Nie jesteś zalogowany.

PROPOZYCJA Rebalans 5e i 6e

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

181

Wednesday, 10.08.2011, 22:16

Ponad pół roku temu były propozycje zmian zwiększające grywalność ale jakiegoś ustosunkowania się do tego tematu nie było. Rebalans wszystkich epok nie jest potrzebny, natomiast proponowane zmiany mogą wprowadzić ułatwienia w graniu dla wszystkich. Proponowane zmiany

182

Wednesday, 10.08.2011, 23:04


Baldr - co nie zmienia faktu że masz jednostkę która potrzebuje 2 rodzajów surowca = łatwiej znaleźć pole pod jednostkę = więcej można tych jednostek narobić ( w dodatku lepszych) czyli geniuszem nie trzeba być że zawsze 6 będzie górą nad 5 choćby już z tego tytułu - no i .. wziąłeś pod uwagę jakie jest wydobycie złota w 5 jak już się rozpisujesz na temat krzemu?

Owszem, wzialem. I wiesz co? Jest ono... dokladnie takie samo jak wydobycie krzemu :D
A saletra jest wszedzie i w duzych ilosciach, wiec wielkiej roznicy nie robi. Piechota zwykla jest drozsza od tej laserowej, ale nie- jak to niektorzy probowali sobie i innym wmawiac- o 67% o ile dobrze zapamietalem...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

183

Wednesday, 10.08.2011, 23:20

Widzę, że temat nabiera kolorów, teraz po symulacji Tomka, już strona przeciwna nie wnosi zastrzeżeń, co do tego, że jest słabo w 5e, tylko do tego o ile % jednostka jest droższa...krok milowy, dla mnie potwierdza tylko i wyłącznie to, że rebalans czas zacząć...proponuje przez 1 września :) na 28 sierpnia, takie dwie duże uroczystości, urodziny Żuli i rebalans...

184

Wednesday, 10.08.2011, 23:44

taaa tak sobie to tłumacz , nie prawda
Widzę, że temat nabiera kolorów, teraz po symulacji Tomka, już strona przeciwna nie wnosi zastrzeżeń, co do tego, że jest słabo w 5e, tylko do tego o ile % jednostka jest droższa...krok milowy, dla mnie potwierdza tylko i wyłącznie to, że rebalans czas zacząć...proponuje przez 1 września na 28 sierpnia, takie dwie duże uroczystości, urodziny Żuli i rebalans...

po prostu odpowiadamy na wasza argumentacje , Baldr odpowiedział a Ty nadinterpretujesz wypowiedź traktując ją jako zgode na rebalans , pieknie :/
krótko i na temat NIE JEST SŁABO w V EPOCE - TO WY NIE POTRAFICIE GRAĆ.
a NASZE uroczystości zostaw NAM

185

Wednesday, 10.08.2011, 23:46

Soren, ja <ocenzurowano> NAUCZ SIE CZYTAC do jasnej... niewazne... Szkoda nerwow...
Przyjmij po prostu do wiadomosci, ze poki nie podasz przekonujcych powodow nikt sie nawet nad tym nie zastanowi. Daj chociaz JEDEN powod! Wtedy bedzie mozna na ten temat podyskutowac.
Lanie dostajecie na wlasne zyczenie a nie z powodu niewlasciwego systemu gry. Szosta epoka jest nieco silniejsza, bo Z ZALOZENIA miala byc. To bylo do przewidzenia. To, ze teraz ponosicie oczywiste konsekwencje bzdurnej taktyki to nie jest wina tworcow gry, mozesz mi wierzyc. Winnych szukajcie wsrod siebie a nie liczcie na pomoc z zewnatrz.
Tak jak juz gdzies wspominalem, admini sprzeniewierzyli sie swietej zasadzie programistow mowiacej "nie ruszaj g**na jak nie smierdzi". Zrobili zupelnie moim zdaniem zbedny rebalans e3 i tym samym otworzyli puszke Pandory...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

186

Thursday, 11.08.2011, 08:26

Argumenty zostały podane i nie potraficie ich zbić, potraficie tylko powiedzieć, że tak nie jest...argumentacje poproszę...bo póki co to jest z naszej strony a z Waszej lanie wody...

187

Thursday, 11.08.2011, 08:35

jeden test nic nie znaczy , podobnie jak i moj link ze spotkania maszyn cięzkich z epoki 5 vs 6
zróbcie min. 10 symulacji i wklejcie linki na forum podając poziom wiosek z których pochodzą armie
myśle ze osoby zainteresowane chetnie poswieca wojsko na testy
i dla porównania wystawia podobnych poziomem hero oraz wojsko z wiosek o podobnym poziomie i takie testy będą wiarygodne
co wiecej jesli będa to bohaterowie inni niz człowiek powinni zdjąc itemy do szarzy
mamy wioski na poziomie 20 lvl z których max mozna wystawic około 240-250 pl i sa to wioski szukane konkretnie pod pl , teraz poprosze o armie z wioski pod zmechy wystawionej do 20 lvl lub armie okrojona tak jakby wioska na 20 lvl była
wynik stawiam na 3:0 dla autek przy trzech spotkaniach

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

188

Thursday, 11.08.2011, 08:52

Panowie szkoda dyskusji. To jak rozmowa z PISem oni wiedzą lepiej i tyla.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

189

Thursday, 11.08.2011, 09:06

Soren, prosilem o jeden jedyny powod. Jak widac nawet tego jednego nie potrafisz wydumac... Tyle w tym temacie.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

190

Thursday, 11.08.2011, 10:10

Symulacje:
Piechota vs Piechota laserowa - 2 największe armie z obu epok
Piechota vs Piechota laserowa - armie na 20 lvl wioski
piechota vs mechy - armie na 20 lvl wioski
piechota vs servo - armie na 20 lvl wioski
Zmechy vs lasery - 2 największe armie z obu epok
Zmechy vs lasery - armie na 20 lvl wioski
Zmechy vs servo - armie na 20 lvl wioski ( nie wiem czy to jest największa ilość servo na 20 lvl)

Galahad niema już punktów symulacji. Może ktoś inny by je dokończył i przesłał mi wyniki ?

Ten post był edytowany 5 razy, ostatnio edytowany przez "Tomus-Gaw" (11.08.2011, 10:48)


191

Thursday, 11.08.2011, 10:37

No i to jest wg normalne, bo pl powinna wygrywać z piechota, bo jest po prostu lepsza.
Servo ze zmechami, bo są lepsze.
Nie wkleiłeś tylko czołgi vs zmechy na 20 poziomie wioski i podejrzewam, że tu czołgi by wygrały.
A co do reszty to normalne, że wygrywa, bo po to są te typy pancerza chyba, nie?

192

Thursday, 11.08.2011, 10:51

drobna poprawka
selekcjowanie wiosek
servo około 100 z bardzo dobrej wioski a 120 to hmm nie widziałem takich pol i nie wiem czy ktoś ma
i troche wiecej piechoty z 5 ej powinno być - ale tu moge sie mylić , jaka znajde wyliczenia dla moich wiosek z 5 ej podam dokładne dane

i dla zmechow podana jest wioska średnia a dla pl wioska baardzo dobra
co nie zmienia wyniku symulacji

193

Thursday, 11.08.2011, 10:54

zechów podane jest wydobycie z najlepszej wioski jakiej posiadamy tak samo piechota na 20 lvl tez z najlepszej wioski jaką posiadamy.

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

194

Thursday, 11.08.2011, 11:19

no to naprawdę marne te wioski macie więc czego sie doszukujecie, jakbyście mieli tereny dobrze poszukane..ba i inwestowali w te wioski to byście tak nie płakali, jak wcześniej pisałem na T2 z wioski napewno młodszej stsmax wystawia ponad 400 piechoty więc o czym tu mówimy prawdopodobnie takie wioski co pozabieraliście dla siebie z innych klanów to nie zmieniły ilości woja za dużo

195

Friday, 12.08.2011, 10:59

Szczerze powiedziawszy nadal nie rozumiem Waszej dyskusji-przepychanki...

Oczywistym jest, że każda wyższa epoko powinna być lepsza od poprzedniej.

Same jednostki są lepsze.


Jedynym czego w moim odczuciu obecnie brakuje w TE jest możliwość zbicia epoki gracza w dół.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

196

Friday, 12.08.2011, 11:05

a możesz temat rozwinąć ?? jakby to wygladało , gracz sam sie degraduje do niższej epoki ?? czy jest degradowany przez innych graczy w wyniku najazdu oblegu czy innego wypadku ??

197

Friday, 12.08.2011, 11:42

to zdegradowanie do nizszej epoki, bardzo przypomina mi BW i zeslanie kogos do innej nizszej strefy, jezeli mialo by to nastepowac w wyniku oblegu, to mocniejsze klany dla zabawy by wysylany slabych graczy nizej, wiec ta gra dopieor by mogla starcic graczy a i tak juz ich jest malo, wiec nie wiem czy to by byl mega dobry pomysl

198

Friday, 12.08.2011, 12:07

Oczywistym jest, że każda wyższa epoko powinna być lepsza od poprzedniej.

Same jednostki są lepsze.

no właśnie nie dojść ze jednostki są lepsze to i można wystawić ich więcej w 6 epoce
na 20 lvl
189 piechoty vs 250 laserów
78 zmechów vs 120 servo

a czym lvl kopalni wyższe tym dysproporcje jeszcze większe gdyby chociaż te słabsze jednostki z 5 epoki nadrabiały liczebnością aby ich liczba była podobna to rozumie ale nie dojść ze ze swoimi statami nie mają szans z 6 epoką to jest ich jeszcze stosunkowo mniej.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

199

Friday, 12.08.2011, 16:42

Tomus zapomniałeś jeszcze o jednej jednostce stawianej w miare w rozsądnych ilościach - tanki vs mechy...daj pogląd i na ta kwestię, bo jak napisałem jak robić coś to kompleksowo a nie wybiórczo

200

Friday, 12.08.2011, 20:36

95 czołgów vs 64 mechy
i tu jest wszystko w porządku czołgi maja słabsze staty to jest ich więcej i mogą w miarę konkurować z mechami