Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 15.01.2011, 09:03

Zablokowanie konta - zupełnie niesłuszne

ID 26518
Login marektro05
Postać Demonicus


Zgłaszam skargę na zablokowanie konta z powodu uczciwej licytacji. Nie podbijałem w żaden sztuczny sposób wartości zwoju. Był mi potrzebny więc licytowałem do skutku.
Jakoś nie pojawiły się problemy, gdy poprzednim razem próbowałem wylicytować ten sam zwój i zostałem przebity za ponad 500pkt handlu.
Gdybym miał więcej PH to licytowałbym dalej - i co - zostałoby usunięte konto????

Jako dowód proszę sprawdzić następną wygraną licytację, gdzie wylicytowałem runę potrzebną mi do użycia ze zwojem.
Jeżeli macie problem z zasadami rynkowych aukcji to po jaką cholerę jest w ogóle dział aukcji???? Nie jestem dzieckiem, znam zasady gry i nie widzę powodu sztucznych - jak zostało to potraktowane - ruchów w grze.

Proszę o odblokowanie konta, gdyż zostało zablokowane niesłusznie.
No chyba, że to jest nowa metoda pozbywania się graczy.
Mam nadzieję, że ktoś kto się tą grą opiekuje ma trochę oleju w głowie i zastanowi się nad sensem tej blokady.

Pozdrawiam
Marek

2

Sunday, 16.01.2011, 10:57

Ostro pojechałeś ale w ten sposób sobie nie pomogłeś tylko pogorszyłeś .

3

Friday, 25.02.2011, 14:20

zamykam.