Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

21

Thursday, 02.06.2011, 11:29

ale latanie na pustą lokacje tez potrafi nieźle wkurzyc - tak jak ze zwierzołakiem pare pustych przelotów i cisnienie skacze ze nawet marnej maczugi sie nie trafiło
no i zobaczcie ze jednak te pierscionki czy amulety padaja , tylko nie z taka częstotliwoscia jakbyśmy chcieli
sprawdzam teraz przy okazji lokacji , srednia padania swiecidełek - nie mam narazie na tyle wiarygodnej próby zeby powiedziec cos konkretnego ale np na Azazelu nie padło nic a na trollach lvl 6 dla takiej samej ilosci prób padło 4 sztuki.

22

Friday, 03.06.2011, 07:49

Przecież ten drop będzie dokładnie taki sam jak teraz. Ani lepszy ani gorszy.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

23

Friday, 03.06.2011, 10:18

Dlatego caly czas powtarzam: zwiekszyc jakosc dropu kosztem ilosci. Zeby gracze mieli szanse na wyniesienie czegos z lokacji. A jak to dzisiaj wyglada? Podam ci na swoim przykladzie: W epokach 5-6 siedze juz pawie 2 lata, chodze na nienajgorzej rzekomo dropiace Miasto Potepionych pietra 2-3. W miedzyczasie byly jeszcze 2 eventy. Co z tego mam? Jeden zwoj (e5) bez run i jedna rune bez zwojow. Kupic nie kupie, bo inni sa w tej samej sytuacji.
Rodzi sie zatem pytanie jaki jest przewidziany czas na zlozenie czaru szostoepokowego, skoro przez 2 lata zbierania udalo sie zebrac ledwie pol piatoepokowego slowa?
Zas co do pustych przebiegow to owszem, zniechecaja. Tyle, ze na dzien dzisiejszy mamy praktycznie same pyste przebiegi. Bo za taki uznaje wypad, z ktorego nie wynioslem nic powyzej PERa.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

24

Friday, 03.06.2011, 19:57

tez gram od dwoch lat, 5-6 epoka gdzies 8 miesiecy, mam zero bizu (2,3), zwoje tez, jeden 4 epoki,runki najwyzej per ) 2 sztuki

25

Friday, 03.06.2011, 23:27

testy lokacji - zaczołem od niedawna testowac lokacje epoki 5 ej i 6 ej
lokacje są przez nas nagminnie omijane ze wzgledu na trudność jaka nam sprawiaja , możliość zaliczenia zgona i ujemnego expa , problem z odbudową jednostek itd , dlatego tez nie chodzimy na wszystkie seriami
z epoki 5 ej najbardziej popularny jest samael - lokacja dająca duzo expa jak i dropu ALE !
porównałem SAMA z Cesarzową i dla 100 lokacji wychodzi średnia na znalezienie biżuterii dla Cesarzowej 1 na 20 wypraw a dla Samaela 1 na 46 wypraw
tak samo Fenrir nie jest lokacją na której padło średnio wiecej biżuterii a [Ondyna] popr. Goplana ! (ta sama lokacja ale inne pietro ) - warto chyba jednak odwiedzać wszystkie mimo mizernego expa.
to taka moja sugestia ;) , zostawmy Fenia, Sama i Jaskinie i zobaczmy co jest na innych lokacjach ..

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (04.06.2011, 08:22)


26

Wednesday, 29.06.2011, 08:38

odgrzewam temat
Testy Lokacji

Kryjówka Zwierzołaka lvl 7 - lokacja 6 epoka
53 wyprawy - 41 itemów - 5 prefixów - łuk refleksyjny, orli hełm z nosalem, kamienna maczuga (1), dworska hakownica to najlepsze co znalazłem
drop na poziomie jaskini z 1 ej epoki
najgorsza wyprawa pod wzgledem strat
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=d03ad68951

dla porównania
Ogród Wieczności lvl 6 - lokacja 6 epoka (lokacja testowana przez kilku graczy)

436 wyprawy - 877 itemów - 12 bizuteria - 218 prefixów
straty praktycznie żadne
statystycznie biżuteria wypada 1 x na 36 wypraw, najlepsza - pierscien (2)
i znow teoretycznie jest szansa na trafienie przynajmniej raz w miesiącu bizuterii do której mozna włożyc jakiś czar

Pytanie - jaki jest sens odwiedzania pierwszej lokacji ???