Nie jesteś zalogowany.

[analizowany] Co się z nimi stało

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 04.02.2011, 11:32

Co się z nimi stało

wczoraj wysłałem dwóch piechurów jako dwa ataki na gracza "Rafi" , dostarczone zostały Jemu raporty o wysłaniu ataku(niestety z tego co wiem ocalał tylko jeden ,drugi już zdążył skasować), ale ani On ani ja nie dostaliśmy raportów o rozegraniu ataków, gdzieś się musieli zawieruszyć może drogę zgubili, no mało wojska ale trzeba szanować każdą jednostkę, i po prostu chciałbym wiedzieć co się z nimi stało.

tu proszę Gracza Rafi o dodanie ocalałego raportu i jeśli to konieczne podanie też swojego loginu i ID.

ID:
20352



Login:
Kirkor
T-2

2

Friday, 04.02.2011, 11:40

tu jest ten raport którego nie skasowałem:

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=f37ea3a728

oprócz tego ataku został wysłany jeszcze jeden, żaden z nich nie dotarł do celu, czyżby wojsko miało tak niskie morale że zdezerterowało??

nick Rafi, ID 6224.

3

Friday, 04.02.2011, 13:14

To samo co u mnie...watek zalozony wczesniej...

4

Friday, 04.02.2011, 13:22

Tyle że u Ciebie zdaje się że wiązało się z utratą wioski przez atakującego, a tu nic takiego nie miało miejsca



do postu poniżej,
a no to wygląda na to samo

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Cora" (04.02.2011, 14:07)


5

Friday, 04.02.2011, 14:04

Nie, Spiryt nie potwierdzil, ze stracil wioske, dostalem raport, ze atakuje i nic wiecej...

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Tuesday, 08.02.2011, 11:22

Jak to wyglądało? Licznik czasu szedł do samego końca, a potem nie było ani raportu, ani armii?
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Tuesday, 08.02.2011, 12:06

Konrad jako, ze moj problem jest identyczny to w wiadomosciach zapisal sie raport, ze armia ruszyla do ataku na moja wioske. Wchodzac na te wioske nie bylo nic widac, zawsze jak sie wejdzie na czerwono jest napisane ile do ataku. Tego zupelnie nie bylo. Tak to wyglada ze strony osoby ktora przyjmuje atak.

8

Monday, 14.02.2011, 12:52

Jak to wyglądało? Licznik czasu szedł do samego końca, a potem nie było ani raportu, ani armii?

Wyglądało to w ten sposób że pojawiły się 2 wiadomości iż z wiosek jakichś tam - już nie pamiętam których ruszyły ataki na 2 z moich wiosek, w menu "ARMIA" tychże wiosek widać było odliczany czas który pozostał do ataku. Co było dalej nie wiem, bo było późno, atak miał iść kilka godzin, więc nie czekałem na rozstrzygnięcie, przygotowałem się do walki i poszedłem spać. Rano nie było żadnych raportów z przeprowadzonych ataków ani u mnie, ani u atakującego.