Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 16.01.2011, 17:14

AUKCJE - cena minimalna

Zawsze na początku jest 0ph mimo że jest cena wywoławcza od np 20.
Parę razy już się na do nabrałem ze machinalnie lecąc xx aukcje po prostu kupiłem przedmiot który wyglądał jak by był za 0ph np. buty a tu się okazało że był za 20ph;/
(Co gorsze nie były one tyle warte - i mogłem się narazić na karę)

Skoro w aukcjach jest cena minimalna to niech będzie widoczna od razu a nie jest 0 PH!
...w aukcji będzie 20ph i trzeba przebić taką ofertę wyższą kwotą.
Proste rozwiązanie a nie będzie pomyłek.

2

Monday, 24.01.2011, 11:12

popieram

3

Monday, 24.01.2011, 11:17

Proste i logiczne rozwiązanie , ZA!

4

Monday, 24.01.2011, 12:18

prostsze rozwiązanie cena minimalna koszt 1 PH wtedy każdy bedzie wystawiał z taką ceną jaką jest warty przedmiot
i oczywiście zfixowac to z tym 0 ph

5

Tuesday, 25.01.2011, 19:26

Bardzo dobre wyjście bo nieraz można się naciąć jak się złom skupuje .

Popiera :rotfl: m

6

Tuesday, 25.01.2011, 20:06

Dobry pomysł = np. na czerwono pod przedmitem

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Friday, 28.01.2011, 10:59

Pomiędzy miejscem do wpisania ilości PH, a przyciskiem 'licytuj' jest napisane, czy przedmiot ma cenę wywoławczą. Mam rozumieć, że ktoś zauważy cenę wywoławczą na liście aukcji, a nie da się jej zauważyć w okienku?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Friday, 28.01.2011, 21:39

nie ściemniaj chodzi o to żeby cena była widoczna odrazu przecierz wystarczy zmienić kolor i będzie wiadomo czy cena wywoławcza jest czy nie

9

Saturday, 29.01.2011, 12:08

widok pierwszy w aukcjach podaje zawsze wartość 0ph a dopiero w momencie kliknięcia licytuj pojawią info o cenie wywoławczej.
wiele osób kupuje hurtem po 10-20 przedmiotów (przebija wszystko jak leci) wtedy machinalnie zdarza się kliknąć zgodę na kupno przedmiotu.
podanie od razu ceny wywoławczej w pierwszym widoku:
- upewnia gracza ze wie od razu za ile licytuje
- zabezpiecza przed banem
- nie robi problemu i nie angażuje adminów w sprawie aukcji gdzie takie coś miało miejsce.

10

Monday, 14.02.2011, 14:33

to taki problem zmienic linijke w kodzie?
zaraz bedzie miesiac proszenia ....

11

Monday, 14.02.2011, 23:17

ja tez popieram ten pomysl (bardziej czytelnie bedzie ;-) )

Podobne wątki