Nie jesteś zalogowany.

[nie bug] dwa ataki na raz

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Thursday, 07.04.2011, 09:41

dwa ataki na raz

zgłaszam błąd w grze idą na mnie po da ataki na raz osada wioskowo, sir maniek i alzedo2 atakowac maja co 20 minut na stolice to samo

rozwo 9278 t2

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Thursday, 07.04.2011, 11:17

Jeśli były wysłane z godzinną przerwą wszystko w porządku:)
Dojść mogą nawet równocześnie, nie tylko 2 ale i 24:D jedynie pomiędzy początkiem ataku musi być zachowana godzina odstępu.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Thursday, 07.04.2011, 13:55

znaczy wszystko ok kolejna rzecz która według mnie jest bezsensowna

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Thursday, 07.04.2011, 15:44

Liczy się moment rozpoczęcia ataku a nie jego zakończenia. Gdybyś pokazał raporty z rozpoczęcia ataków to było by prościej. A tak nie ma nawet co wyjaśniać...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

5

Thursday, 07.04.2011, 16:29

nie no spoko nie ma o czym mówić bezsens i tyle a to jeszcze powieccie mi ile jest ochrony między atakami może to mi wjaśni sprawe

nie mam skrinów bo to by było chyba najlepsze i nie chodzi mi nawet o straty bo nic nie straciłem tak mi się wydawało że to jakiś bug

pozdrawiam

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Thursday, 07.04.2011, 16:32

Pomiędzy atakami musi minąć min 1 godzina inaczej atak nie będzie możliwy.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 07.04.2011, 22:20

no to skoro idą dwa na raz a pomiędzy nimi jest 19 minut no to jest coś nie tak a tak u mnie było

odpalił jeden a za 19 minut drugi to gdzie ta godzina

8

Friday, 08.04.2011, 00:25

rozowo może mi się uda wyjasnic sytuacje która Ciebie spotkała .
Ty widzisz w grze kiedy ataki dochodzą do celu [ i sądzę ze wg nich masz problem] a nie kiedy zostały wysłane [widzisz kiedy wysłane w wiadomościach że zaczęto atak na twą wieś] , problem twój wynika z tego że pierwszy atak na Twoją wioskę mógł być wysłany o godzinie 14.00 a dotarcie wioska do Twej wsi konczyło sie o godzinie 16.00 .
Kolejny atak ktoś wysłał o godzinie 15.10 czyli po minięciu czas ochronnego który trwa 1h po wysłaniu ataku przez agresora , zbiegiem okoliczności było że oba ataki konczą sie jednoczesnie lub prawie tak samo bo nie każda armia idzie tyle samo czasu do Twej wioski .

Jest też mozliwość że ten co idzie do Ciebie np 2h wysłał atak i dogadał się z kimś kto ma do Ciebie np. 20 minut by ataki weszły prawie jednoczesnie ..


Sprawa jest kompletnie normalna i banalna do zrozumienia.

Pzdr

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

9

Friday, 08.04.2011, 19:43

to w takim razie jeden z ataków powinien się nie odbyć skoro jest godzinna ochrona tak ja to rozumie

bo co mnie to obchodzi że koledzy tak się zgrali i moje pytanie jak to powinno wyglądać

10

Friday, 08.04.2011, 19:51

W momencie rozpoczęcia ataku na Ciebie dostajesz taką wiadomość:
Przykład

Moment wysłania:2011-04-07 22:22:44 czyli mam ochronę przed atakami do 2011-04-07 23:22:44.


I załóżmy, że atak idzie 2h i 5 min po 1 h za 1-5 min ktoś inny puszcza ci atak i dlatego idą dwa. Proste! :D


11

Friday, 08.04.2011, 19:51

Godzina ochronna jest ale od momentu wysłania wojska na atak a nie wejścia wojska do Ciebie w wioche ...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

12

Friday, 08.04.2011, 23:56

Już prościej wytłumaczyć sie nie da. Jeśli nadal nie rozumiesz to odpuść sobie tą grę :P

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Saturday, 09.04.2011, 11:10

dzieki i tak zrobie

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Saturday, 09.04.2011, 12:49

słuszna decyzja

rozwo

Intermediate

  • "rozwo" started this thread

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

15

Saturday, 09.04.2011, 13:05

to że decyzja słuszna to ja wiem i podjołem ją już dawno temu wegetuje w 4 epoce tylko z przyzwyczajenia i czasami tylko dopytuje o pewne sprawy,a z tmi atakami to wychodzi na to że możesz być grabiony nawet co sekunde.wiec gdzie jest ta godzina ochrony sie pytam i o to mi chodziło,bo i ataki mi nie zaszkodziły ani niczego nie straciłem

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

16

Saturday, 09.04.2011, 16:25

Okres ochronny jest przez godzinę po ROZPOCZĘCIU ataku. Moment jego zakończenia nie ma tu nic do rzeczy. W jednej chwili może się kończyć kilka ataków ale każdy musi być rozpoczęty z godzinnymi przerwami. Przecież nie każdy gracz ma do Twoich wiosek tyle samo czasu...
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

17

Saturday, 09.04.2011, 17:37

Dajcie spokój...nie ma sensu :P

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Saturday, 09.04.2011, 22:35

kolega rozwo nie pojmuje pewnych spraw dajcie mu spokuj nie każdy jest Alfa i Omegą

19

Sunday, 10.04.2011, 16:24

Golem popraw "Spokuj" , chyba że tak miało być ....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Diabeł" (12.04.2011, 18:29)


Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

20

Wednesday, 13.04.2011, 09:09

Zamykam, chyba już wszystko w temacie zostało powiedziane.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker