Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Saturday, 03.09.2011, 19:23

a ja proponuje LABIRYNT

lokacja lub lokacja-event(raz na tydzień...?),dostępna np od 20lvl,miała by w sobie opcje jakby,hm,areny-dlatego musiał by byc podziła na lvl...od 20 do 25 i dalej od 26 do 31 itd...
mogłoby to wyglądać tak że:

1.gracze nie widzą labiryntu maja tylko dostepne opcje poruszania sie:idź w lewo,idż w prawo,czekaj,do tyłu...etc.gdy dwóch trafia na siebie nastepuje walka i wiadomo lepszy wygrywa :P ,po dojściu do środka przez jednego z graczy labirynt zostaje rozwiązany,"wybraniec" zdobywa...no nie wiem,np. rep+exp+itemka/czar(artefakt...?),ale jakieś juz bardziej sensowne...jako że chodziło by sie na ślepaka nie mógłby być za bardzo rozbudowany i żeby "na wieczność" tam nie utknąć,jakieś ograniczenie czasowe,np.10-15min

2.w miare chodzenia labirynt by sie odkrywał wraz ze zwiedzonymi obszarami...reszta jak wyżej,tyle że byłby bardziej rozbudowany i bez ograniczeń czasowych...można by jeszcze dorzucić strażnika przed sercem labiryntu

co o tym sądzicie?

edit:żeby rozgrywka była przejrzysta można by ja podzielić na 10cio sekundowe cykle podczas których każddy gracz podejmowałby akcje...

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Okowita" (03.09.2011, 19:37)


2

Saturday, 03.09.2011, 20:42

Powiem tak widać że grasz w Artyrie bo tam jest ta opcja z labiryntem tak jak opisales i spisałeś ją prawie że kropka w kropke:)

3

Saturday, 03.09.2011, 21:15

labirynt moze nie ale sama arena by sie przydała gdzie sie bije heros an herosa tylko w pojedynke jest to bez sensu jedna statysyka wyzej moze zawazyc czy ktos wygra i szarza + avatary psuły by cały taki system pvp

4

Saturday, 03.09.2011, 22:32

jestem za labiryntem ale herosi muszą być bez szarż albo szarże zaczynały by się od 40lvl hera
mmmmmmmmmm

5

Sunday, 04.09.2011, 01:24

nigdy w życiu nie grałem w artyrie,moj pomysł jest moze wtórny względem tego co już powatało ale jest moj

edit:jeśli ktoś jeszcze gra w Artyrir niech mi prosze potwierdzi ze spisałem kropka w kropke,wiem że pomysły sie moga powielac ale nie wierze że coś zerżnołem nigdy w życiu nie widząć

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Okowita" (04.09.2011, 02:24)


6

Sunday, 04.09.2011, 08:54

ja bym byl za arena PvP, tylko powinna byc podzielona na przedzialy lvl 0-10,10-20, itd, zeby nie bylo, ze jakis 40 lvl bedzie walczyl z 1, tylko kwestia dogadania co do uzywanai czarow, czy tylko sama bron i zbroja decydowaly by, bo nie kazdy ma dostep do bizuterii slotowej, ale to przynajmniej jakas nowa rozrywke, bo expedycje i lokacje, no i polowanie na czyjes wojo to teraz jest rozrywka na Te

7

Sunday, 04.09.2011, 10:16

Dla samotnych bohaterow masz expedycje klanowe.

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

8

Sunday, 04.09.2011, 11:20

Nie ma sensu bohater bohaterowi nie równy nawet na tym samym poziomi, gdzie np przy tym 40 jest ok 40k expa do wbicia to jeden moze miec 1k do 41, a drugi wbił dopiero 40 i wiadomo kto wygra.
Do tego dochodzi różnica sprzętu, gdzie jeden jest majętnym farciarzem będzie jeździć po tych co mieli mniej szczęścia i jego przewaga będzie się powiększać, nie wspominając już o czarach.

