Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Friday, 04.03.2011, 17:09

Dobra, ale jak ktoś nie chce simować tylko walczyć?
Jak dla mnie naloty to jedyna przewaga 5 ery nad 4 i powinno to zostać tak jak jest.

22

Friday, 04.03.2011, 17:09

Co Ci da 5 poziom cytadeli?
jak dla mnie to nic nie zmieni, bo masz 2-3 naloty i znów jesteś na zero.
Jak im podpadłeś to graj na stolicy.

załóżmy że postawie 4 wioski na 20 poziomie tylko pod arkebuzerów to da mi ich 1000 sztuk i mam szanse na obronę przed nalotem

23

Friday, 04.03.2011, 17:11

To pisz dokładniej, bo z tego co napisałeś wynika, że chodzi o 5 -poziom CYTADELI, czyli 2 poziom wioski.
1000 arka ok, ale tylko w jednej wiosce, czyli teoretycznie nadal mogą jeździć inne Twoje wioski.

24

Friday, 04.03.2011, 17:16

Dobra, ale jak ktoś nie chce simować tylko walczyć?
Jak dla mnie naloty to jedyna przewaga 5 ery nad 4 i powinno to zostać tak jak jest.

Co ty nazywasz przewagą jak jesteś na starcie spisany na straty, a czy 5 epoka nie ma innych jednostek którymi może się bronić przed atakiem?
albo niech naloty będą na dana epokę 5-5/ 6-6 4 epoka nawet nie ma jednostek przeciw lotniczych a 5 już ma tak czy inaczej system gry zawodzi
twórca gry chyba nie wziął tego pod uwagę

Tak tu się pomyliłem chodziło mi o 5 poziom wioski a 20 Cytadeli

25

Friday, 04.03.2011, 17:21

4 epoka ma arkebuzerów.

26

Friday, 04.03.2011, 23:24

Arkebuzer to jednostka przeciw lotnicza :?:

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

27

Saturday, 05.03.2011, 00:29

ma chyba atak p-lot to chyba przeciw lotnicza ciężko to zrozumieć??? :rotfl:

28

Saturday, 05.03.2011, 00:34

Jesteś w 5 epoce to powinieneś wiedzieć ile ma P-lot AA a ile arkebuzer :rotfl:

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

29

Saturday, 05.03.2011, 00:46

wiem ile ma i według mnie jest ok dlaczego jakis arkebuzer z muszkietem miałby zestrzeliwać samoloty lub śmigła dziwnie by to wyglądało haha :rotfl:

30

Saturday, 05.03.2011, 00:49

boloks myslal ze da rade w 4 erze wiec przeszedl ale najwidoczniej powoli mieknie:) myslisz teraz ze narobisz szumu na forum i zmienia naloty bo ty budynki tracisz? to jedyna przewaga nad wasza koalicja=naloty jesli mialy by byc zmniejszone naloty to oczywiscie musza byc zmienione systemy budowy wiosek tzn max 20 lvl i koniec zebyscie nie mieli armii gigantow wtedy leszpe armie bedzie mial ten ktrory lepiej,dokladniej i cierpliwie bedzie szukał pól:D zresztą na T1 tez jakis czas były naloty pomiedzy top klanami i sie dogadali jest rozejm, wy sie nie dogadacie bo sami wiecie co robiliscie jakis czas temu gdy praktycznie wszycy byli w 3 epoce (chodzi mi o top klany)

31

Saturday, 05.03.2011, 00:59

I o to mi chodzi że system gry zawiódł 5 epoka ma bombowce to czemu w 4 epoce nie może być dział przeciw lotniczych żeby gracz na starcie mógł się skutecznie bronić bo na razie takiej możliwości nie ma.
"Strategia. Wszystkie jednostki w grze mają mocne i słabe strony. Często garstka odpowiednio dobranych jednostek potrafi pokonać teoretycznie silniejszego przeciwnika."
To jest cytat ze strony głównej TE interesuje mnie ta garstka jednostek

32

Saturday, 05.03.2011, 01:03

chlopaku zrozum 5 epoka ma bombowce a 4 era ma armie po 600 rajtow znajdz mi wojo w 5 erze z taka iloscia jednostek w jednej armii ok?znowu sie powtarza jesli 4 era dostanie działa przeciw lotnicze to 5 era też musi cos dostac z hakiem na 4 ere bo 5 era nie ma zadnej przewagi nad 4 oprócz nalotów ktore moge zmniejszyc te armie giganty

33

Saturday, 05.03.2011, 01:12

boloks myslal ze da rade w 4 erze wiec przeszedl ale najwidoczniej powoli mieknie:) myslisz teraz ze narobisz szumu na forum i zmienia naloty bo ty budynki tracisz? to jedyna przewaga nad wasza koalicja=naloty jesli mialy by byc zmniejszone naloty to oczywiscie musza byc zmienione systemy budowy wiosek tzn max 20 lvl i koniec zebyscie nie mieli armii gigantow wtedy leszpe armie bedzie mial ten ktrory lepiej,dokladniej i cierpliwie bedzie szukał pól:D zresztą na T1 tez jakis czas były naloty pomiedzy top klanami i sie dogadali jest rozejm, wy sie nie dogadacie bo sami wiecie co robiliscie jakis czas temu gdy praktycznie wszycy byli w 3 epoce (chodzi mi o top klany)

Zastanów się co piszesz nikt ci nie broni budować armii gigantycznej co ci da jak znajdziesz dobre tereny to wtedy ci wioski nie zabiorą?
A poza tym to czemu wyciągacie jakieś brudy w ogóle nie związane z tematem bo jeden zabrał wioskę temu a drugi tamtemu, system gry ma mi pozwolić na to żebym mógł przechodzić epoki a nie zatrzymać się na 4 epoce bo 5 epoka jest rozwinięta i nie dopuszcza do dalszej gry chyba nie oto twórcom gry chodziło

34

Saturday, 05.03.2011, 01:18

chlopaku zrozum 5 epoka ma bombowce a 4 era ma armie po 600 rajtow znajdz mi wojo w 5 erze z taka iloscia jednostek w jednej armii ok?znowu sie powtarza jesli 4 era dostanie działa przeciw lotnicze to 5 era też musi cos dostac z hakiem na 4 ere bo 5 era nie ma zadnej przewagi nad 4 oprócz nalotów ktore moge zmniejszyc te armie giganty

Nie wiem czy ktoś na T2 ma aż tak dużą armię :) ja na razie nie mogę postawić wioski na 30 rajtarów dlatego podaje rozwiązanie naloty można wykonywać na wioski od 5 poziomu chyba na 20 poziomie nie znajdziesz terenów pod 600 rajtarów
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=25cb4c33dd

a tu masz przykład jak 5 epok radzi sobie z 4 epoką

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "bolaks" (05.03.2011, 01:30)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

35

Saturday, 05.03.2011, 01:50

no przykład rzeczywiście dobrany jak bym trafił na rajtki na które i tak później trafiłem to wykosiły mnie więc nie dawaj głupich przykładów a poza tym piszesz że gra Ci nie pozwala przejść do wyższych epok, głupoty gadasz gra Ci pozwala tylko my Ci nie pozwolimy :rotfl:

36

Saturday, 05.03.2011, 02:00

Poradziła sobie 5 epoka z 4 epoką? chyba widać dokładnie, akurat ty mi nie przeszkadzasz bo nie jesteś w 5 epoce i nie robisz nalotów.
Ten temat założyłem po to żeby twórca gry wytłumaczył mi jak skutecznie się bronić przed takimi nalotami. Nic nie wnosisz wartościowego to tego tematu to prosił bym Ciebie żebyś się tak głupio nie wypowiadał

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

37

Saturday, 05.03.2011, 02:07

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=2d5d80f624

faktycznie poradziła
w 5-ej nie jestem ale niedługo będę i kilka bombek dostaniesz w prezencie ode mnie tak na gwiazdkę :rotfl:

38

Saturday, 05.03.2011, 10:22

Bolaks ep4 ma cztery rodzaje jednostek przeciwlotniczych, a nie jeden
poza tym co za problem z wioski na poziomie 12-13 wystawić 100-120 arbuzow, trzeba tylko poszukać odpowiedniejszego miejsca
poza tym skończ juz płakać, naloty sa z powodu kretyńskiej polityki i sposobu gry jaki masz ze swoim klanem od dwóch lat.
a jak ci ep4 nie pasuje to na samej stolicy bez problemu do ep5 przeskoczyc sie da

39

Saturday, 05.03.2011, 10:53

System gry powinien mi pozwolić grać dalej w każdej sytuacji, mam uciekać do przeciwnika tak jak Ty bo chcę zmienić epokę to trochę chora sytuacja zobacz w linkach ile jeden gracz mi niszczy dziennie budynków a graczy w 5 epoce jest kilku więc tych budynków tracę więcej jak ja mam postawić wioskę na 12/13 poziom ? zastanów się co piszesz.

40

Saturday, 05.03.2011, 11:01

poza tym skończ juz płakać, naloty sa z powodu kretyńskiej polityki i sposobu gry jaki masz ze swoim klanem od dwóch lat.
Odezwał się gość który nie ma za grosz honoru i aby się rozwinąć uciekł na stronę przeciwną
............................żal...................