You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, February 6th 2011, 11:07pm

Misje samobójcze

1) atak .

szina.

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f1714acfe1

jeden sie nadzial to rozumiem zdaza sie ale nie dal rady.

2 ) atak

Drastic ten myslał chyba ze da rade ale 1 atak kolegi nie nauczył go niczego.

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=a511cc399a

czekam na 3 atak wnw :)

czy sie odważy to zobaczymy :)

moja kumulka wędruje z wioski do wioski czasami mogę gdzieś zostawić 1 armie i mogą trafić jak zapomnę ale to sie rzadko zdarza ;)

This post has been edited 2 times, last edit by "Jadowity" (Feb 7th 2011, 12:19am) with the following reason: ....


2

Sunday, February 6th 2011, 11:09pm

:rotfl: :thumbsup: Brawo :)

3

Sunday, February 6th 2011, 11:12pm

Edytuj temat na "samobójcze" bo psuje cały efekt ;)

4

Sunday, February 6th 2011, 11:14pm

ups poprawione ale gafa :D

MW12345

Intermediate

Posts: 512

Location: Sieradz

  • Send private message

5

Sunday, February 6th 2011, 11:24pm

A dlaczego chojraku nie pochwalisz sie swoimi "misjami"??

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=9aeb5a86f4

Nie pochwalisz się jak w piatek zjechaliśmy Cię do zera? Wstydzisz się?

Takiś mądry na kumulce? Przyjdziesz do mnie i wtedy się pochwalisz? Ż

6

Sunday, February 6th 2011, 11:34pm

po 1 nie do 0 pokaz link a nie.

a tu z demonem to jakos przetrwałem dobrze wiesz ze 6 E jest silniejsza i tak Aviator mnie nie ubil.

a wy za bardzo jestescie pewni siebie to chialem wam troche utrzec nosa w tedy co mnie atakowaliscie to nie mialem wszystkich i pelnych armii 2 raz wam sie tak nie uda. ;)

7

Sunday, February 6th 2011, 11:43pm

神風 <<< Kamikadze :D , weż Krzysiu w temacie wpisz po Japońsku :P Będzie fajniej wyglądało :D

MW12345

Intermediate

Posts: 512

Location: Sieradz

  • Send private message

8

Monday, February 7th 2011, 1:27am

Wiesz "eksperciku" Aviator nie dostał w spadku dobrych wioch tak jak ty więc swoje samochwalstwo wiesz gdzie schowaj :rotfl: Zbuduj coś sam i wtedy pokaż na co Cię stać, a tak wstydził byś się chwalić czymś do czego swojego brudnego palucha nie przyłożyłeś. Poza tym kiedy sie do mnie wybierasz jak jestes taki odważny....wymiękasz?

9

Monday, February 7th 2011, 5:39am

w 6 E bede budował :) tu nie ma czasu nie po to skakałem do 5 E zeby wioski budować nawet chcialem ale klan odradził bo jest co zabierac .

A ja taki głupi nie jestem zeby na kumulki chodzic tak jak wy :)

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

10

Monday, February 7th 2011, 7:27am

kiedyś mówiłeś że kumulek nie robisz haha a jednak sam sie oszukiwałeś z tym stwierdzeniem boisz się poprostu stawić czoła wrogowi 1X1 :rotfl:

MW12345

Intermediate

Posts: 512

Location: Sieradz

  • Send private message

11

Monday, February 7th 2011, 8:38am

Głupi powiadasz ;) a niedawno jeszcze nazywaliście nas jakimiś simerami a teraz wychodzi zupełnie odwrotnie :P przynajmniej mamy odwagę próbować nie to co gracze Twojego pokroju, siedzą niczym myszy w norach :D
Pewnie że fajnie jest dostać wiochy w spadku ale nie chwal się jakby to była nie wiadomo jaka Twoja zasługa. Po prostu pycha jakich mało.

Poczekam na Ciebie w 6 a zamierzam jeszcze dłuuuugo grać więc sie nie śpiesz bo wtedy wiosek od kolegów nie dostaniesz bo nie będzie od kogo i nie będzie co brać :D

Golem

Intermediate

Posts: 412

Location: Rivia

  • Send private message

12

Monday, February 7th 2011, 8:42am

przecież z tego co wiem to Krzysiu budował wioski ale ....w 1 epoce w kolejnych dostawał w prezencie więc nie dziw się mu że chce w 6-ej też coś sam postawić :rotfl:

Lomnas

Super Moderator

Posts: 960

Location: Kraków

  • Send private message

13

Monday, February 7th 2011, 5:18pm

A ja powiem pa pa wszystkim i temat zamknę...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

Similar threads