Nie jesteś zalogowany.

[prawdopodobnie rozwiązany] Ekspedycja

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Monday, 25.07.2011, 01:07

Ekspedycja

Uczestników: 4 / 6
Lokacja: Siedziba Bogów, poziom 5
Suma poziomów: 87 / 150


i tak juz od godziny pisze
Koniec: Oczekiwanie na wynik

2

Monday, 25.07.2011, 01:24

Armia uczestniczy w ekspedycji w lokacji Siedziba Bogów, poziom 5

Czas do końca: -6681 s

Mamy zablokowanych 4 bohaterów ... co z tym faktem macie zamiar zrobić ? ? ? Czasu nikt nie cofnie ! ! !

3

Monday, 25.07.2011, 01:49

Inna expedycja w klanie skończyła się normalnie a my nadal wisimy w nicości :(((

Armia uczestniczy w ekspedycji w lokacji Siedziba Bogów, poziom 5

Czas do końca: -8223 s

4

Monday, 25.07.2011, 08:00

Armia uczestniczy w ekspedycji w lokacji Siedziba Bogów, poziom 5

Czas do końca: -30416 s

... to już jest przegięcie ! ! !

5

Monday, 25.07.2011, 11:06

Panie Konrad zrob pan cos

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

6

Monday, 25.07.2011, 11:13

Proszę założyciela ekspedycji o nakreślenie okoliczności, w jakich zniknęła jego armia, która została użyta do założenia ekspedycji.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

7

Monday, 25.07.2011, 12:47

Armia uczestniczy w ekspedycji w lokacji Siedziba Bogów, poziom 5

Czas do końca: -47310 s

Jaka armia - expedycję założył bohater ... nie da się skasować armii z bohaterem który jest na wyprawie !!! Ja byłem uczestnikiem tej expedycji i mam wielki problem bo nie jestem w stanie wstawić armii do obrony oblężenia na moją wioskę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Monday, 25.07.2011, 12:59

Comanche, rozumiem, że to nie Ty założyłeś ekspedycję?

Przyczyną nierozegrania ekspedycji jest brak w bazie armii, która ekspedycję założyła. Dlatego próbuję ustalić, czemu zniknęła, aby naprawić ten błąd.

Co do samej ekspedycji, to nie może się ona rozegrać bez armii głównej, mogę jedynie usunąć ekspedycję i wrócić Wasze wojska.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

9

Monday, 25.07.2011, 13:13

A niby jak to jest możliwe że bohater ( armia ) wysłany na EXP zniknął ... armia w której był została skasowana ? Czy jest możliwość wysłać armię np. na grabież i w między czasie ją skasować przed dotarciem do wioski atakowanej ???

Jak mamy wszyscy tak wisieć w nicości to ja proszę o cofnięcie mojego bohatera bo bez niego mam cholerny problem :( ... a później sobie będziemy tą expedycję / skasowaną armię wyjaśniać !

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 25.07.2011, 13:25

Armie powinny być w waszych wioskach.

Podejrzewam jakieś oblężenie założone wcześniej i jakiś rzadki szczególny przypadek (bo zdarzyło się to pierwszy raz), ale poczekajmy na opis sytuacji przez założyciela, on powinien naświetlić sytuację.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

11

Monday, 25.07.2011, 13:32

Jeszcze jest jedna kwestia - expedycja się nie rozegrała a my nie otrzymaliśmy expa a szansa którą mieliśmy na pomoc w expedycji została wykorzystana :(

12

Monday, 25.07.2011, 21:50

Przpraszam za zamieszanie moja wina założylem herosem z wioski na której był obleg (oddawalem wioske) nie popatrzylem poprostu ze wczesniej zakonczy sie oblezenie niz ekspedycja-mój błąd

Konrad

Administrator

Postów: 1.259

Skąd: Dark Portal

  • Wyślij prywatną wiadomość

13

Tuesday, 26.07.2011, 10:04

Ok dzięki za wyjaśnienie. Postaramy się zrobić tak, żeby gra potrafiła sobie w przyszłości z takim problemem poradzić.
UWAGA! Opcja 'Zgłoś' NIE służy do zadawania pytań ani zgłaszania problemów z grą!
W celu jak najszybszego uzyskania odpowiedzi, należy napisać temat w odpowiednim dziale lub wysłać prywatną wiadomość.


Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker