You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, February 2nd 2011, 11:38pm

Brak ataku...

Witam

Wroga armia gracza Spiryt rozpoczęła atak z wioski Płatnerz [16,251] na Twoją wioskę 123 [22,316].
Zajmie jej to: 1 godz. 4 min. 31 sek. (koniec akcji przewidywany jest na 2 lutego 2011 21:50:55)

i nie dotarła a czekałem...prosba o poprawę lub ukaranie sprawcy jesli to proba wykorzystania buga...az dziwne, ze atakujacy nie zglosil...

T1
44255
Pozdr

2

Wednesday, February 2nd 2011, 11:57pm

w tym czasie stracił wiochę i już nie miało co cię atakować

przerabiane

3

Thursday, February 3rd 2011, 12:16am

To nie to, wowczas widac czerwone tekst o ataku a tutaj go brak...i wioski nie stracil...ma ja od dluzszego czasu...

Prop

Intermediate

• Send private message

4

Thursday, February 3rd 2011, 9:12am

Soren, czy to na pewno nie był przypadek, jaki był rozpatrywany tutaj:

[rozwiązany] Atak który nie może się zakończyć

?

5

Thursday, February 3rd 2011, 10:22am

Nie, u mnie nie bylo i nie komunikatu, ze armia idzie, poza tym Spiryt nie stracil tej wioski, co najwyzej zmienil jej nazwe. Jesli jednak tak jest to prosze o naprawe i stosowne ukaranie. Nie prowadz notesu ze spisem jego wiosek ;)

PS: mogl jednak stracic pomylilem z inna wioska...

This post has been edited 2 times, last edit by "Soren" (Feb 3rd 2011, 11:05am)

6

Thursday, February 3rd 2011, 11:08am

A ktoś powiedział szanujmy się, widać byle pretekst dobry by złożyć donos, żałosne:( :cursing:

Nick w grze - Elzutek ID- 215
Nie ukrywam się za zmyślonymi nickami na forum, zdobądź się na odwagę i podaj nick z gry, a rozmowa będzie możliwa!

7

Thursday, February 3rd 2011, 12:26pm

Jak juz sie pofatygowal warto, zeby dotarl, nie po to wstawialem tam armie...i tyle...a jak to celowe to nalezy sie kara...proponuje poczytac regulamin...

Spiryt33

Trainee

• Send private message

8

Thursday, February 3rd 2011, 3:39pm

Celowe to nie było Davidossus bo rano to zgłupiałem jak twój nick zobaczyłem bo wiem że Sorena nie atakowałem no chyba że to twoje dwa konta.

Jeśli chodzi o to widocznie nie popatrzyłem na ten oblęg co trzeba i po prostu wysłałem ich na zabicie i poszedłem spać bo rano do pacy musiałem iść i byłem pewny że dojdzie , bo wiedziałem ze będziesz wylewał swoje smutki na forum .

Widzę że jesteś bardzo pokrzywdzony przez to więc :thumbup: wybacz.

9

Thursday, February 3rd 2011, 9:24pm

...jak latwo zauwazyc konto pierwsze, zmienilem Nick...szkoda tylko expa...czekalem, czekalem i nic...

Spiryt33

Trainee

• Send private message

10

Thursday, February 3rd 2011, 9:29pm

Sorki nie zwróciłem uwagi na cały profil zwracam Honor, a co do ataku to tak jak mówiłem .

Konrad

Administrator

• Send private message

11

Tuesday, February 8th 2011, 11:20am

Czyli rozumiem, że armia się skasowała razem ze stratą wioski?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.

Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Spiryt33

Trainee

• Send private message

12

Tuesday, February 8th 2011, 3:49pm

Tak armia skasowała się razem z utratą wioski po prostu były dwa oblegi w klanie i popatrzyłem na nie właściwy czas ;(