You are not logged in.

PROPOZYCJA Lokacje dla EPOK

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, September 2nd 2011, 5:53pm

Lokacje dla EPOK

Proponuje dodać po jednej lokacji dodatkowo
- jedna dla przedmiotów
- druga dla zwojów
gdzie jest tylko szansa na drop z epoki w której jesteśmy.

pozwoliło by to na wyeliminowania np. EFH-ow z 5 epoki na lokacji z Fenkiem..
no i szukało by się konkretnych rzeczy bo jak co to bidnie to wszystko wygląda..

2

Friday, September 2nd 2011, 6:07pm

Jasne a drop będzie raz na 100 lub więcej prób...
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

rozwo

Intermediate

Posts: 295

Location: Sosnowiec/Gorey

  • Send private message

3

Friday, September 2nd 2011, 6:53pm

To ustaw go tak, żeby było inaczej.

This post has been edited 1 times, last edit by "rozwo" (Jan 4th 2012, 10:15pm)


4

Saturday, September 3rd 2011, 12:42am

Heh... zeby 1/100...
U Sama bylem juz zapewne kilkadziesiat tysiecy razy, wypadl 1 zwoj 5-epokowy do ktorego oczywiscie nie ma run. A na 3-slotowe bizu czekam od samego poczatku gry, czyli ponad 3 lata.
Problem dropu byl juz wielokrotnie walkowany, zostal przyjety do wiadomosci i... na razie tyle.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

5

Sunday, September 4th 2011, 11:30am

To 1 na 100 wypraw powinienem dostac jakis przedmiot z mojej aktualnej epoki ?? O kurde to musze zglosic blad bo jakos tak nie wypadaja ;P

Sushi chodzi ogolnie ze moze warto zerknac do tego kodu bo ten bonus z "zaawansowania" epokowego gracza to chyba nie zbyt dobrze dziala, jedynie szansa wypadniecia zalezna jest od ilosci przedmiotow wypadajacych na danej lokacji.

Data dołączenia 2009-02-25 17:03:42 obecnie mamy 2011-09-04; 5 epokowych lokacji multum zaliczonych a teoretycznie juz od 1 epoki nawet mozna wydropic pierscionek jakis i do tej pory nie udalo mi sie wydropic zadnego pierscionka nawet (2) slotowego nie mowiac juz o (3) na rynku byl tylko 1 pierscien (3) wystawiony na moja prosbe ale przez laga/lacze nie udalo mi sie go kupi bo na zmiane licytowalismy sie z innym graczem i cena wyszla tylko 25k co ktos inny zglosil nawet jako niedozwolone przekazanie PH, obecnie nie ma chetnych nawet na sprzedaz za wyzsza cene po 2,5 roku istnienia serwera. ( przypomne ze docelowo kazdy z graczy potrzebuje min 5 pierscieni (3) )
Z przedmiotow z 5 epoki tak pare karabinow czy pistoletow, shuriken i jak byl bonus swiateczny to nawet gwiezdne tarcze sie trafily a ze zwojow to lacznie mialem 2 z 5 epoki i 5 z 4 epoki zaliczajac jakies kilka tysiecy samuela czyli teoretycznie ta najgorsza mozliwa lokacje.


Nawet zobaczmy na fakt ze Daimon pisze o zaliczaniu Fenka dla zwojow, runow i przemdiotow bedac w 5 epoce... Poprostu obecnie nie chodzi sie na jak najwyzsza epoke z nadzieja na wypadniecie jakiegos cudenka a lazi tam gdzie wypada najwiecej przedmiotow. Bo czy 5/10 000 czy 6/10 000 nie ma znaczenia znaczenie ma ze mamy 2 szanse na te 5 /10 000 a nie 1 szanse na 6/10 000.