:thumbdown:
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

9

Monday, 05.09.2011, 15:00

Dla samotnych bohaterow masz expedycje klanowe.

ale tu tylko mówimy o propozycjach, jak rozwinąć tę grę, bo coraz bardziej nudą wieje, a jak jesteś zadowlony z tego, że co parę dni pójdziesz na expedycję to fajnie, a do pana Ebo, walki mały by się odbywać bez, czarów, a przydział expa też można by bylo jakoś podzielić tak, że czym mniejszy lvl boha się pokona to mniej expa( pokonanie tego samego lvl przykładowo 1k expa a lvl o 9 mniejszy 100 expa), a koszt występu na arenie lvl = pkt reputacji i walki tez przykładowo co 3 dni, wszystko można jakoś ustalić

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

10

Monday, 05.09.2011, 16:31

Szczerze powiedziawszy na mój gust autorzy nie przewidzieli w TE walki PvP bohaterów, ponieważ jest to gra strategiczna, a czyste PvP masz w BW ich produkcji.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

11

Monday, 05.09.2011, 19:26

jak dla mnie jest to strategia z wątkiem RPG, gdyż rozwijasz boha a nie tylko samo wojo, wiec jakoś trzeba to ożywić bo naprawdę nuda wieje i to wielka, no ale widocznie twórcy gry liczą tylko na zysk z premium nic więcej

12

Monday, 05.09.2011, 19:45

Mam pewien pomysł co do labiryntu żeby on bazował na 2 propozycji że on jest odkrywany itd.

"2.w miare chodzenia labirynt by sie odkrywał wraz ze zwiedzonymi obszarami...reszta jak wyżej,tyle że byłby bardziej rozbudowany i bez ograniczeń czasowych...można by jeszcze dorzucić strażnika przed sercem labiryntu"

Natomiast system tego myślę że byłby lepszy gdybyśmy brali małą armię jak lokacyjną (dowolny mix 10 jednostek) i chodzili po labiryncie i byłby on stricte PVM a nie PVP. Albo łazimy samym hero vs słabsze jednostki/bossowie to wszystko do dogadania... Jednak system PVP mnie razi trochę...

13

Monday, 05.09.2011, 20:27

przy systemie pvp herosy sie beda tylko po gebach okładac nie robiac sobie krzywdy , no chyba ze bedzie to spotkanie dłuzsze niz 3 rundy ??
Snajper dobrze pisze - hero + 10 jednostek

14

Tuesday, 06.09.2011, 08:40

Romanos: Rozwinac zgadzam sie.. ale to jak juz niech bedzie jak ktos proponowal zacheta do awansowania coraz dalej poprzez stworzenie takich lokacji ktore zajmujemy i bronimy przed innymi ( ataki i obrona w zakresie wszystkich epok ) Wioski dajace cos.. co to nie wiem jeszcze sam.By nie bylo przegiecia dawalo by np dwukrotnie wiecej surki do stolicy niz koszt utrzymania armii broniacej ( jako karawana by nie mozna jej przeznaczyc na budowanie mega armii ) ;)
Dla solo herosow poprostu ostatnio zostalo cos dodane, cos co naprawde sporo daje, szczegolnie jak sie umie z tego korzystac ;)

robertpkt - Jestes pewny ze nie zrobili by sobie krzywdy w 3 rundy ?? AA - ponad 250 i Inicjatywa ponad 450 pozwala mi sadziec ze moze z 20 na t2 obronilo by sie.

I mimo ze jak widac jestem jedna z tych osob ktore mogly by najwiecej zyskac uwazam ze taki "czysty" pvp jak proponujecie jest slabym pomyslem. Jak chcesz sie z kims zmierzyc umow sie na pojedynek bohaterow solo ( puki nie wiecie ktory jest silniejszy puty to nie jest push nikogo, nie mowiac juz ze wiecej expa straci ten co przegra niz zyska ten co wygra ;) )


Jak juz to moze w formie eventu ze raz na miesiac zglasza sie 1 ze swoich bohaterow ( jest brany glowny hero ) do walki na arenie gdzie z puli wszystkich zgloszonych losuje sie pary ktore zadaja sobie ciosy przez 2-3 rundy i kolejna walka ( przy szczesciu/pechu mozna by trafic nawet dwa razy pod rzad na tego samego przeciwnika ) a bohaterowie w miedzy czasie nie odzyskuja HP dzieki czemu nawet i Ci "silni" mogli by pasc a ze szczesciem i ktos z 1 epoki moglby wygrac, az zostanie 1 czempionik

15

Tuesday, 06.09.2011, 16:00

Pojedynki samymi herosami nie mają sensu, bo 9/10 kończyłoby się remisem ze wskazaniem, przy założeniu przedziału poziomów.

Natomiast start w takim labiryncie z 10 jednostkami jak najbardziej by zachęcał do awansu w wyższe epoki: wiadomo lepsze jednostki, więc bonus na starcie i teoretycznie większa szansa na lepszy sprzęt, a więc i lepszy bonus dla owych jednostek :)