Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 02.07.2011, 14:19

Zakończono eksplorację lokacji Kryjówka Zwierzołaka poziom 6.

http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e64f549a57

Jak to niby zaliczyć aniołem?
Przecież to jest śmiech na sali... mogłem dać apacze albo samym gromem ale:
Nocny Drapieżca ma takie staty ze czym bym nie szedł to i tak wtopie.
ponad 3000 hp i def na 170 + 690ini to po 10aa x 10+jednostek daje jakieś 130-200hp strat na runde
to daje tylko -2000hp na 10 rund!!
FIZYCZNIE NIE WYKONALNE i zaden czar +INI nie pomoże +hp +regeneracja też nie pomoże.
za mało też jest przeciwnika 6-10 jednostek na czary ataku z 1-4 epoki.
zakładanie sandała + kobalta też nie gwarantuje wygranej (zwłaszcza że kobalta miałem w tej walce na sobie z tarczą +44hp dla jednostek!)

5 epoka jest tak spie$#@$@ dla anioła z lataniem że szkoda gadać... :(

2

Saturday, 02.07.2011, 14:28

A po co to chcesz zaliczać???

Nie lepiej biegać z 10 gromu na Ołtarz Krwi 9?

A pozatym. Kto bez szarży ci go ściągnie? Nawet typ pancerza wskazuje na to że nie ma co na niego liczyć. Więc tu IMHO rodzaj bohatera nie ma wpływu (chyba że jest człowiekiem - a wtedy tak czy siak jest to loteria)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "kotul" (02.07.2011, 14:38)


3

Tuesday, 19.07.2011, 13:40

10 Abramsów na demonie 40 zadaje jakieś 1.2 k obrażeń na rundę i na dodatek świetnie się broni przed nimi z powodu odpowiedniego pancerza - około 1.1 k obrażeń zada przeciwnik wiec trzeba będzie i tak liczyć na szczęście szarżę i bonusy z przedmiotów. Poproś kogoś z 5 o test.

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Tuesday, 19.07.2011, 20:08

panie kotul po to żeby zliczyć

wkońcu to gra

5

Wednesday, 20.07.2011, 14:49

Daimon, są niestety lokacje, na które anioł się nie nadaje niezależnie od poziomu i wziętych jednostek.
Ale tak jest z każdym herosem, jedne bardziej pod niego, inne mniej.

Ale na pocieszenie Ci powiem, że najwyższą lokację w grze, Azazela, robi się lepiej aniołem niż każdym innym herosem :)
Wyznacznikiem jest ilość zgonów, a w przypadku anioła (oczywiście odpowiednio ubranego z odpowiednimi jednostkami) ich brak ;)