Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Rebalans 5e i 6e

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

81

Sunday, 26.06.2011, 09:51

Wstawisz pewnie linki z Waszymi gorszymi armiami, żeby obrazować :>
Wielu to mówiło już: postawcie wiochy na naprawdę mocnych terenach, takich pod jednostki do walki z 6tą erą.

Da się. Przykład od Was:
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=bb7408a0ad
I to wcale nie jest najlepsza zmechowa armia :>

Ale wiadomo: lepiej od razu mieć 200 zmechów niż budować :P

82

Sunday, 26.06.2011, 10:13

Oj Wacek, dobrze wiesz, ze takie tereny znalezc mozna nawet chyba Wy znalezliscie a my zabralismy ale moge sie mylic...sa pojedyncze wioski na 140 czolgow, 120 zmechow...a w 6e pare, podejrzewam, ze pod 10 albo wiecej wiosek ok 300 piechoty...i teraz tak...czolgi padaja jak muchy, piechota tez, zmechy dadza rade...a to tylko jedna jednostka u Was i to podstawowa...poza tym co do 6e napisalem o rebalansie bombowcow...te 350 piechoty jak bedzie 150-200 zmechow bedzie do przezycia...

83

Sunday, 26.06.2011, 13:52

Z tego co wiem u nas w klanie jest jedna wiocha na 300 piechurow. Nie wiem jak w RSR, ale tez pewnie gora dwie. Przy czym sa to wioski na poziomie 25+. I mozesz mi wierzyc, ze znalezienie takiego terenu zabralo na prawde duzo czasu i srodkow. A ze od nich padaja tanki? Bardzo dobrze! Kto jak nie laski ze swoim rozrywajacym atakiem ma rozbijac czolgi? A piechota pada bynajmniej nie od lasek, tylko od serwetek, ktorymi kazdy rozsadny gracz uzupelnia sklad. Nie mowimy tu oczywiscie o szarzy, bo ta dotyczy w rownym stopniu kazdej epoki. Problem polega na tym, ze w e5 budowalo sie wioski pod czolgi wlasnie a nie pod zmechy. Dlatego duzo latwiej znalezc armie 70 czolgow niz 150 zmechow. Ale to nie oznacza, ze takie miejscowki nie istnieja. Gdybys z takim zaangazowaniem szukal wioski pod zmechy jak my pod nasze armie z cala pewnoscia znalazlbys taki klocek. I to nie jeden. Tylko ze znalezienie takiego klocka a pozniej rozbudowa na 25 (powiedzmy) poziom kosztowaloby wiele czasu, wysilku, srodkow i organizacji. A przeciez duzo latwiej jest wziac od kogos gotowca.
Juz raz ci mowilem, jesli tak bardzo nie podoba ci sie piata era to przejdz do szostej, przekonasz sie jaka tu panuje sielanka. Dowiesz sie co to znaczy "droga technologia", z jakim mozolem buduje sie wioski a co za tym idzie armie, jak ciezko jest znalezc odpowiednia miejscowke i jak trudno znalezc kogos, komu moznaby po gebie dac.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

84

Sunday, 26.06.2011, 20:03

piknie napisane, tylko zapomniales dodac ze w 5ep szybciej sie buduje niz w 6:(
no i jeszcze trzeba dodac ze wioche pod 300 piechoty buduje sie ponad 9 miesiecy, B...C... tego nie potrafia docenic, tylko simuja na zabranych (naszych) wioskach, postawionych na dobrych klockach, az serce sciska, ze sie im nie chce nawet rozbudowywac:(

85

Monday, 27.06.2011, 13:56

Od początku było wiadomo, że wyższe epoki mają być lepsze w LateGame (późnej grze).

Wyższe epoki nie potrafiły sobie poradzić z niższymi w początkowych fazach kolonizacji i to też było dobre.
Gdy pisaliśmy, że warto przechodzić wyżej, bo jednostki są nomen omen silniejsze to nikt nie wierzył i narzekał. Wiele osób pisało, że nie ma sensu, bo dostaną wycisk od 4 epoki. To jest przykład wybrania złej strategii.

Z założenia wyższa epoka ma wygrywać z niższą. Nie jest to łatwe gdyż przechodząc wyżej stajemy się farmą, ale ostatecznie jest to właściwa ścieżka rozwoju.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

86

Tuesday, 28.06.2011, 16:52

Tyle, ze Sushi to jest ostatnia epoka. Skończy sie tak, że będzie jedna strona a brak drugiej. Wtedy to będzie można pograć w bierki. Widać po działaniach, że położyliście lache na tę grę. Zero zmian i zero patchy. Oczywiscie, ze grać bedziemy ale widać już nie po raz pierwszy, że Admini są albo zieleni co do kodu gry albo traktują TE jako dofinansowanie do urlopu. Tyle ode mnie...temat proponuje zamknąć zanim Zatoń coś głupiego napisze.

87

Tuesday, 28.06.2011, 18:30

w 6 ep zreszta tak jak w innych powinny byc ograniczenia w budowie budynkow np do 30 lub 35 w innym razie ten kto pierwszy przeszedl do 6 epoki ma najwieksza przewage i teoretycznie ci nastepni maja male szanse go dogonic wedlog mnie w 6 ep gra powinna sie juz sprowadzic do szukania jak najlepszych pol i probowac utrzymac taka wioske oczywiscie przyjmujac ze 6 ep jest jednak ostatnia

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

88

Tuesday, 28.06.2011, 20:45

Soren powiedzmy że nie skoczyliśmy do 6. I nie uzbroiliśmy się w niej.

Wtedy to wy bylibyście tą jedyną stroną i to by było oki???

Do tego to wasze bezczelne oszustwa oraz łamanie rozejmów i umów doprowadziło do tego że my się z wami układać nie będziemy.

I nie rób z nas pępka świata poza naszymi koalicjami grają jeszcze inni.
I przynajmniej z naszej strony nie pamiętam kiedy był obleg na kogoś z poza waszej spółki. Więc inni spokojnie mogą się rozwijać. Niestety to wy z tego co wiem wylewacie na słabszych swoje frustracje.
Ba my z racji bycia w 6 epoce nawet do nich dostępu nie mamy. A najlepsze wioski i 4 i 5 epoki wy pozabieraliście.

Co do patcha to zgadzam się z tobą ale to też już tyle razy było maglowane że szkoda słów:(


Man głupszej propozycji nie słyszałem:D

Czyli ktoś postawi wioskę na maxa i co??? NIC???? Pomyśl nim coś napiszesz.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

89

Tuesday, 28.06.2011, 20:46

O ograniczeniach była już mowa dawno temu i co to dało?Nic! Zresztą w tej chwili to i tak nic nie zmienia...Mówisz że ten kto przeszedł jako pierwszy do 6 ma przewage nad resztą :D no jakąś w tej chwili ma,ale kto Wam kazał kisić ogóra na zmutowanych wiochach 3,4 i 5 epoki?
Teraz budzicie się z ręką w nocniku bo przegapiliście moment w którym skakaliśmy i szukacie pretekstu do tego żeby to teraz nadrobić...

90

Tuesday, 28.06.2011, 21:11

ja podchodze do tego poprostu jak do gry wlonczyc pograc wylonczyc skakac do 6 moglem juz pol roku temu ale ani nie bylo czasu ani checi tylko co tu w temacie sushi powiedzial ze rebalansu nie bedzie i co tu drazyc temat

91

Wednesday, 29.06.2011, 12:38

To co mnie osobiście najbardziej wkurza w 5 epoce to nie koszty utrzymania.


W 6 epoce na osadnika wystarczy 9 poziom -> 5 wymaga poziomu 17 (sic!)

3-4 tygodnie by zrobić w stolicy osadnika i potrzeba bardzo wysokich budynków na p. zmot (8 i 6 poziom) jest IMHO bardzo wkurzające. Nie wiem jak jest w 6 epoce jeśli chodzi o czas budowy by dostać osadnika, nie zmienia to jednak faktu że IMHO jest to za dużo.

Gdyby zmienić koszt utrzymania osadnika w ropie do 25-30 oraz budynki na zmoty wyrównać do budynków na czołgi, nie zmieniło by to balansu, a zwiększyło komfort gry.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "kotul" (29.06.2011, 12:44)


92

Wednesday, 29.06.2011, 22:57

Panie i Panowie ...

Powitam Was na początku mojego krótkiego wystąpienia , dodam że serdecznie !

Wspomnę o tym że nasi Ulubieni Admini nie zrobili nic oprócz kosmetyki przez X lat grania -gdy przychodzi do reform to okazuję że lepiej pociąć człowieka i dać ,,ł....m ,, eventa może się zamkną ....

Co do strategów gry;
Baldr
Golem
Shin
Wruzgul

Mistrzowie taktyki i nabijania postów !?
Gratulacje - Panowie !!!
Zacytuje Was - ,, My być w 6 i my być 5 - my sobie radzimy a Wy nie ..?! ,,

Teraz -trochę wyjaśnień po wakacjach Krowa wygasi ostatnie lampki na tym serwerze i to nie przez BC tylko przez zacietrzewionych graczy zagapionych w swój zadufany wizerunek Stratega !

Podziękowania Dla adminów wygaszam swoje premium i dziękuje wszystkim za przemiłą grę ;)
Dla dowódców Żuli -Wacek Luis -,, ukłony,,

podpisano;
Gracz BC.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

93

Wednesday, 29.06.2011, 23:02

Niezły joke :D :D
"Mistrz" z BC który nie wie jak wygląda cudzysłów i dwukropek :P
Twardziele którzy obarczają cały świat za własne niepowodzenia...

94

Wednesday, 29.06.2011, 23:06

Burok Wiesz co to jest ????
Shin ?!

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

95

Wednesday, 29.06.2011, 23:55

Burok? Sprawdziłem w słowniku języka polskiego i brak takiego słowa :/
Ale sądzę iż wiem co miałeś na myśli - to jest takie coś co widzisz patrząc w lustro :P

96

Thursday, 30.06.2011, 00:04

Przypomnę Ci Shin że grałeś kiedyś w takim milutkim klanie -możliwe że zapomniałeś ...

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?a=profile&uid=281

Pozdro

Misiu vel Kaz-Max ;)

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

97

Thursday, 30.06.2011, 00:15

Ty Ktosik ja przylazłeś popisać tu nie na temat to do widzenia, błaznów więcej już nie potrzeba, wystarczy jeden któremu się marzy rebalans

98

Thursday, 30.06.2011, 00:20

Golemiku
Zasadniczo to Nic Do Ciebie nie mam i nie miałem - ot wszystko

Gra ZDECHŁA i tyle ...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

99

Thursday, 30.06.2011, 07:01

Nie zapomniałem co widać ma moim profilu :P
Tylko co to ma do rzeczy? Coś bredzisz człowieku....

Misiu....hehe...co comments :P

100

Thursday, 30.06.2011, 08:08

gra nie ZDECHŁA , tylko niektórym brakło jaj do grania jak skonczył sie poziom NORMAL a zaczoł Very Hard
mieliscie bardzo wielka szanse na wygranie i 6 ej epoki , było tylko w styczniu po pierwszych przegranych oblach zacząć kolejne, zrobic jakies synchro poki mieliście graczy i armie w 6 ej epoce a tak cześć graczy odeszła , straciliście też wioski.
teraz też nie jest za późno na gre tylko trzeba wioski zacząć budować w 6 ej a nie zdobywać , pogodzić sie z tym ze przez jakiś czas będziecie farmami
i skakać, a czas biegnie , niedługo RSR , Zule i ich sojusznicy beda wszyscy w 6 ej epoce i nie bedzie sie dało nic zrobic zostanie tylko stolica i mizerny żywot farmera , przynajmniej do czasu az na serwie pojawi sie nastepny klan który zabierze Wam wioski z ep 3 ej a potem 4 ej i 5 ej , kwestia tylko czasu.
i pytanie do ep 5 ej BC dlaczego nie atakujecie epoki 6 ej ?? przecież macie armie które z 6 ta epoka moga powalczyć a siedzicie w bunkrach i napadacie słabszych z 4 ej epoki ??