You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, July 21st 2011, 6:49pm

Zwoj Trujące wyziewy

jest cos wart bo nie znalazlem na forum a jak co to zlomujemy

Uploaded with ImageShack.us

This post has been edited 2 times, last edit by "Romanos27" (Jul 21st 2011, 7:14pm)

kotul

Trainee

• Send private message

2

Friday, July 22nd 2011, 1:09am

IMHO nic nie wart.

Golem

Intermediate

• Send private message

3

Friday, July 22nd 2011, 3:19am

Nie gadaj że nic nie warte, bo ja mam na T2 i spełnia swoja rolę, a mało warte jesli chodzi o ph dlatego że każdy to prawie trafia :)

kotul

Trainee

• Send private message

4

Friday, July 22nd 2011, 4:00am

Na pewno łatwiej trafić niż pierścień(2) ;-)

Golem

Intermediate

• Send private message

5

Friday, July 22nd 2011, 11:59am

Oczywiście, że łatwiej niz biżu 2 sloty jednakże zwój w miarę przydatny zawsze podnosi trochę ini jednostek.

6

Friday, July 22nd 2011, 3:05pm

no to wiem, że łatwiej niż jakakolwiek biżu, bo jak na razie to mi się raz udało, wydropic, biżu na t1 jak zaczynałem w to grać, i potem konto skasowałem, teraz to nic wartościowego nie wpadło, poza Obolem Charona(3)

a tak szczerze to dalej nie wiem ile można za ten zwój dostać :P

Golem

Intermediate

• Send private message

7

Friday, July 22nd 2011, 7:42pm

tak jak pisałem zwój w miarę dobry ale za wiele nie dostaniesz bo jest popularny

8

Friday, July 22nd 2011, 8:04pm

i tak wystawie bo nie wierze ze szybko wogole jakias bizu z slotami znajde wiec nie potzrebuje go