Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Friday, 04.03.2011, 14:44

Obrona przed nalotami

Mam pytanie do twórców tej gry jak skutecznie można obronić się przed takimi nalotami? bo ja tu nie widzę żadnych szans.
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=0122beb278
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=b326c3908b
http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=89a5a0b88b

Straciłem dzisiaj 5 budynków i 10 kopalni do jutra tego nie odbuduję a jeszcze nie wszyscy z 5 epoki mnie dzisiaj odwiedzili więc coś na pewno jeszcze zburzą.
Więc prosił bym twórców gry o odpowiedź na moje pytanie jak można się obronić "przed nalotami" bo ja nie widzę innego rozwiązanie jak "Nalot można wykonać na wioskę nie mniejszą niż 20 poziom Cytadeli"
wtedy miał bym możliwość się bronić

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "bolaks" (04.03.2011, 17:18)


2

Friday, 04.03.2011, 15:05

Nic Ci nie da 5 poziom cytadeli - i tak się nie obronisz, a odbudowa będzie trwała odpowiednio dłużej...

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Friday, 04.03.2011, 15:07

Jedyna obrona przed nalotami to same naloty:D
Wy nie macie 5 więc macie problem:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

4

Friday, 04.03.2011, 15:17

Nic Ci nie da 5 poziom cytadeli - i tak się nie obronisz, a odbudowa będzie trwała odpowiednio dłużej...

Załóżmy że postawie 4 wioski gdzie w każdej zrobię po 250 Arkebuzerów + Stolica to może będę miał jakieś szanse na obronę bo na razie nie mam żadnych


Jedyna obrona przed nalotami to same naloty:D
Wy nie macie 5 więc macie problem:(

I dla tego trzeba coś zmienić odnośnie nalotów

5

Friday, 04.03.2011, 15:19

nic ci to nie da chyba ze bedziesz pilnował 24h co za róznica jeden nalot zmienic w atak który rozwali 250 arków? pozatym przez taka liczbe nalot przeleci

6

Friday, 04.03.2011, 15:22

Dlatego to jest pytanie do twórców gry jak ma wyglądać obrona przed nalotami :?:

7

Friday, 04.03.2011, 15:50

Jedyną obroną 4 epoki przed nalotami są negocjacje.


"Rajtaria, rajtarzy (od niem. Reiter – "jeździec") – polskie określenie jazdy używającej w walce przede wszystkim pistoletów."

Moja propozycja:
Dla rajtarów dodać niedużą siłę ataku przeciwlotniczego i oczywiście cenę i koszt utrzymania delikatnie w górę :)


8

Friday, 04.03.2011, 15:53

to wtedy koptery w 5 epoce straca sens 30 kopterów na 600 rajtarów? wiadomo twey jakby to sie skonczylo

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 04.03.2011, 15:55

Przecież dodanie 1 AA do rajtarow to i tak 10 dmg na lebka bo mniej nie mozna uderzyć.
Nawet 300*10 to juz 3k dmg :P
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

10

Friday, 04.03.2011, 16:01

W tym przypadku można by było zrobić wyjątek...


11

Friday, 04.03.2011, 16:12

Po prostu naloty są bronią ostateczną i jedyny sposób to się dogadać albo grać w 3 erze i tyle.

12

Friday, 04.03.2011, 16:24

system palenia wiosek został zmieniony
system nalotów został zmieniony(nie do końca dobry)
system oblężeń został zmieniony
człowiekowi zostały zabrane itemy do szarży
to wszystko na prośbę graczy aby ulepszyć grę więc i ja chciał bym zmian odnośnie nalotów
jaki jest sens gry jeżeli dziennie masz niszczone takie ilości budynków i kopalni nie zdążę ich pobudować przed następnymi nalotami

13

Friday, 04.03.2011, 16:26

Spójrz na to z innej strony, który poziom musi mieć ta wioska, że 22 bombki.
Ktoś się rozwinął specjalnie pod te bombki, bo widać zaleźliście im za skórę ;).

14

Friday, 04.03.2011, 16:33

Nie ważne czy ktoś komuś zalazł za skórę ty powinieneś się rozwijać w każdej epoce a nie liczyć na to że dogadasz się z przeciwnikiem żeby nalotów nie robił.
System gry powinien pozwolić graczowi na jakąkolwiek szanse gry a w tym przypadku nie ma żadnej.

15

Friday, 04.03.2011, 16:37

Jak to nie ma.
Na stolicy graj, tam niezależnie od ilości bombek masz 25% i tylko jeden budynek.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Friday, 04.03.2011, 16:39

inni też nie mieli szans rozwoju w 3 epoce bo zabieraliście wiochy i paliliście więc miejcie do siebie pretensje jak to się mówi "jak ktoś nie umie pływać to mówi że woda jest rzadka:)"

17

Friday, 04.03.2011, 16:51

A teraz to jest inaczej to samo robią zabierają słabszym klanom wioski z 4 epoki i palą i to załozyciel tego tematu i nikogo nie widzę żeby coś pisał na ten temat z graczy co tracą wioski tylko grają dalej .

A poza tym gracze z 5 epoki musieli dość długo budować swoje wioski pod bombowce bo koszt jest dość duży .

18

Friday, 04.03.2011, 16:56

I dlatego system palenia wiosek został zmieniony żeby był czas na odbicie wioski a w przypadku nalotów wioska jest niszczona od razu na 1 poziomie cytadeli czyli nie ma szans na jakąkolwiek obronę dlatego najlepsze rozwiązanie to jest "Nalot można wykonać na wioskę nie niższą niż na 20 poziomie Cytadeli"

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "bolaks" (04.03.2011, 17:18)


19

Friday, 04.03.2011, 17:01

Co Ci da 5 poziom cytadeli?
jak dla mnie to nic nie zmieni, bo masz 2-3 naloty i znów jesteś na zero.
Jak im podpadłeś to graj na stolicy.

20

Friday, 04.03.2011, 17:03

Rzeczywiście obronić się przed nalotem jest ciężko, tak samo jak obronić się przed wielokrotnie silniejszym przeciwnikiem w oblegu. Po prostu silniejszy wygrywa. Tracenie wioski jest chyba bardziej bolesne niż kilku budynków ale strasznie nie uprzyjemnia gry. A jedynym rozwiązaniem może być opcja która zostanie wprowadzona czyli spokojne simowanie. Można by wprowadzić że na takiego gracza nie można było by robić nalotów i oblegów. To wydaje mi się na jedyne rozsądne rozwiązanie. 3 rundy walki w obronie przed nalotem to przegięcie szczególnie ze w wypadku porażki odbudowywanie trwa ponad dzień.