W lokacji z 1 epoki 33% na 1 przedmiot, 33% na 1 zwoj i 33% 1 rune i 0,1% bizuterie ( czyli max 4 rzeczy ale nie 5 przedmiotow 5 run czy 5 zwojow ) i nawet bedac w 6 epoce z jaskini czy innej 1 epokowej lokacji wiecej przedmiotow nie mogli bysmy wyciagnac i nic ponad maczuge.
W lokacji z 2 epoki 33% na 1 przedmiot z 1 epoki i 33% na 2 przedmiot z 2 epoki i 33% 1 zwoj z 1 epoki i 33% 2 zwoj z 2 epoki itd oraz 0,2% bizuteria ( czyli max 2 przedmioty, 2 zwoje i 2 runy i 1 bizuteria ale nadal nawet bedac w 6 epoce nic powyzej 2 epoki )

A zeby zaspokoic tych co lubia zaliczac nizsze lokacje w wyzszych epokach to zaawansowanie epokowe nasze ( czyli to ze jestesmy w 3 czy 4 czy 6 epoce ) dawalo by nam jedynie mozliwosc wyciagniecia kolejnego epokowego przedmiotu z danej lokacji czyli z np jakisni gracz w 3 epoce moglby wyciagnac max 3 maczugi 3 zwoje 1 epokowe i 3 runki feh badz ur ( obecnie mozemy wyciagnac nawet pistolet skalkowy - bedac w 3 epoce )

Czyli rozwijajac dalej bedac w 5 epoce na samuelu chcialbym miec szanse na wyciagniecie 1 przedmiotu z 1 epoki 1 przedmiotu z 2 epoki 1 przedmiotu z 3 epoki 1 przedmiotu z 4 epoki i 1 przedmiotu z 5 epoki ale by szansa wyciagniecia tego przedmiotu z 5 epoki byla taka sama jak szansa wyciagniecia czegos z 1 epoki a nie na 100 maczug trafi mi sie 1 pistolet skałkowy pół rewolwera i marzenie o smiercionosnym karabinie (3) ;) Czy tez nie sprzedawac/zlomowac co jakis czas 50 zwojow z 1 epoki 5 zwojow z 2 epoki i szukac na rynku zwojow z 3 czy 4 epoki bo akurat ktos mial farta ( 5 epoki nie szukam bo jest ich tak malo a i tak nie mial bym w co ich wsadzic i z kad runek zebrac )


Sushi moze warto zobaczyc ile na Samuelu wynosi szansa ze wyciagnie sie maczuge a ile ze bedzie to karabin ( ta szansa powinna byc albo taka sama albo nawet na korzysc karabinu )

6

Sunday, September 4th 2011, 11:46am

jaka kolwiek zmiana w rate dropu przestawi rynek o 180 stopni tak jak to sie dzieje po evencie takie zmiany na stale musza byc przemyslane zeby nagle nie lecialo wszystko z wyzszych

rozwo

Intermediate

Posts: 295

Location: Sosnowiec/Gorey

  • Send private message

7

Sunday, September 4th 2011, 12:29pm

A ty co, boisz się zmian? Cały ten rynek to jedna wielka lipa.

Gdyby nie to, że wszystko idzie do przodu, to dalej byś mieszkał w ziemiance; a ta gra zatrzymała się już z rok temu i nikt nie rusza nawet palcem.

I jeszcze zdechła ryba z ryżem opowiada głupoty, że nie da się ustawić dropu; nie da się, bo się nie chce i tyle, jak bym zarabiał 5 zł na godzine to też bym nic nie robił, ale z drugiej strony siedzisz w chacie, nic nie robisz, to i 5 dobra, a jedyna choroba to hemoroidy.

