You are not logged in.

[nie bug] Pospolite zwoje

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, February 11th 2011, 11:36pm

Pospolite zwoje

Mam kilka pytań dotyczących człowieka ...

Administracja osłabiła Go tylko troszkę ,no ba jak nie ulegać lobby 6 epoki -bo ONA ma zawsze rację, a jak nie ma to patrz pkt 1 ...

Co jest dla mnie istotne to usiłowanie zakupu kilku zwojów dla człowieka , nazwę to próbami bo oczywiście Naskoczy na mnie stado rozjemców usiłujących mi wyjaśnić iż Jestem IDIOTĄ !!!

Ale zaryzykuję swoje zapytania ;

1. Dlaczego , skoro człowiek jest osłabiany nie można nabyć głupiego awatara ziemi ... ?

2 .Co najdziwniejsze ,inne awatary są bardziej dostępne ! Czy się mylę ?!
(Niesamowicie dziwne uczucie -niepotrzebny człowiek niepotrzebne zwoje ...)

3. Co Administracja ,, Namieszała ,, w SB 4 że sandała już nikt od dawna nie złapał ??? ( i nie tylko )

Poprosiłbym o odpowiedź Administrację i o rzetelne wyjaśnienie zaistniałego problemu .
Wszystkich usiłujących wyjaśnić Mi zasady gry odsyłam do tutka !

Oczekuję na odpowiedź Administracji .

P.S.

Ciekawe komu tak strasznie przeszkadzał człowiek ????!
Dlaczego człowiek tak rzadko występuje w 6 epoce ?!- STAREJ EPOCE ...

This post has been edited 2 times, last edit by "sirWARRUS" (Feb 12th 2011, 12:04am)

2

Saturday, February 12th 2011, 9:35am

tak samo masz ze zwojem zaćmienie słońca drop bardzo malutki a słowo życia odpowiednik tego zwoju dla innej klasy leci dosyć często

Golem

Intermediate

• Send private message

3

Saturday, February 12th 2011, 10:37pm

kolego sandałki lecą tak jak leciały ostatnio 2 wpadły w moim klanie i to ze slotami :rotfl:

4

Thursday, February 17th 2011, 10:13pm

Golem Tobie i nawet dziurawe Gacie wlecą ...

Boś Ty jest Największy Szaman T1 - I PROWOKATOR -dodam od Siebie

Kapłanem CBŚ Ciebie nazwać to nicość w studni utopi - Boś Ty wielki Mistrz !
i OPERETOR SERWERÓW NABIERA SIĘ NA Twoje zwidy ,zaczepki i prowokacje takie moje zdanie !!!!!!!

Zastanawia mnie jedna istotna sprawa Dlaczego ADMINI nie dokonają małej korekty zaznaczam -małej korekty ZWOJÓW ...

Sondując po evencie świątecznym , uważam że powinny nastąpić pewne zmiany w tym systemie -proponuje event ,,Wielkiej Nocy ,, ...

Ale tym razem na zwoje nie dostepne celem zrównoważenia pewnej niszy w rynku zwojów - jak nie mam racji oczekuje od Graczy gorzkich słów ale zakładam że może Mam rację ... zakładam ŻE POPRZE MNIE LOBBY GRACZY 4 5 i 6 epoki !
Wiem że powinienem to napisać w systemie gry ale tego Nasza Kochana Administracja nie czyta - przepraszam za utrudnienia !
Z wyrazami szacunku dla ADMINISTRACJI I GRACZY T1 T2
Gracz .

Ole

Professional

• Send private message

5

Friday, February 18th 2011, 9:01am

Podejrzewam że to nie tyle chodzi o niski drop zwoi dla człowieka, ale dlatego że na serwie jest ich najwięcej i są najbardziej "napakowani" więc mało kto je sprzedaje. Dlatego inne rasy można obkupić a ludzia niet:(
Ale np. awatar to już przegięcie. Jedyne osoby jakie znam co go wydropiły były już w 6 epoce. Inne dropią znacznie wcześniej. Ale drop też ma być porpawiony więc czekajmy (pewnie długo) na zmiany:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

MW12345

Intermediate

• Send private message

6

Friday, February 18th 2011, 9:59am

Ja wydropiłem będąc w 5E na fenku

7

Friday, February 18th 2011, 10:01am

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=5cc4d113e1
Zwój dropi od 3 epoki od królowej ;).

Ole

Professional

• Send private message

8

Friday, February 18th 2011, 11:06am

Ja nie powiedziałem że nie dropi w niższych. Tylko 90% posiadaczy znalazło je będąc w 6. Ze należy do dropu 3 epoki każdy wie. Tak samo jak biżu (3) dropi teoretycznie od 1. Tylko np. mi 1 wisiorek (3) i jedyny zresztą w 5 poleciał!!!
Drop jest fatalny po prostu:( Ale znam też osobę która komplet już w 1 i 2 epoce wyczesała (biżu):D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

9

Friday, February 18th 2011, 4:48pm

1,2 już są biżu??? jak ja jestem w 4epoce i wkiedyś pierwszy raz wydrupiłem pierścień ale bez slotów
mmmmmmmmmm