Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Rebalans 5e i 6e

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

61

Friday, 24.06.2011, 17:51

z tego wynika że wszystkie wioski są Sorena buhahaha...............większej głupoty nie słyszałem :D

62

Friday, 24.06.2011, 18:01

Z tego Darku wynika, ze wioski przekazywane sa z pokolenia na pokolenie przez kazda koalicje...a czesc z nich a podalem przyklady 3 stworzylem ja...no ale co Ty mozesz o tym wiedziec...

63

Friday, 24.06.2011, 18:31

No to jak tworzysz wioski byle gdzie to mozesz miec pretensje tylko do siebie :P
Zero taktyki, zero strategii, calkiem bez pomyslunku. O czym my tu wogole rozmawiamy...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

64

Friday, 24.06.2011, 18:35

tak byly tworzone byle gdzie, ze najczesciej je oblegaliscie...i tu widac, ze nie wiesz o czym piszesz...widze, ze wypowiadaja sie tzw. Pionki ;) wiec reszte farmazonów zostawie bez komentarza...

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

65

Friday, 24.06.2011, 18:41

Baldr jak bys miał kilka kont jak Sorenik to też byś stawiał byle gdzie, ale jak ma sie jedno konto to trzeba starannie poszukać dobrego kwadratu, teraz niestety zostało mu jedno konto( no chyba że juz ma kolejne) i ma problem ze surką pewnie ;) i co za tym idzie z rozbudową wiosek

66

Friday, 24.06.2011, 20:13

A kto ma sie wypowiadac, skoro wszyscy poza toba, o Wielki, to pionki? :rotfl: Powinienes byc wdzieczny, ze admini dali nam tak ogromna przewage nad toba, bo bez tego gra przeciwko samym pionkom, simom, farmerom i innego rodzaju noobom bylaby straszliwie nudna. Tak przynajmniej masz okazje daj probke swojego geniuszu :D
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Friday, 24.06.2011, 21:09

Temat re balansu do tego był wałkowany kilka m-cy temy ja chyba w 4 wtedy byłem ale nie chce mi się sprawdzać:D

Ja byłem za re balansem a np. MW tak jak i teraz przeciw (z tą różnicą że dyskusja była rzeczowa, nie na zasadzie ała biją pomocy). Administracja nie poparła tego wtedy. Trzeba było zaakceptować sytuacje i grać w zaistniałej sytuacji. Więc tak naprawdę 2 rzeczy nie rozumiem.

Po co w ogóle ten wątek jest założony.

I dlaczego wtedy było nie a teraz ma być tak? Co się zmieniło poza tym że wtedy BC nie dostawało łomotu a teraz tak????
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

68

Friday, 24.06.2011, 21:28

Baldr to Twoi koledzy nazwali Cie pionkiem, czyt. watek od paczatku ;) zreszta wyszlo na to, ze pionkiem jest kazdy ;)
Nie walkowalem tematu rebalansu bo tez bylem gdzies pomiedzy 2-3 epoka. Nie uwazam, ze dostajemy lomot, chyba, ze o czyms nie wiem?
Poza tym, to propozycja a 3/4 Zuli dostalo okres i zaczyna sie obrazanie: Baldr, Golem, MW, Luis...najlepiej nawrzucac i tyle, masakra ;)
Po co założony, no nie wiem moze to propozycja?

Jestescie żałośni, nasza sytuacja jest o tyle dobra, że co najwyżej Admini się nie zgodzą. Po Waszym działaniu widać jak robicie w gacie. Temat nawet jak nie przejdzie warto było założyć. Śmiech to zdrowie ;)

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

69

Friday, 24.06.2011, 21:37

Propozycja była już dawno. Nie przeszła więc to odgrzewanie zimnych kotletów ;)

Pośmiać się zawsze warto...to fakt.
Skoro robimy w gacie....to po co stękasz do nas o rozejm na czas wakacji ? Argumentujesz to tym iż chcecie się rozwijać...alez prosimy bardzo, nikt nikomu nie broni :P

70

Friday, 24.06.2011, 21:47

Rozejmy z tego co pamietam zawsze byly na Swieta i chyba wakacje. Padla propozycja, Wacek odmowil. Tematu nie bylo. Pytanie dlaczego ja to przyjalem normalnie a Ty nie?
Żeby nie było czy bylby rozejm, czy nie, propozycja rebalansu i tak by sie pojawila.

