Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

1

Monday, 18.07.2011, 23:33

Sprawdzenie

proszę o sprawdzenie gracza Davidossus
ID gracza 44255
czy ów gracz w końcu zmądrzał i nauczył się grać uczciwie, czy nadal prowadzi praktyki Multikont które zapewne bardzo lubi

moja ID 37950

2

Monday, 18.07.2011, 23:44

Poproszę a następnie jako, że jest to zupełnie bezpodstawne oskarżanie, wyssane z palca proszę o wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do gracza Darek Zatoń. Regulamin mówi, że nie oskarżamy innych bezpodstawnie. Kolega Zatoń, napisał w grze, po tym jak go zaatakowałem, że czas mnie sprawdzić...masakra...jest to ewidentne spamowanie.

ID wiadomości w której postanawia mnie dla jaj zgłosić ;) 24797601

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (18.07.2011, 23:50)


Golem

Intermediate

  • "Golem" started this thread

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

3

Monday, 18.07.2011, 23:49

Nie dla jaj tylko dla sprawiedliwości 50% ludzi którzy łamią prawo wracają na tą samą drogę więc lepiej sprawdzić takich gagatków ,a poza tym jakbyś był taki niewinny to byś się nie tłumaczył .

Cytat

"Regulamin mówi, że nie oskarżamy innych bezpodstawnie..............."
Chłopie czytaj ze zrozumieniem, gdzie ja napisałem że Cie oskarżam ??? Napisałem że chcę Cie sprawdzić, żeby się upewnić że grasz uczciwie.

4

Monday, 18.07.2011, 23:53

Darek prosi też o sprawdzenie kolegów z klanu RSR, zwłaszcza Sunnego i kolegę Wruzgula, któremu się nie poskarżył a poszła kontra zaraz po moim ataku...jasnowidz albo multi...Darek chciałby też zeby sprawdzono połowę sewera...więc jak już sprawdzi Thorga mnie weźmy się za innych...czas na czystki ;)

PS: Punkt III regulaminu ponownie sarecyn1.
"W dziale skargi nie można:
1. Wypowiadać się, jeżeli skarga Cię nie dotyczy..."

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (19.07.2011, 00:30)


5

Tuesday, 19.07.2011, 00:22

przychylam się do wniosku Darka Zatonia
aby sprawdzić gracza Davidossus
ID gracza 44255
czyli Soren z forum
bo gość się ośmiesza publicznie
i wymusza nadal na Adminach
by dawali kary bezpodstawnie

sarecyn
Pozdrawiam wszystkich sprawiedliwych
aczkolwiek w tej grze takich nie ma

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "sarecyn1" (19.07.2011, 00:53)


6

Tuesday, 26.07.2011, 21:54

Od czasu odblokowania gracz nie łamie regulaminu.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny

Podobne wątki