You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, February 3rd 2011, 1:40pm

wielki problem BUG?

Witam!
mam problem z załozeniem nowej wioski. jestem w pierwszej epoce posiadam zbadane wszystkie technologie<wioska+1> mam osadnika w armi z bohaterem a mimo to gdy jestem na mapie i klikam na osade mogę zrobic tylko podgląd terenów?? czy cos robie zle czy to bug prosze o pomoc X(

2

Thursday, February 3rd 2011, 1:41pm

Osadnik musi być sam w armii - chyba o to chodzi

3

Thursday, February 3rd 2011, 1:44pm

probowalem

próbowałem jak byl sam jak byl z armią jak był zbohaterem i dupa...

4

Thursday, February 3rd 2011, 1:46pm

A jak klikniesz na podgląd terenu to nie masz tam takiej opcji (jak ci się pola pokażą) - załóż nową wioskę tutaj - czy coś takiego - chyba po prawej stronie powinno być

5

Thursday, February 3rd 2011, 1:53pm

Sorki, bo teraz dopiero przeczytałem dokładnie co napisałeś - na jaką osadę Ty klikasz - na wioskę innego gracza? Jak tak to taką wioskę możesz przejąć tylko poprzez oblężenie, osadnika się wysyła na puste, niezabudowane pola

6

Thursday, February 3rd 2011, 1:55pm

na puste pole mam tylko ze moge przeniesc stolice

7

Thursday, February 3rd 2011, 1:58pm

dobra dzieki temat zamkniety.
moja glupota nie zna granic...:P :rotfl:

Similar threads