71

Friday, 24.06.2011, 21:57

Ja tylko powiem że zam osoby na T2 które mają ponad 350 piechoty A osiągnięcie poziomu 200 nie jest jakimś szczególnym wynikiem, tak samo jak z Tankami, których widziałem i po 200 postawionych na 1 wioseczce, może to jeszcze nie ilości bardzo hurtowe jak w 3 i 4, ale jednak spore. Chciałem jeszcze nadmienić iż sam mam 150 piechoty na wiosce z 17 lvl sejmu :), na wiosce którą zabrałem z 4 epoki :)
T2 - Cichy

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

72

Friday, 24.06.2011, 22:29

To pięknie ci się fartneło ja osobiście znam tylko 1 osobę która miała takiego farta:D ale to było przy przejściu do 3.


Soren każdy rozejm był przez was łamany lub mocno naciągany. Kilka wątków na forum o tym jest. Ja osobiście przez wasze dziecinady straciłem na waszą rzecz wioskę. I pomimo że nie robimy szopek jak wy z wpisami w profil u nas była dyskusja na ten temat.

Jak myślisz dlaczego nam nie ubywa graczy (a nawet przeciwnie) a wam jak najbardziej? Nawet szefostwo wam się wykrusza:D U nas nie gra banda mięczaków która rezygnuje po kilku (a nawet 1) porażkach.

My umiemy się dogadać i wspierać wzajemnie:) I nawet taki "pieniacz":P Jak ja ma swoje miejsce i nawet kilku sympatyków:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

74

Friday, 24.06.2011, 23:01

:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

75

Saturday, 25.06.2011, 00:38

A że się dawno nie wypowiadałem wypowiem się teraz:

między 5 a 6 epoką nie ma takiej przepaści, a dlaczego?

a) w piątej epoce były budowane wioski przeciwko 4 więc praktycznie wszystko było pod czołgi, więc trzeba się dostosować
b) bardzo duże znaczenie ma wybór herosa i sprzętu pod odpowiednie jednostki, żeby podnieść jakie militarną wartość
c) będąc w 5 epoce przewidziałem wielkie armie 6 epoki i budowałem wioskę pod piechotę zmechanizowaną, można było wystawić około 100 na 20lvl, ale gdzie ona to nie wiem :D

100 Piechoty zmechanizowanej vs 250 Piechoty Laserowej = praktycznie zero strat 5 epoki 3/4 strat 6 epoki (wszystko zależne od dobranych herosów/przedmiotów)

tak jak ktoś kiedyś mówił że 5 nie może walczyć z 4 epoką, a ja atakowałem bunkry po ponad 1000 rajtow praktycznie bez strat ( i to nie było latające :D ), grunt to pomysł i matematyka :D

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

76

Saturday, 25.06.2011, 05:48

Doktor Soren pewnie nie był mocny z tego przedmiotu bo studiował troche inny kierunek haha :rotfl:

77

Saturday, 25.06.2011, 07:09

Szczesliwie matematyke ubezpieczeniowa i finansowa a nie obrowke skrawaniem jak Golem ;) nie zgadza m sie z Drastikiem. Nawet 1 wioska pod zmechy nie zmieni wynikow obla. Jednostka ta jest za droga a u Was lasery za tanie.

78

Saturday, 25.06.2011, 12:05

taktyka papier nożyce kamień działa dla każdej epoki
każda epoka ma dobre jednostki :) i jest tak jak pisał Drastic - matematyka
pancerz kontra miecz

79

Saturday, 25.06.2011, 13:53

Trzeba sobie odpowiedzieć jaki jest stosunek wiosek w 5 epoce pod Czołgi, Piechotę oraz Piechotę Zmechanizowaną ? do stosunku w 6 epoce ? proporcje przeciwstawne są zdecydowanie na korzyść 6 epoki, jak by było odwrotnie i nadal by było po stronie 6 epoki można by debatować na ten temat :D


Soren, jedna wioska nic nie zmieni ale dziesięć już tak ...

Żeby tak prosto zobrazować:

Strona A (5 epoka) ma:
6x kamień
3x papier
1x nożyce

Strona B (6 epoka) ma:
7x papier
2x nożyce
1x kamień

sądzę że taki jest stosunek wojsk na T1 5 a 6 epoka ... i jak tu wygrać, ciężko co ? :D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "DrastiC" (25.06.2011, 14:00)


80

Sunday, 26.06.2011, 01:37

Zobrazujemy to chetnie ma podstawie paru linków z obla na Was...dzisiaj wkleje ;)