You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, February 15th 2011, 7:27am

Pomyłkowa aukcja

Pomyłkowo zalicytowałem - miało być 3 a nie 31 ph

Włócznia (2)

ofert 1

najwyższa oferta 31

2011-02-15 01:53:17

Moje ID 5569

Proszę o cofnięcie

2

Tuesday, February 15th 2011, 8:33am

zapomnij Thoga się przemęczyła i nic nie robi z takimi pomyłkowymi aukcjami

3

Tuesday, February 15th 2011, 12:19pm

nie sprzedawaj tego itemu na aukcji ani nie przetapiaj.

4

Tuesday, February 15th 2011, 12:20pm

Wiem wszystko co możliwe już zrobiłem - zgłosiłem do operatora, napisałem na forum, zapisałem wiadomość o wygranej aukcji i nie przetapiam tej włóczni, teraz czekam

5

Tuesday, February 15th 2011, 6:49pm

teraz to tylko czekaj i się módl
mmmmmmmmmm

Spiryt33

Trainee

Posts: 75

Location: Libiąż

  • Send private message

6

Tuesday, February 15th 2011, 10:50pm

Nie musi się modlić bo napewno bedzie cofnięta aukcja tez tak miałem i nie było żadnego problemu :P

7

Thursday, February 17th 2011, 2:09am

OK - on to wylicytował za 31 - ktoś dostał te 31 ph i już zainwestował w jakiś złom. Jak cofną tą aukcję to kupujący dostanie zwrot punktów a sprzedający ? Zabiorą mu te punkty ? Jak już je "przepił" to dostanie ujemne (-) punkty ph ???

8

Thursday, February 17th 2011, 7:38am

Nie z tego co wiem jak zgłosiłem poprzez kliknięcie na tą opcje to ph są zablokowane

9

Saturday, February 19th 2011, 2:42pm

Aukcja cofnięta.

"OK - on to wylicytował za 31 - ktoś dostał te 31 ph i już zainwestował w jakiś złom. Jak cofną tą aukcję to kupujący dostanie zwrot punktów a sprzedający ? Zabiorą mu te punkty ? Jak już je "przepił" to dostanie ujemne (-) punkty ph ??? "
Dostanie kilka dni na zdobycie brakujących PH, w przeciwnym razie dostanie bana.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Similar threads