Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 03.02.2011, 09:21

A co z tymi co siedzą w 1 epoce latami ?:D Są tacy co siedza i nawet aktywnie graja...

22

Thursday, 03.02.2011, 09:56

Zrobić jak na BW kilka dni z premka, powiedzmy 3-5, jest to wystarczający czas żeby ogarnąć grę i zapoznać się z nią.

23

Thursday, 03.02.2011, 10:14

ale czy zachęcić ????

a na BW jast tak samo jak na TE 2 dni

niestety ale dla mnie to co się zmienia w TE bez premium to mniej wiecej tak:

jakbyście mieli płatne google a po zakończeniu premium musieli wpisywać poszukiwane słowo po jednej literce w osobnych oknach a z wyniku linki musielibyście przepisywać ręcznie bo nawet edycja byłaby zablokowana.

ja proponował bym następujące rozwiązanie

seria questów w 1wszej epoce których wykonanie przedłuża premium (niebyłoby głupie by za któryś z questów można było dostać amulet z 2 dziurami co wyrównało by startową szansę dla wszystkich i nawet przy niezmienionym dropie znacznie zwiększyło atrakcyjność gry)

a potem ograniczone premium dla całej 1wszej epoki
w ograniczonym premium byłaby normalna mapa, lista miejsc, i skrócenie wypraw do 15min max, bez reszty czyli nadal 6 wypraw itd

24

Thursday, 03.02.2011, 10:28

Zrobić jak na BW kilka dni z premka, powiedzmy 3-5, jest to wystarczający czas żeby ogarnąć grę i zapoznać się z nią.

No ale na TE też tak jest :P


niestety ale dla mnie to co się zmienia w TE bez premium to mniej wiecej tak:

jakbyście mieli płatne google a po zakończeniu premium musieli wpisywać poszukiwane słowo po jednej literce w osobnych oknach a z wyniku linki musielibyście przepisywać ręcznie bo nawet edycja byłaby zablokowana.


No to komóreczka w dłon i wysyłasz esemesk za 7 zł .. Jak nie stać Cie nawet na esemeska za 7 zł to grasz bez premki i nie marudzisz . Nikt nie buduje projektu i nie utrzymuje go bo Lubi .. Każdy chce zarobić !

Premka na starcie jest na 3 dni i w zupełności to wystarczy , jeżeli ktoś chce ogarnąć gre to i w dzień ogarnie . Po 3 dniach natomiast fajne rozczarowanie , cos mi sie zepsuło ? Co ta mapa taka mała :P
Po chwili komórka w reku i esemesek leci , i tak powinno być .
Jeszcze raz mówię , w początkowych epokach nie ma dropa ! Lecą przeważnie zwoje do BIZU ? PO CO ? Skoro nikt w 1` epoce nie ma BIZU :P

25

Thursday, 03.02.2011, 11:34

a czy ktoś z tu piszących ma problem z wykupieniem premki ???

podejrzewam że niewielki % ale to jest procent od liczby która operatorów nie zadowala, wiec może jednak większość niedoszłych i utraconych klientów ma problem z płaceniem nawet 7 zł za grę o której w sumie nic nie wiedzą i nie zapowiada się jakoś bardzo ciekawie.

grace napływający do TE z BW już sie skonczyli a przynajmniej ich lawinowy napływ wiec teraz trzeba szukać nowych rozwiązań i nowych sposobów na zachęcanie.

a w ramach analogi
Kupisz jogurt w opakowaniu zastępczym ?

pewnie tak ale co cię do niego skłoni ?

