Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Rebalans 5e i 6e

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

101

Thursday, 30.06.2011, 12:48

I moja konkluzja:D

Nie wiem co palicie ale albo zmniejszcie dawkę lub zmieńcie dilera:)

Niezapominany Jerzys chwalił się walkami z nie swojej wioski 4 epoki, jego przeciwnicy skoczyli do 5 on nadal się chwalił.
Jego byli przeciwnicy skoczyli do 6 on awansował do 5 i skończył grę...... Wnioski??

Ja 3 epokę expiłem na Bc; 4 nadal expiłem na BC.... RSR straciło najlepszą wioskę (nawet nie do jerzysa który ją dostał) nadal expiłem na BC. Jednak w oblegach cienko się zrobiło więc skoczyłem do 5. Tutaj było ciężko, powalczyć 1:1 szło ale w oblegach lipa. Skoczyłem do 6..... ( i to historia nie tylko moja). Największych chojraków BC ni ma:( Natomiast reszta siedzi w bunkrach i udaje że ich niema.

I nagle krzyk 6 m-cy było nam dobrze na nie naszych wioskach a teraz bida. Wioski za słabe, budować się nie chce. Konkluzja pokrzyczę/popłaczę wystarczająco głośno może ktoś się zlituję.

I ktosiu w 6 jest bardzo źle nie ma kogo lać bo bc to banda simów i cykorów. Siedzi na nie swoich wioskach zabunkrowana, atakuje tylko słabszych. I płacze....

Twoim językem w 6 być bardzo źle bo du... nie przeciwnik. Do tego okazało się że 6 epoka da radę wybronić 5. Oj to już całkiem niedobrze, poobrzucajmy Żuli błotem wiadomo pijaki to i pewnie coś i w grze popsuli.


Mam tylko pytanie. Jak wygrywaliście w 4 i 5 bronił ktoś wam awansować??? Lepiej było siedzieć na nie swoich wioskach???

A z mojej strony szacunek dla Krowy, Shi i paru innych którzy podjęli decyzje o awansie i okropnie się męczyli. Ja osobiście w tamtym okresie czasu byłem w błędzie i krytykowałem tą decyzję.

Za co korzystając z okazji przepraszam (zainteresowani wiedzą kogo:D)


P.S.
Byłem przeciwny bo myślałem że wiem co zrobicie. Jednak zawiedliście mnie po całości i okazało się że nie mam racji (więc to przez was muszę teraz przepraszać:D). A teraz jest już nawet za późno na ruchy z waszej strony.
I reasumując jak awansowałem do 4. Grzeol skoczył zaraz do 5 Jerzys już był w 4 (wtedy to byli moi sąsiedzi dlatego pamiętam). Czyli ci 2 gracze byli byli grubo przede mną.
Jerzys dostał wioskę i wolał się nią bawić niż awansować. Natomiast Grzeolowi zabrakło wsparcia ze strony klanu.

Mieliście szansę niestety spi... Teraz płaczcie.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Ole" (30.06.2011, 13:12)


102

Friday, 01.07.2011, 10:59

Proponuję, j/w Soren temat zamknąć. Bo zrobił się tylko cyrk na kółkach, wzajemne udowadnianie kto jest lepszy i ukazanie własnych kompleksów. Szkoda czasu i zachodu na tego rodzaju gierki i wdawanie się w zbędną dyskusję z osobami którym i tak nic się nie da racjonalnie wytłumaczyć. Niektórzy zatrzymali się po prostu na pewnym etapie rozwoju ( i nie chodzi to o grę) i nic na to nie poradzimy.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

103

Friday, 01.07.2011, 11:13

Nie trzeba długo czekać żeby jakieś multi się odezwało.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

104

Friday, 01.07.2011, 14:32

To się nie odzywaj. A takie osobiste przyznanie się to chyba nie tutaj. Wal od razu bezpośrednio info do adminów ile ich masz kont i kiedy wbijasz. Na pewno pomogą, jak tak Cię to boli.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

105

Friday, 01.07.2011, 17:08

Pewnie że temat do zamknięcia. Biedne BC nic nie wskórało, ba ośmieszyło się jeszcze bardziej więc nie ma sensu drążyć dalej tematu skoro nie będą mieć swojego upragnionego rebalansu :D :P

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

106

Friday, 01.07.2011, 23:38

najpiękniejszy widok, to strach graczy BC przed kliknięciem awansu do 6 epoki w końcu dostali za swoje zarozumiałe ......(nie będe dokańczał, gdyż wiadomo o co chodzi) :rotfl:

ps gnębiliście słabszych...teraz słabsi będą jechać po was

107

Saturday, 02.07.2011, 01:08

Jak widzę mój post odnośnie ceny osadnika oraz wymagań zmecha w 5 epoce przepadł w odmętach pyskówki. Mogłem to przewidzieć :-)

108

Saturday, 02.07.2011, 09:50

Przykre to jet, to ze twierdzicie, ze to my mamy wieczne wioski ale jak spojrzec po waszych to mamy nazwy dzieki Krios, dzieki Cora...hmmm mozna by powiedziec "cudze chwalicie a swego nie znacie" ;)
Co do Waszej sily to armie owszem ale cos z ta strategia slabo, chyba, ze strateg ma urlop bo jakby nie bylo to my lejemy Was...no ale jak Golem czy Shin maja o tym wiedziec...

