Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

YaraY

Nierejestrowany

1

Monday, 23.06.2008, 20:38

obrażenia przy walce

może mi się tylko tak wydaje, ale czy w 3 rundzie mając 3 ataki po 100+ nie powinienem zabić 3 dzikusów?
http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=1e808649a1

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Thorga" (24.06.2008, 11:03)


VeiN

Moderator

Postów: 543

Skąd: Gdańsk/Bydgoszcz

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Monday, 23.06.2008, 21:01

Mi się wydaje, że każdy atak bohatera tyczy się tylko jednej jednostki. Atakowałeś 2 razy w 1 rundzie i zginęło 2 dzikusów bo przekroczyłeś ich limit HP (100-135<0). W 2 atakowałeś 3 razy i padło 3. Myślę, że to całkiem logicznie ;).
Masz problem z lokacjami specjalnymi ?
Przejrzyj temat => Lista lokacji specjalnych

YaraY

Nierejestrowany

3

Monday, 23.06.2008, 21:21

no tak, ale w trzeciej atakowałem 3 a padło 2 a to już nie jest logiczne bo to jakbym trzecim atakiem jeszcze trupa okopał :D

YaraY

Nierejestrowany

4

Monday, 23.06.2008, 21:27

ale lipa link usunąłem

w każdym razie miałem 135 obrażeń na cios przechodzących przez pancerz

1 runda: 2 ciosy - 2 trupy 0 rannych
2 runda: 3 ciosy - 3 trupy 0 rannych
3 runda: 3 ciosy - 2 trupy 0 rannych (jeden dzikus ustał) <- tutaj mi coś nie pasuje

5

Monday, 23.06.2008, 23:03

Wydaje mi sie ze atakujesz z ta sama inicjatywa i dopiero przy przejsciu do nastepnej kasuje martwych. Wiec jeden atak poszedl juz w "martwego" dzikusa. Wiec blad systemu.

6

Tuesday, 24.06.2008, 11:03

Wydaje mi sie ze atakujesz z ta sama inicjatywa i dopiero przy przejsciu do nastepnej kasuje martwych. Wiec jeden atak poszedl juz w "martwego" dzikusa. Wiec blad systemu.
Tutorial

Następnie równocześnie zaatakują Jednostka_A1 oraz Jednostka_B1. Jeżeli jakaś jednostka w tym starciu zostanie zabita, to i tak wykona swój atak. Porównać można to na przykład do sytuacji, gdzie dwie osoby oddają do siebie strzał równocześnie i mogą być już martwe w momencie, kiedy kula dosięga przeciwnika.


W twoim przypadku w ostatniej rundzie jeden cios poszedł w martwego przeciwnika.
Martwi przeciwnicy są "usuwani" z listy celów na koniec rundy.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

7

Tuesday, 24.06.2008, 13:08


Porównać można to na przykład do sytuacji, gdzie dwie osoby oddają do siebie strzał równocześnie i mogą być już martwe w momencie, kiedy kula dosięga przeciwnika.

to bym zmienil, bo jest kompletnie nielogiczne, mozna zalozyc, ze jedna z kul leci szybciej od drugiej, ale to i tak nie ma mozliwosci by obaj byli martwi

W twoim przypadku w ostatniej rundzie jeden cios poszedł w martwego przeciwnika.
Martwi przeciwnicy są "usuwani" z listy celów na koniec rundy.

czyli teoretycznie jest mozliwe ze majac 3 ataki, 1 zabija a dwa nastepne ida w martwego ? i w efekcie masz jeden atak/ture ?

8

Tuesday, 24.06.2008, 13:15

Oczywiście.

Raczej nie sądzę byś zastanawiał się czy przeciwnik padnie od 1 kuli tylko strzelał do skutku.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Tuesday, 24.06.2008, 14:24

Oczywiście.

Raczej nie sądzę byś zastanawiał się czy przeciwnik padnie od 1 kuli tylko strzelał do skutku.


no chyba ze mialbym tylko 3 kule i 3 przeciwnikow ;)