- sprzedawca bo ci powie ze jest równie dobry? rzadkość (spróbuj znaleźć w hipermarkecie sprzedawcę)
- przyjrzysz się zawartości, składowi itd ? raczej nie - w końcu to opakowanie zastępcze *jak porady w TE a jesli nawet są to czy aby na pewno je zrozumiesz
- znajomy ci powie że jest ok - owszem ale czy w ogóle pytasz o takie rzeczy znajomych, czy im uwierzysz itd
- niska cena - owszem to akurat realne
- może reklama w TV
- może inne reklamy
- może forum o jogurtach

no właśnie tyle że te wszystkie punkty mają sens pod warunkiem że POTRZEBUJESZ WŁAŚNIE JOGURTU i jesteś na niego zecydowany

a wiec jak ktoś chce zagrać w MORGA TEKSTOWEGO - to i tak jest już sprecyzowany klient
to dlaczego ma wybrać właśnie TE

- opakowanie jak najbardziej zastępcze i ciężko się otwiera
- reklama mizerna
- na forum o TE tylko i wyłącznie zniechęcające informacje szczególnie od użytkowników
- cena - podobna jak w innych produkcjach
- zawartość i skład, dużo zachodu żeby się dowiedzieć a co dopiero porównać z innymi
- zapytać znajomych - no gratuluje jak masz znajomego który choć słyszał o TE a nawet jak słyszał to że powie ci coś pozytywnego na ten temat
- zapytać sprzedawcę - no spróbuj

- zostaje spróbować i co się okazuje
tylko i wyłącznie utwierdzasz się w przekonaniu, że ten własnie jogurt jest niestrawny

26

Thursday, 03.02.2011, 11:43

Kramer chyba przesadziłeś z tą jogurta
teraz tylko brakuje żeby Yogurt wpadł i zrobił dym ze ktoś chce go sprzedać

:D:D:D

27

Thursday, 03.02.2011, 11:48

Dramatyzujesz , masz złe podejście do samej gry gdy z uważasz że TE to lipa . Te ma potencjał i jest do pewnego stopnia miodna i to ja wyróżnia na tle innych projektów , więcej dni darmowych premium nic nie zmieni .
Jak ktoś szuka gry tego typu i już wpadnie na TE to w większości wypadków jest zachwycony , problem pojawia się gdy owy gracz zacznie być bity przez graczy doświadczonych kiszących się w 1 epoce lub wyżej , problem kolejny to gdy taki gracz zacznie tracić wsie i tak naprawdę nie wie dlczego i jak ? W żadnej grze przeglądarkowej [a przynajmniej w tych z którymi ja się spotkałem] nie można zabrać komuś twojego poledka .
Napiszę jeszcze raz swoje spostrzeżenia na temat tego co zrobić by NOWY został z TE na dłużej :

1)Możliwość wyboru gry z oblegami lub bez nich ! [PODSTAWA]
2)Wprowadzić Questa w 1 epoce polegającego na przejęciu wioski jakiegoś gracza lub bota [Z PODPOWIEDZIAMI KROK PO KROKU]
3)Mniej bezsensownego dropu w początkowych epokach [zwoje do Bizu]a więcej konkretnych przedmiotów [Helmy itp]jednak w kolejnych epokach bezwartościowych [wyważony drop między epokami] .
4)Więcej opcji premium

I to tyle .

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Diabeł" (03.02.2011, 11:59)


28

Thursday, 03.02.2011, 13:37

Diabeł - nie chodzi o to, czy mi czy kramerowi się gra podoba czy nie.

Ja napisałem, że początek gry nie sprzyja napływowi niepoleconych graczy. To się odnosi do wszystkich tych, którzy gdzies zobacza reklamę (lub link na jakims forum) i w nią klikną. Nie znają gry ani nie sa nią szczególnie zainteresowani. I nie mają czasu.
Przeważnie dzieje się, to przy okazji innej aktywności w necie, która jest ważniejsza w tym momencie niż nowa gierka.

Wszystko o czym piszesz jest potem i te wszystkie zalety TE gracz pozna jak się nią zainteresuje i posiedzi.
Jeśli się wyloguje po paru minutach lub od razu, to się o tym nie przekona. Liczą się pierwsze minuty lub nawet minuta.
To jak z łowieniem ryb - trzeba umiejętnie zaciąć. Ryba sama się z reguły na haczyk nie wbije.
A potem jest dopiero prowadzenie rybki do saka.
Nie umiecie się wczuć w to co robi i myśli taki świeżas bo jestescie obcykani w TE klocki ;)
W wielu wypowiedziach są zdania "jak ktoś chce to wejdzie, znajdzie, poczyta" itd. A jak nie chce ? Tylko tak se wszedł poogladać ?

