Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Spiryt77

Intermediate

  • "Spiryt77" started this thread

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Friday, 27.05.2011, 16:29

Runka Feh

Ostatnio widzę że chodzą nawet za ponad 1ph co dla mnie jest to śmieszne bo za 1 Feh dostaje się 11ropy a za zwykły złom co można kupić za 1 ph dostaje się 51 ropy chyba ze o czymś nie wiem :?:

I takie pytanie do kupujących czemu nie licytujecie 1 lub 2 Feh za 1ph :?:

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Friday, 27.05.2011, 16:40

Spiryt mi to si8e wydaje że poprostu ktos ma za dużo ph i daje znajomym za ustalona ilość feh czyli powiedzmy wszystkie oferty np ponad 50 fehów ktos powinien wreszcie zwrócić na to uwage

3

Friday, 27.05.2011, 19:00

wszystko przez nadmiar ph w handlu administracja zobaczy to dopiero po paru eventach trzeba było ustalić np ze mozna przetapiac runy na ph np do runy YR a dalej juz nie ale na to rozwiązanie już jest za późno

4

Friday, 27.05.2011, 22:21

po prostu mozna juz kupowac co sie chce i za ile sie chce, ceny tak zwariowaly, ze nie ma nad tym zadnej kontroli

nikomu nie chce sie pilnowac czegos co nie przynosi profitow, proste jak pie.........e.

5

Friday, 27.05.2011, 22:32

po mojemu runy są po prostu wygodne przy przetopie na surowce... nie ma limitu wstukujesz ile masz i leci :)
Czas to pieniądz również

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Friday, 27.05.2011, 22:47

to chyba jedyne dobre wytłumaczenie jeśli nie ma łamania przepisów :rotfl:

lublin_lsm

Początkujący

Postów: 40

Skąd: Lublin

  • Wyślij prywatną wiadomość

7

Thursday, 02.06.2011, 15:36

przy starcie do następnej epoki ilość run sie przydaje :D

Podobne wątki