Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Monday, 07.03.2011, 12:31

czytaj ze zrozumieniem

a nie fragmenty ktore cie interesują do interpretacji własnych kożyści

82

Monday, 07.03.2011, 12:38

bolok o czym tymowisz jakie konto?

83

Monday, 07.03.2011, 13:00

trzeba bylo skakac szybciej do 4 epoki,a nie robic wioski mutanty w 3 epoce
koniec tematu

Koniec tematu może jest dla ciebie ale nie dla mnie bo nie dostałem żadnej odpowiedzi od twórców gry.
Zacząłem grę 7 miesięcy po tobie i jesteśmy w tych samych epokach to chyba dość szybko zmieniałem epoki czy w twoim myśleniu za wolno? w tej grze chyba nie chodzi o to żeby przechodzić jak najszybciej epoki
Razor najlepsze rozwiązanie dla was i dla nas to:
- możliwość rozpoczęcia oblężenia 5 poziom wioski (20 poziom Cytadeli)
- możliwość wykonania nalotu 5 poziom wioski (20 poziom cytadeli)
wasza koalicja ma możliwość rozwoju i nasza i nie tylko ci co grają sami bez klanu też mają szanse na rozwój nikt im nie zabierze wioski dopóki nie wybudują na 20 poziom
7 miesiecy dluzej gram dluzej , oki, tylko ze chcialem grac dluzej w 3 epoce ale niestety sie nie udalo, stracilem 4 wiochy na wasza korzysc ktore sam pobudowalem, zostala mi sie sama stolica, wiec postawilem tylko wioski na 1 poziom i skoczylem do 4 epoki a gram juz w niej od roku, bo nie mialem czym walczyc, tego niestety juz nie pamietacie, 2 wioski zabral mi m.in arek, nie wiem u kogo sa, czy dalej istnieje czy sa spalone
a co do skokow do 4 epoki, popatrz sie nie innych co zaczynali mniej wiecej jak ty juz jakis czas graj w tej epoce
[b]Spiryt, [/b]Alzedo II, sarecyn, takai ( zaczal dwa miesiace po tobie a jest juz w 5 epoce)

co do oblegow, dlaczego od 20 poziomu cytadeli mozna dopiero zaczac ich oble, co chcecie isc na latwizne i znowu checie pozabierac slabszym ktorzy sami buduja te osady,

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

84

Monday, 07.03.2011, 13:20

tak czytam i czytam ten wontek i sam nie wiiem

gram samotnie [i dobrze mi z tym}ale po przeskoku do 4 epoki terz mam mieszane uczucie co do nalotów .posiadam stolice i jedna wioche a i taki jakiś pacjent zbombardował mi wioche na pierwszym lv cytadeli.

zmiany powinny sie pojawić i co do nalotów i co do obli bo to terz przeginka ktoś kiedys pisał o wprowadzeniu mozliwosci określenia się walczymy czy tylko rozwijamy wiochy ,to chyba było by dobre rozwiązanie a kłutnie my wam tak bo kiedys wy nam tak beda zawsze, nie ma dwóch pierwszych miejsc

ale gra powinna być tak zbalansowana żeby to miało ręce i nogi a tak nie jest pozdrawiam

85

Monday, 07.03.2011, 19:33

ze wzgledu na Lomnasa nie wspomne
ze ja i inni z mojego bylego klanu tez chcieli grac rozwinac wiochy ponad 20 poziom cytadeli czy jak to sie nazywalo w 3 epoce
wystawiac armie mogace obronic sie przed silniejszymi klanami
no cuz wspaniali Spartanie i PSD kasowali wiochy na 3 poziomie armiami 5 krotnie przewszajacymi najsilniejsze stoliczne armie, bo innych nie bylo mozna pobudowac
6 z kolegow w wyrazie szacunku i i doceniajac dobroc w/w klanow w uswiadomienu im ze nie nadaja sie do gry i nie maja zadnej szansy-
pokasowali konta

chcialbym o ile admini zajma sie tym problemem
odpowiedzieli tez na 2 moje pytania
-jak ma bronic sie 3 epokowy gracz nawet z 20 poziomem cytadeli przeciw graczom ktorzy dostali od wspolklanowcow wypasione wiochy z 1000 armiami i siedza juz ze 2 lata w tej 3 epoce
-jak ma walczyc 5 epoka na oblegach z w/w armiami posiadajac sreadnio urodzajne wiochy
mam 4 wiochy na 5 poziomie
1 armia 5 apaczy i 6 pepanc
2 9 bombowcow i 2 pepanc
3 54 czolgi
reszta nawet tego nie wyciagnie
nawet laczac te 3 armijki daje mi to 76 szt przeciw 1 stutysiecznej
niestety nie jestem tak dlugo w 5 epoce i nie mam tak wypasionej wiochy jak Razor
wiec i wiekszosc graczy co przejdzie do 5 epoki bedzie miala podobne armijki
i co wtedy ??
beda zakladane znowu tematy na forum ze przeciw 5 epoce z 2 letnim stażem nowy nie ma szans
i co wtedy wymyslicie ???