I w ogóle to co chcecie udowodnić ? (Ci którzy uważają, że nie ma problemu) Ze wszystko jest OK ?
Ja tylko wskazałem na jeden z aspektów, który wydaje mi się zaniedbany a jego poprawa moze dać więcej nowych graczy a w żaden sposób nie wpływa na samą grę. Nikomu to nie zaszkodzi, nie zaburzy balansu itp. Nie piszę w tym temacie o zmianach w oblach, dropach itd. Więc po kiego się spieracie i udowadniacie, że czarne jest białe ?
Jeżeli się tego nie poprawi, to wydawanie forsy na promocję jest parą w gwizdek.

Dlatego piszcie co byście poprawili w tym początkowym okresie tuż po pierwszym zalogowaniu (a może i przed - podczas rejestracji).
Nawet jesli uwązacie że początek jest dobry, to zawsze mozna go polepszyć. Prawda ? Więc proszę bez krytykanctwa tylko kontruktywnie podejść do tego ;)

Questy i krótki przewodnik wydają się dobrym pomysłem. Ale moze jest coś jeszcze co pomoże zatrzymać i/lub zaciekawić gracza ?
Może jakaś narracja ? Propozycja ustawienia jako strona startowa ? Dodanie do zakładek ? Muzyczka, efekty ? Filmik ?

Kramer - tekst o jogurcie jest ok.
--------------------
Edit: ogólnie chodzi mi o pierwsze wrażenie nie drugie, czy trzecie. Ci którzy nie mają za duzego pojęcia o marketingu itd powinni i tak wiedzieć jakie to ma znaczenie w życiu (kontakty damsko-męskie, towarzyskie itp).

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "kachu200" (03.02.2011, 13:43)


29

Thursday, 03.02.2011, 14:11

nie ta gra faktycznie ma potencjał tylko że

Jest Hardcorowa na MAXA

dlaczego

1 bo nagle możesz stracić rzeczy na które pracowałeś kilka miesięcy
2 bo bohater łapie ujemne XP - (wg mnie to jest problem nawet ważniejszy od zakazu oblegów, ale ignorowany przez itd)
3 bo wymaga stałego siedzenia przed kompem by nie być ofiarą poprzednich 2 punktów
4 bo drop jest niezwykle rzadki.

i dlatego własnie jest tak mało chętnych na tą grę - ona jest fajna i nie najgorzej przemyślana ale jak się ludzie dowiadują ile dziennie trzeba przed nią siedzieć to rezygnują i dlatego właśnie nie ma ona szans na szerokie grono graczy.

dlatego adminom zostały wg mnie tylko 2 drogi i muszą wybrać obie

Pierwsza droga. Przemyśleć problem nr.1, 2, 3. bo kasując zasadę ujemnego doświadczenia i wprowadzając zakaz oblegów wiosek poniżej 5 levelu (lub inną forme ochrony przed natychmiastową stratą dorobku kilku miesiecy gry) można sprawić że do gry wejdą osoby które na grę mogą poświęcić nie więcej iż godzinę dziennie i będę może nie w czołówce ale będzie się im przyjemnie grało. I to jest droga na roszerzenie liczby klientów.

Druga droga. Przemyśleć drop bo ten jest największym babolem koncepcyjnym gry. Jesli jest on ustawiony na 20000 aktywnych graczy a gra jest w stanie zachęcić i utrzymać max 1000 i mimo to nie będzie zmian koncepcji pierwotnej to nawet ten 1000 się wykruszy.

i bez tych zmian żadne poradniki i pomoce dla nowych graczy nic nie pomogą bo nadal na 100 zdobytych będzie tylko 1-2 hardcorów którzy mogą poświecić 12h+ dziennie na grę

a na koniec małe przemyślenie

załóżmy że
aktywnych graczy 1000
założenia dropa przez administrację na max 20K0 - kont max jest 40K a chyba nawet oni nie sądzą że połowa założonych kont to będą aktywni gracze tym bardziej że nie usuwają nieaktywnych i nowych kont już zakładać sie nie da.

