Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Sunday, 10.07.2011, 13:07

3 epoka najlepsza lokacja- pytanko

która z lokacji w 3 epoce jest najbardziej opłacalną, jeżeli chodzi o zdobywanie repa i w miarę ciekawe drop no i żeby po powrocie nie trzeba było odbudowywać woja, bo już trochu tych lokacji próbowałem i parę razy wojo już w piachu było, a wojo było tak jak w poradach, głownie samuraje,

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Romanos27" (10.07.2011, 13:21)


Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Sunday, 10.07.2011, 13:42

po pierwsze nie na każdą lokacje 3 epoki samuraje są dobrzy, zależy to od rodzaju ataku i obrony przeciwnika w lokacji, jeśli chodzi gdzie najlepiej chodzić to chyba na królową jesli chodzi o jakis fajniejszy drop a jesli chodzi Ci o dużą ilość ekspa to zostaje t-rex 3 lub 4 albo jaskinia :)

3

Sunday, 10.07.2011, 13:48

wiem że nie wszędzie samuraje, ale jeżeli nawet pisało, żeby ich zabrać to i tak była wtopa, no o expa mi nie chodzi, tylko o drop, więc zaczniem te królowe męczyć to się zobaczy

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

4

Sunday, 10.07.2011, 14:58

padały pewnie dlatego że słabym hero chodzisz, masz jakieś linki??

5

Sunday, 10.07.2011, 15:51

no nie wiem czy demon na 26 i nieumarly na 17 to slabi bohowie, linki pokasowalem ale jeszcze i tak musze pare bohow zaliczyc w 3 epoce wiec wkleje linki, bo nie wierze, zebym przeszedl bez szwanku tych bohow, kombinuje jak moge z eq, narazie podciagne lvl umarlakowi a demonik pozalicza t-rexa

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Romanos27" (10.07.2011, 15:58)


6

Monday, 11.07.2011, 17:00

kamienny krąg 3, 40-69 expa, 2 pkt repa, i nawet duzo kenów, gipow itp itd, tam znalazlem czarny pierscionek i wisior tez :)

7

Thursday, 14.07.2011, 12:47

te dropy to i tak loteria, grając kiedyś na na 1 serwie, to na jaskini mi się trafił, wisiorek z 3 slotami, i od tego momentu, już nic z biżuterii, mi się nie trafiło, chodź gram na dwóch serwerach, ale na T1 od niedawna zacząłem od nowa :rotfl: