TE. Jedne gorsze inne lepsze ale jest w czym wybierać więc droga wolna....you are now FREE!!

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

34

Friday, 28.01.2011, 23:17

faktycznie jestem wolny i jest wiele gier

ja zadałem konkretne pytanie co nas czeka, dostałem odpowiedz [to że wykrętną to inna sprawa[według mnie]]reszta wypowiedzi w tym temacie to odpowiedzi na posty innych graczy i wolno mi to robic i nikomu nie musi się to podobać tak samo jak moja pisownia jak i ortografia

potpisałem się pod bojkotem premki chiciaż nic to nie da

zobaczymy co admini odpowiedzą na temat {zmiany[w misz masz}}no i panie diable ja wypadne ale ile krwi napsuje panu panie NEO

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Saturday, 29.01.2011, 00:14

ale powiedz sam...po co się męczysz? Skoro jak twierdzisz ktoś cię "olewa" a Ty ciągle brniesz dalej...
Mnie gdy ktoś "olewa" to robię z nim to samo i sądzę iż jest to zdrowe podejście do tematu.
Mi osobiście gra odpowiada, może nie tyle sama gra co ludzie z którymi grałem/gram (generalizuję ale nie będę wymieniał z osobna) wiec nie myślę nawet o jakiś bzdurnych pomysłach i bojkotach na poziomie głębokości studni głębinowej :P
Czasami tylko się dziwię że nudne BW (w którym sukces zależy jest w 100% od szczęścia przy dropie) ma tyle pełnych serwerów a w TE trudno zapchać choćby jeden :/

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Saturday, 29.01.2011, 00:22

;) no i teraz musze ci przyznac racje

37

Saturday, 29.01.2011, 01:55

Czasami tylko się dziwię że nudne BW (w którym sukces zależy jest w 100% od szczęścia przy dropie) ma tyle pełnych serwerów a w TE trudno zapchać choćby jeden :/


Przepraszam że wejdę przypadkiem w inny watek jak główny ale .. Kiedyś też się nad tym zastanawiałem i powiem Wam że doszedłem do jednego wniosku , otóż sam system gry jak i jej miód jest niezastąpiony ale.. Pojawiają się oblegi i młody niedoświadczony gracz ma dość .
Studiując wątki natchnąłem się na pomysł o wprowadzeniu wyboru czy chcemy grac z oblężeniami czy bez nich , uważam ten pomysł za jeden z niewielu który mógłby TE wyprowadzić ponad poprzeczki które stawiają inne gry.

Zjechałem całkowicie z tematu , za co przepraszam .

Diabeł

38

Saturday, 29.01.2011, 11:31

Studiując wątki natchnąłem się na pomysł o wprowadzeniu wyboru czy chcemy grac z oblężeniami czy bez nich , uważam ten pomysł za jeden z niewielu który mógłby TE wyprowadzić ponad poprzeczki które stawiają inne gry.
Ten pomysł mi się tez podoba tylko ja bym wprowadził małą innowację gdyby system nie pozwalał oblegać ani bombardować wiosek poniżej 5 poziomu,pozwoliło by to graczowi na wędrówkę od 1 epoki aż do 6 bez ani jednego oblegu i wyniszczania jego dorobku poprzez bombardowania ,gdyby jednak sie zdecydował wziąć udział w walkach stawia główny budynek na 20 poziom i już będzie mógł oblegać i być być oblegany.
Możliwość zakładania oblegu z wioski dopiero na 5 poziomie zmniejszy proceder przekazywania wypasionych wiosek zaraz po zmianie epoki co tez przeszkadza wielu graczom.

39

Saturday, 29.01.2011, 12:27

Nie za wysoki rozwoj chcesz uzyskac ?? 5 poziom to juz awans do nastepnej epoki .. na 2 poziomie mozesz juz sie wybraniac przed atakami, oblegami to niestety samotnie i tak sie nie ma szans bez znaczenia na poziom wiosek.. Dla mnie pomysl slaby.
Za to wciaz obstaje przy zmuszaniu graczy do awansu poprzez logarytmiczne zmniejszenie przyrostu expa dla "przerosnietych" bohaterow ponad epoke plus mozna by zmniejszyc ilosc expa ujemnego z lokacji :/ Odrabianie kilku tysiecy za 1 wpadke to jednak boli i odstrasza przed EXPerymentowaniem.

Pozdrawiam

40

Saturday, 29.01.2011, 19:22

Cytat

"Czasami tylko się dziwię że nudne BW (w którym sukces zależy jest w 100% od szczęścia przy dropie) ma tyle pełnych serwerów a w TE trudno zapchać choćby jeden :/"
Bo moim zdaniem, w tym żeby TE stała się popularna przeszkadza kilka wielkich i mniejszych baboli (i nie chodzi tu tylko o samą mechanikę gry i jej zasady). Ale skoro twórcom to zwisa, co widać po stopniu ich udziału w dyskusjach, to chyba szkoda energii na analizowanie tego....
Wygląda zresztą na to, że twórcy uważają, że stworzyli b. dobry produkt a koncepcje, które przyjęli kiedyś są nadal aktualne i niezmienne. Czyli dogmaty.
Jednak chyba stworzyli produkt prawie b. dobry - a prawie to wiadomo...i dlatego jest nas tu tak mało.