Wiec jak był even który podnosił dropa PODOBNO 500 razy to cos koło tego jakby na serwerze było nagle 500K graczy
czyli jak możecie sobie wyliczyć drop był jakieś 25 razy lepszy niż w ogóle zakładany przez adminów przy pełnym zapełnieniu serwera

a co tam dropło przez ten event. żenada

30

Thursday, 03.02.2011, 14:22

Zakładając, że zmiany z tego postu: Czas Wojny - przyszłość? zostaną wprowadzone, to jeszcze co, według Was, trzeba zmienić w TE, by zachęcić nowych graczy do pozostania w grze?

Najchętniej w jednym zgrabnym poście :P
Operator serwerów T1 i T2
Zanim napiszesz wiadomość - przeczytaj FAQ Gra na 1 IP / Multikonta.
Nie przyjmuję skarg na PW! Chcesz zgłosić skargę - napisz w dziale Skargi, po zapoznaniu się z Regulamin działu SKARGI.
--------------------------------------------------------------------------------------------
Graj Muzyko!
Chuck norris said let be light and there was Hasselhoff
o_0


31

Thursday, 03.02.2011, 14:31

poradniki - może
system prostych questów z nagrodami - tak
uprzyjemnienie interfejsu gry nawet bez premium ( max czas wyprawy 15 min , mapa i lista lokacji) - tak

i na pewno to co pisał Diabeł
pierwsze 3 epoki nie mogą mieć ton bezużytecznych zwoi i 0 możliwości ich użycia

wg mnie optimum jest quest za którego nagrodą jest amulet z 2 dziurami

ale tak na prawdę to amulety i pierścienie powinny być na poziome szansy trafienia maczugi czy napierśnika (może trochę mniejszej)a własnie zwoje powinny być rzadkością a tu jest odwortnie

32

Thursday, 03.02.2011, 15:24

Reasumując swoje przemyślenia ;)

sam start - ułatwienie i zaciekawienie poprzez:
- questy z nagrodami (m.in. wydłużanie dni premium i ochronki - nie za bardzo ale niech aktywni mają bonusik)
- krótki łopatologiczny poradnik typu krok po kroku (i widoczny przycisk do niego)
- jakieś intro powitalne ? jak to dzikusy wychodzą z lasu i potem startują w kosmos - taka odyseja kosmiczna w stylu TE :D
- krótkie filmiki np: po wybudowaniu czegoś lub przed/po wykonaniu questu, to mogłoby też wciągnąc choćby dla samych filmików ;) - ale to pewnie jest kosztowne i obciąży serwer

po kilku dniach gry mogą pomóc/zachęcić gracza do pozostania w niej:
- byc może jakiś dobry item (broń ?) w nagrodę - pomijając czystą radochę, moze to zaciekawić gracza i zachęcić do szukania kolejnych i rozwijania hero aby go założyć
- z poradnika linki do videoporadnika, pomocnych działow na forum i do tutka
- questy (lub porady) przygotowujące gracza do wyjścia z okresu ochronnego
- choc to może mniej istotny szczegół, ale możliwość wypróbowania różnych hero do osiągnięcia np 1-2 k expa i wtedy zdecydowanie - wybrany jest on na pałę a wtedy gracz może juz poczyta to i owo i świadomie dokona wyboru ?
- mam sporą wątpliwość do różnicy w szybkośći budowy jednostek, gracz bez premium po prostu odpada a w 1 epoce najwięcej jest walk z sąsiadami mającymi b. blisko i walki są intensywne a szybkośc odbudowy ma b. duże znaczenie - na ale tu już wkraczamy na śliski grunt finansowy ;)
Bo ujmując coś z premium zmniejsza się przymus jego kupienia co musiałoby być zrekompensowane dobrowolnymi opłatami a to z kolei wywraca wiele spraw ...
No chyba, żeby dla 1 epoki byłoby inaczej i premium byłoby ograniczone, żeby trochę wyrównać szanse.
Ta epoka to tylko przedsionek a prawdziwa gra i lojalnośc wobec niej (i regularne płacenie) zaczyna się chyba od wyższych epok.
Może trzeba lekko odpuścić sobie zarabianie na 1 epoce (choć i tak dla kolejek i innych ułatwień część ludzi będzie kupować premkę) i skoncentrować sie na tym, żeby jak najwiecej graczy przeszło tę epokę i awansowało ?

