Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 09.05.2011, 22:21

Czas Wojny - przyszłość? Czy może przeminęło z wiatrem?!!!

Na początku pozwolę sobie pozdrowić Graczy i Administrację ...

Chciałem by wątek dotyczył pewnej rasy która w tej Grze nazywana jest człowiekiem , ale pozwolicie że najpierw wypowiem się na tematy które mnie trochę martwią ;

Zacznę od tego , że Temu który wymyślił system logowania na forum należy się- winszować sprytu !!! Sami się potem dziwimy że tak mało graczy się wypowiada na forum może ułatwieniem by było wprowadzić jakieś narzecze języka Jidysz ?! Zaprawdę było by łatwiej...

Następnym tematem który pozwolę sobie poruszyć jest ostatni Ban i przytyki które miały miejsce pod adresem BC .

,,Jezus udał się na Górę Oliwną. Rano znowu przybył na teren
świątyni i cały lud zaczął się zbierać przy Nim. On usiadł i uczył ich. Wtedy uczeni i faryzeusze przyprowadzili jakąś kobietę,
przyłapaną na cudzołóstwie. Postawili ją pośrodku i
powiedzieli Mu: "Nauczycielu, ta kobieta została przyłapana na występku
cudzołóstwa. W Prawie Mojżesz kazał nam takie kamienować. A
Ty co powiesz?" Mówili to dla poddania Go próbie, by mieć
coś do oskarżenia Go. Na to Jezus pochyliwszy się rysował palcem po ziemi. Gdy nie przestawali Go pytać, wyprostował się i rzekł im:
"Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem". I znowu pochyliwszy się, rysował po ziemi. Gdy oni to usłyszeli, zaczęli jeden po drugim odchodzić,
zaczynając od starszych. Został sam i ta kobieta, stojąca pośrodku. Jezus wyprostował się i zapytał ją: "Kobieto, gdzie są?
Żaden nie wydał na ciebie wyroku?" Odpowiedziała: "Żaden,
Panie". Jezus rzekł: "I ja na ciebie wyroku nie wydaję. Idź, a odtąd już nie
grzesz".,,

W każdym klanie grają ludzie którzy mieli do czynienia z Thorgą lub osobą która tam zasiada ! Przykłady no cóż już podaje ;
GODERIAN, Shinsengumi, barthezz
Satinus, Snajper
Tomek88, Sylwia89
[ MULTIKONTA ] Tomek_88, Constantine
[ ZASIADANIE ] shimigami, Greku, trzcionek, GraveDigger, Tomek_88, Vegetto
Queen Frost, Morgen, Mamroczix
[ PUSHING ] riffi, WERTTY
[ ZASIADANIE ] + MULTIKONTA seba1330, sebo21312, Borzymir, kentas, DAWIDEK1, Jeronimo, Big_tomas
To tylko część którą można zobaczyć na forum - oczywiście też są tam i gracze BC !
Apeluje o umiarkowanie w osądach i rezolutnych teoriach spiskowych - .... na temat BC !

A wracając do tematu to pragnę Podziękować administracji za stworzenie największej ,, Kaleki ,, TE jakim jest bohater RASY człowiek niedługo jak odkryjemy tajne artefakty się okaże że BĘDZIE ZA PÓŹNO by naprawić tą biedną istotę ...
No cóż najszybciej i najłatwiej iść po skrótach -Gratulacje !

P.S. mam nadzieję że cytat z Biblii nie będzie jakimś problemem i obrazą moralną dla graczy a jeżeli tak to bardzo przepraszam .

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 09.05.2011, 23:40

To nie tutaj:P
Złe miejsce dla wątku. I zły cytat nie adekwatny. Thorga jest bez winy bo nie gra więc nawet granatem może rzucić:P
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

3

Monday, 09.05.2011, 23:43

Tak się zastanawiam Ole czy Ty czytać umiesz ?

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Monday, 09.05.2011, 23:46

Allelujaaaaaa, allelujaaaaaaa !!
Dobry Jezuuuuu, a Nasz Panieeeeeeee....Shin lubi śpiewać gorzkie żale :D

5

Monday, 09.05.2011, 23:49

Przynajmniej Potrafisz żartować Shin i szacun za to !

6

Wednesday, 11.05.2011, 09:40

Przeczytałem, poza cytatem, i nie wiem ocb? Co to ma do systemu gry? Gdzie jest jakaś propozycja? Gdzie jest przedstawiony problem?

Tekst na stronę, a zero konkretów.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Wednesday, 11.05.2011, 10:00

Cytat

"

Tekst na stronę, a zero konkretów. "
pan Ktoś dostał słowotoku

Podobne wątki