PS: Ole, nie kojarze żębys kiedys kogos jechal a tym bardziej Golem...a gram dluzej od Was...jakis pojedynczy wypad sie Wam przyfarcil i pewnie raport na scianie w pokoju wisi ;)

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

109

Saturday, 02.07.2011, 10:08

jakbym miał kilka multi jak co niektórzy :rotfl: to też bym może miał pewnie duże armie itp ale niestety gram fair i na dodatek w średnim klanie (jeśli chodzi o armie),więc powiem Ci tyle Sorenik wasze ataki czy zabieranie mi wiosek nie robią na mnie żadnego wrażenia bo niedługo wiem że to ja będę górą a wy będziecie simować w 4 i 5 epoce :D

110

Saturday, 02.07.2011, 10:34

Ty nawet w 6e bedziesz cienki jak barszczyk...ale czekam z niecierpliwoscia ;)

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

111

Saturday, 02.07.2011, 13:36

tak masz racje będę cienki tak, jak jestem na T2 wszyscy mnie leją :rotfl:

112

Saturday, 02.07.2011, 13:49

Wystarczy, że na T1, wszyscy sie z Ciebie śmieją i leją...jesteś naszym klanowym ulubieńcem...jak ktoś jest smutny wystarczy rzucić hasło "Zatoń" i gotowe.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

113

Saturday, 02.07.2011, 13:52

bardzo się cieszę że was bawię bo juz coraz mniej jest was do bawienia :D

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

114

Saturday, 02.07.2011, 14:54

Soren, nie generalizuj. Jeśli dla Ciebie wszyscy=BC to może i tak jest (ale świadczy to o waszym ograniczeniu w myśleniu), ale jeśli wszyscy=ogół graczy na serwerze to raczej nie koniecznie...

Lomnas

Super Moderator

Postów: 960

Skąd: Kraków

  • Wyślij prywatną wiadomość

115

Saturday, 02.07.2011, 17:37

Panowie na temat proszę pisać. Dyskusje osobiste róbcie sobie na PW. Następny razem nie będę patrzył kto, co i dla czego tylko czy jest na temat. Nie będzie => warn.
"Krytykować może jedynie ten, kto posiada serce gotowe do niesienia pomocy." William Penn

"Któż to tupta, tupiąc po moim mostku?" - "To!" S. King

Ha ha ha :D



Dajcie wasala;)

116

Saturday, 02.07.2011, 18:32

Rebalans 5 epoki w pełni popieram, choć i tak nie zostanie wprowadzony, bo Admini myślą, że jest OK.


Ale są też ważniejsze rzeczy niż rebalans, i Administracja od nich powinna zacząć. Ostatni patch 27 sierpnia 2010 ten rebalans człowieka nie liczę. Czyli za niecałe 2 miesiące będzie rok jak gramy bez zmian. :(


117

Saturday, 06.08.2011, 11:33

Wróćmy do tematu, nie pojawiła się żadna konkretna odpowiedź a sytuacja na serwerze wskazuje na to, ze 5e nie ma zupełnie szans z 6e, Żule oskarżając nas o monopol, sami robia to samo w 6e, dzielac sie mutantami...wiec rebalans jest niezbedny...10 najlepszych armii w oblu 5e nie ma szans z 10 slabszymi z 6e...tak nie powinno być, proszę Admminów o przyjrzeni się sprawie a nie gdybianie co było w założeniach początkowych..czlowiek też miał mieć szarzę od przedmiotów a założenie uznaliśmy za błędne...tu jest podobnie...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

118

Saturday, 06.08.2011, 11:50

To zróbmy kompleksówke czyli cięcie wiosek mutantów z 4E (jak równiez z 5E) z która to 6E nie ma szans. Obcinamy wioski mutanty, robimy rebalans 5E i będzie git. Jak mamy grac uczciwie to nalezy zrobić to kompleksowo a nie wybiórczo.

119

Saturday, 06.08.2011, 13:06

To niezla opcja, jak przytniemy mutanty w kazdej z epoki i dodatkowo rebalans...nie bedziecie latac z 500 jednostkami a 5e to mutant to chyba masz na mysli pojedyncze armie ok 5 po 300...bo 100-150 to nie mutant...
Ciesze sie, ze ktos z Waszej strony poparł rebalans...widac jest konieczny...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

120

Saturday, 06.08.2011, 14:03

o przycięciu mowa o wioskach budowanych od co najmniej kilkunastu miesięcy i nie znajdujących się w ręku jej założyciela ew. ustaleniu stosunkowo niskiego poziomu rozbudowy wioski myślę tu o max. 25lv). Jak sie na to piszesz to ja sie pisze na rebalans. A jeśli myślałeś inaczej to się pomyliłeś :P