33

Monday, 07.02.2011, 15:08

Wystarczy , że wprowadza zmiany dotyczące stolicy - większość zakończyła aktywną grę zaraz po stracie ukochanej osady - stolica to zrównoważy. To do starych graczy
Co do nowych to najlepiej jeżeli będzie lepszy system wprowadzający gracza w świat TE.

34

Monday, 07.02.2011, 19:02

Co do pierwszej epoki to spartalony diabeł nie musi w niej mowic dobranoc ;)

- Jestem absolutnie na TAK jesli chodzi o wprowadzeniem qestow ( mozna to wprowadzic do lokacji specjalnych,np. gracz wchodzi pojawiaja sie jakies ladne obrazki i zaczyna sie przygoda z lokacja specjalna wykonuje w niej kilkanascie misji, przy kazdej misji powinna byc podpowiedz jakich jednostek uzyc [podpowiedz powinna byc generowana automatycznie przez serwer dla danego typu bohatera], jego bohater zdobywa doswiadczenie i na koncu bije jakiegos Gilgamesha albo Goliata i dopiero wtedy zaczynaja mu wypadac dropy i moze chodzic regularnie na tą lokacje specjalną.Takie cos by nauczylo chociaz podstaw z czym na kogo sie chodzi.

- co do tych lokacji specjalnych to moze wprowadzicie ,ze kazde wygrane uderzenie w lokacje specjalna daje 1000szt jakiegos surowca z tej lepszej polki + drop wtedy kazda epoka by byla zadowolona

- sim ( jest to maly trybik w duzej maszynie czasu im wiecej malych trybikow tym szybciej serwer sie zapelni a kazdy maly sim beedzie chcial sie kiedys stac duzym simem.Bedzie sie laczyl w klany bedzie poznawal nowe mozliwosc zazna smaku krwi i zadzy wladzy) Simow czepaja sie tylko ci co wola krasc wioski, zeby przejsc do danej epoki i tam sie kisic :)

jak ktos chce sie kisic to niech to robi ale z godnoscia ! Dlatego jesli raz spartoliles komus zycie zastanow sie dwa razy bo juz moze dana osoba sie nie zalogowac a pozniej jest Ci smutno i szukasz nowych rozwiazan pod siebie.

- Poprawic system gry w klanach ( zrobic ten glupi czatklanowy i podstawowy trooptool zeby mozna bylo wpisywac swoje jednostki ) i niechce slyszec uwag jesli ktos jest kumaty to to zrobi w klanie. Nie kazdy jest kumaty spojrzcie na te gry z naszej klasy sa az przerazajaco glupie maja ladna oprawe graficzna i przyciagaja ludzi - > kogo SIMOW ktorzy buduja sobie glupie farmy i placa kase zeby moc k... marchewki sprzedac. Zeby ktos chcial sie bic trzeba go zaciekawic wprowadzic i nie kazcie ludzia szukac na forum.

- i dajcie wkoncu zwoje do artefaktow

- Jesli chodzi o premium to jestem za tym zeby widok duzej mapy byl caly czas ( bo to jest mankament najwiekszy ), a dodatkowe wyprawy byly w kosztach premium.

35

Monday, 07.02.2011, 19:45


- Jesli chodzi o premium to jestem za tym zeby widok duzej mapy byl caly czas ( bo to jest mankament najwiekszy ), a dodatkowe wyprawy byly w kosztach premium.


Mankamentem są ludzie którym szkoda 10 zł za miesiąc gry , darmozjadom mówimy nie ..

Reszty nie komentuje bo nie chce mi sie czytać :D

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

36

Monday, 07.02.2011, 19:54

może nie każdego stać na taki wydatek może byś pomyślał o ludziach ubogich co ledwo wiążą koniec z końcem a jednak ich dzieci chciały by sobie pograć w TE, ale widocznie jesteś wielkim egoistą i samolubem i nie rób z tej gry,gry tylko dla ludzi zamożnych

Cytat

"Ta gra to biznes który komuś ma przynosić dochód/zarobek na chleb .. biedne dzieci niech graja w mario ...

"
większego gbura od Ciebie nie spotkałem :thumbdown:

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Golem" (07.02.2011, 20:02)


37

Monday, 07.02.2011, 19:57

może nie każdego stać na taki wydatek może byś pomyślał o ludziach ubogich co ledwo wiążą koniec z końcem a jednak ich dzieci chciały by sobie pograć w TE, ale widocznie jesteś wielkim egoistą i samolubem i nie rób z tej gry,gry tylko dla ludzi zamorznych


Ta gra to biznes który komuś ma przynosić dochód/zarobek na chleb .. biedne dzieci niech graja w mario ...

większego gbura od Ciebie nie spotkałem :thumbdown:


To fakt , nie jestem matką teresą z kalkuty ..

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Diabeł" (07.02.2011, 20:14)


38

Monday, 07.02.2011, 21:08

widzę że sami doświadczeni gracze więc teraz coś od nowicjusza .....

gram w gierki takie jak TE od 5 lat (dwa miesiące na TE) 4 lata w BW i blisko 4 na plemionach i co widze że TE to kompromis między jednym a drugim ...
tylko że w TE wzięte zostało mało tych pozytywów co na BW i plemionach:
1. na plemionach darmowa premka na początek i po osiągnięciu 500 pkt czyli ok 2-3 tyg gry w zależności jak się gra ... dostajesz za free 7 dni za frajer i grasz dalej ...

2. na początku gry w plemiona masz kilku stopniowy samouczek który krok po kroku oprowadza po wiosce po każdym z budynków .... co jest bardzo dobre zwłaszcza jeśli się logujesz po raz pierwszy....

3. na bw zbrojownia klanowa świetna sprawa na początek gry .... niewiele osób w klanie ma fajne fanty a tu jak masz zgraną ekipe pożyczysz sobie na lokacjie sprzęcik i możesz polecieć na mocniejszego nupka .... oczywiście można by było skrócić czas przerwy między mnożliwością założenia nowej ekspy .. bo nie ma ograniczenia nupów jak na bw ..

4. po dwóch miechach widzę że będąc w drugiej epoce nie mam gdzie postawić nowej wiochy bo wszędzie martwe konta z pierwszej epoki zaśmiecają mapę - rozwiązanie - kasacja konta po 6 miechach od ostatniego logowania ...

5. dołączę się do pomysłu z przypisaniem zwojów i run do epok i szerszym dostępem do biżu bo co z tego że mam 30 szt zwojów bo biżu dla pierwszej i drugiej epoki skoro nie mam w co tego wsadzić ....

6. co do premki, kto chce grać to zapłaci i taka jest prawda sama premka nie jest droga i niech tak pozostanie za coś muszą prąd płacić ;p a wprowadzenie udogodnień za premke to zły pomysł i wypacza sens gry (gladiatus - to też przerabiałem), robienei dziur w przedmitach za premke też odpada chyba że za rune nową do dziurawienia np: MOL - +1 do ilości slotów, która będzie wypadać żadko i np od drugiej epoki, co podniesie jej cenę i spowoduje nowy zwrot akcji i nowe możliwości...

pozdro for all :rotfl:

39

Thursday, 10.02.2011, 21:42

gram w gierki takie jak TE od 5 lat (dwa miesiące na TE) 4 lata w BW i blisko 4 na plemionach i co widze że TE to kompromis między jednym a drugim ...
tylko że w TE wzięte zostało mało tych pozytywów co na BW i plemionach:
1. na plemionach darmowa premka na początek i po osiągnięciu 500 pkt czyli ok 2-3 tyg gry w zależności jak się gra ... dostajesz za free 7 dni za frajer i grasz dalej ...

2. na początku gry w plemiona masz kilku stopniowy samouczek który krok po kroku oprowadza po wiosce po każdym z budynków .... co jest bardzo dobre zwłaszcza jeśli się logujesz po raz pierwszy....

3. na bw zbrojownia klanowa świetna sprawa na początek gry .... niewiele osób w klanie ma fajne fanty a tu jak masz zgraną ekipe pożyczysz sobie na lokacjie sprzęcik i możesz polecieć na mocniejszego nupka .... oczywiście można by było skrócić czas przerwy między mnożliwością założenia nowej ekspy .. bo nie ma ograniczenia nupów jak na bw ..

4. po dwóch miechach widzę że będąc w drugiej epoce nie mam gdzie postawić nowej wiochy bo wszędzie martwe konta z pierwszej epoki zaśmiecają mapę - rozwiązanie - kasacja konta po 6 miechach od ostatniego logowania ...

5. dołączę się do pomysłu z przypisaniem zwojów i run do epok i szerszym dostępem do biżu bo co z tego że mam 30 szt zwojów bo biżu dla pierwszej i drugiej epoki skoro nie mam w co tego wsadzić ....

6. co do premki, kto chce grać to zapłaci i taka jest prawda sama premka nie jest droga i niech tak pozostanie za coś muszą prąd płacić ;p a wprowadzenie udogodnień za premke to zły pomysł i wypacza sens gry (gladiatus - to też przerabiałem), robienei dziur w przedmitach za premke też odpada chyba że za rune nową do dziurawienia np: MOL - +1 do ilości slotów, która będzie wypadać żadko i np od drugiej epoki, co podniesie jej cenę i spowoduje nowy zwrot akcji i nowe możliwości...

Straszne bzdury poza ptk. 4 - ale to było podmiotem innego wątku więc nic nowego nie wprowadza. Zbrojownia w Blood Wars jest opracowana z myślą o rozwoju jednej postaci. W Time Edge masz ich nieskończenie wiele. Są dostępne tutoriale oraz samouczek na forum. Dodatkowo jeżeli dobrze pamiętam zaczynając nową grę jest chyba teraz samouczek też, można go wyłączyć albo się stosować do niego step by step. Sprzęt swoją drogą jest również limitowany poprzez umiejętności etc i nie da sie mieć go od kumpli z klanu ponieważ wszystko co dobre zawsze w cenie ! nawet coraz droższe. Ja sprzedałem 2 kobalta na serwie kumplowi z klanu za 6oo bodajze a teraz chodzi po 2-3k ...

Chelios

Początkujący

Postów: 5

Skąd: wybór tego pola nie jest obowiązkowy ale od niedawna w tej bajce :)

  • Wyślij prywatną wiadomość

40

Wednesday, 16.02.2011, 11:34

gra???

Mam pytanie do wszystkich ?

A dlaczegom ja sie dowiedzuiałem o tej grze wcześniej???

To powoduje isz cały czas jestem pierwotny w tej chwili tesz a inni są rozwinięci?

I jak ja mam rozmawiać z powaznymi graczami o wpływach potencjalnych możliwości rozwoju dorożkarstwa na średniowieczną medycynę?

jak w tej chwili ucze garbowania skór?

Pozdrawiam, Chelios :thumbup:

Podobne wątki