This post has been edited 1 times, last edit by "rozwo" (Jan 4th 2012, 10:14pm)


8

Sunday, September 4th 2011, 1:24pm

MaN jaki rynek ?? Przeciez napisalem ze nie pojawiaja sie w zasadzie zadne ciekawe oferty. Jezeli po tylu latach nie mozna kupic pierscienia(2) badz (3) to kiedy wyobrazasz sobie ze kupisz ognisty pierscien (3) ?? Na serwerze 2 od kilku meisiecy wisi informacja ze stsmax jesli dobrze pameitam chce kupic gwiezdna tarcze (3) i jakos nikt nie zglasza sie do neigo z oferta... W 6 epoce po 10 latach gry ktos znajdzie mrozna zbroje plytowa (3) ?? Laze na lokacje 5 epokowe to chcialbym znalezc buty pancerne a nie sandalki z 1 epoki. Rozwoj cywilizacyjny ( skoki epok ) powinny sie z czyms wiazac a nie tylko ilosc FEH i maczug rosnie.
A rynek zalezny bylby od ilosci osob z danej epoki i lazacych na dana lokacje ( poziom trudnosci jak najwyzszy ) Laze po lokacjach w okolicy 100 i znajduje maczugi ktore byly dostepne na poziomie 1, czyli w epoce 5 zamiast "produkowac" pistolety i karabiny nadal wytwarzam maczugi :) W ten sposob wyobrazasz sobie rynek ?? Rynek na ktorym bedac w 5 epoce kupuje smiercionosna hakownice ktora powinienem znalezc juz w 2 epoce ?? I w ten sposob zamiast z bronia z 5 epoki ganiam z bronia z 2 ... Rynek gdzie wiecej jest warta maczuge (3) niz pistolet maszynowy bo poprostu za wiecej sie go zezlomuje na surke. Poprostu obecnie rynek stoi na glowie. W 5 epoce potrzebuje zwoje z 5 epoki a nie zwoje z 1 i 2. Zerknij u siebie w zbrojowni ile masz zwojow z aktualnej epoki w ktorej jestes ?? I potem zastanow sie ile tych najleprzych zwojow kupiles i ile pochodzi z wypraw w czasie bonusu do drop rate. Bedac w 1 epoce mialem dosc spora szanse na trafienie maczugi .. to teraz bedac w 5 powinienem miec taka sama szanse na trafienie karabinu.

9

Monday, September 5th 2011, 7:20am

Rynek na TE przypomina rynek nieruchomości. Jeśli już chcesz coś sprzedać to sam narzucisz taką cenę jak Ci się podoba.
Nie ma tu żadnych prawideł i reguł sprzedaży poza jedną: masz coś fajnego to nie sprzedajesz.

Ja od jakiś 2-3 miesięcy chodzę prawie non-stop na Azzazela. Ostatnia lokacja 108/109, teoretycznie trudniej być nie może.
I jak narazie nie padło mi tam nic godnego uwagi... poza jednostkami.

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

10

Monday, September 5th 2011, 12:48pm

I bochem:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

11

Monday, September 5th 2011, 1:33pm

Wybacz drogi Ole, ale heros mi jeszcze nie padł nigdy u Azziego i się na to nie zanosi :)
No ale jeśli Tobie pada to nie moja wina :P

12

Monday, September 5th 2011, 6:46pm

1. Już pisałem jaka lokacja w ostatniej epoce najlepiej dropi. To się nie zmieniło, jeżeli ktoś chodzi na inną to niech się nie dziwi, że mu nie wypadają top itemy.

2. Nie może być tak, że po awansowaniu do wyższej epoki staniesz się "fabryką" przedmiotów. W 2 tygodnie wszyscy mieli by top przedmioty i gra straciłaby sens.
Przed wysłaniem PW upewnij się, że piszesz do właściwej osoby:
Admin ds. technicznych - Konrad
Admin ds. koncepcyjnych - SushiMaker

13

Monday, September 5th 2011, 7:04pm

Sushi, to gdzie możemy znaleźć lokacje "Twierdza magów" o której wspominałeś?

Najlepszy drop występuje w Twierdzy magów na poziomie 5.

Wszystkie lokacje 6e mają świetny drop. Zarówno pod względem rate jak i max jakości dropionych przedmiotów.


Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

14

Monday, September 5th 2011, 8:52pm

Oj pada pada Bagi:) I bynajmniej też nie z mojej winy:P I nie tylko mój.
Taka menda jest ten azi:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

15

Monday, September 5th 2011, 9:47pm

No a ja Cię zaskoczę, bo mi nie pada :P
Ale to jest chyba jedyny wreszcie odkryty plus mocnego aniołka :P

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

16

Tuesday, September 6th 2011, 1:11pm

Ale ilu jest tych aniołków na takim lvl? 2 heh. Potem długo nic:D

Do tego ja bym chciał wiedzieć gdzie mam szansę 1/10 000 nawet na pierdzionek:D
Niektórzy pierdzionki dropią jak szaleni a mi max (2) w ilości 2:( Takiego sama lekko 5000 sprałem i nie chce dać:(
Przy biżu nie ma zależności od stopnia trudności lokacji bo jeśli jaskinia daje to sam co chwila powinien:P
Zwoje, runy są przypisane do epok, powiedzmy że prefiksy do epoki i stopnia trudności. A biżu???
Leci od 1 epoki w niskich lokacjach. Czyli wraz z trudnością lokacji i epoką gracza powinna rosnąć szansa!!!! A tu bida.
I azazel też z tego co wiem nie jest łaskaw pod tym względem.

I SushiMaker ponad 2 lata zajęło przejście do najwyższej epoki. Chyba w 6 (czyli ostatniej) powinny być jakieś bonusy za wytrwałość:D A nie ma żadnych tak naprawdę. Dropie itemki, zwoje i przedmioty z 1 epoki czasami coś z 3. Wyższe od baaaaaaaaaaaaardzo wielkiego dzwona:(

Typowy drop w 6 epoce. I nie wyselekcjonowany tylko po prostu ostatni.
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=82f282c3a7
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

This post has been edited 4 times, last edit by "Ole" (Sep 7th 2011, 2:12pm)


Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

17

Wednesday, September 7th 2011, 2:14pm

Up:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

18

Thursday, September 8th 2011, 12:03pm

SushiMaker Poproszę o jakąś rzeczową odpowiedź. Bez ogólników.

To że najwięcej biżu daje jaskinia i trole wie każdy. Ale jak to się ma do epoki i stopnia trudności??
Czy drop jest przypisany do gracza (czyli epoki, lvl boha "płci":D itd) czy do lokacji? I jak ma się szansa dropu przy różnicy
epoka lokacji/epoka gracza.

I nie pytam się o żadne top itemy najzwyklejszy ale dziurawy:P

A i jeszcze jedno będąc w 5 epoce też latałem na sama i nie poleciała mi żadna "top" przez okres 5 miesięcy!!!!

Masz link więc w grze też możesz mnie znaleźć i odpowiedzieć na pytanie czy tak powinna wyglądać zbrojownia 6 epoki. Nawet "kulawe szczęście" nie powinno być aż tak krzywdzące!
Powinniście chociaż przy dropie pogrzebać. I podać schematy. Bo my nawet po 3 latach wiemy tylko coś miej więcej ale nic na pewno:(
Bo jeśli najlepsze zwoje 4-5 epokowe daje fenek, a biżu trole, najwięcej prefiksów też trole. To coś jest naprawdę nie tak!!
A najwięcej śmieci daje sam i azazel!!!! I mówię to na podstawie setek testów moich i kolegów. A podsumowanie jest takie że nie jestem wstanie wyodrębnić żadnego schematu. Farsa.

I od kolegi:)
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=889b1d4a9e

Śmieci runki/zwoje 1 i 2 epoka. Itemki lecą masowo już w 3 a na targu jako złom skupowane!! Topowa lokacja Topowy drop. I znów link bez selekcji. Ja już nie biegam tam po kilku zgonach:D
Ale przy okazji chyba rekord szarż jaki widziałem:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

This post has been edited 6 times, last edit by "Ole" (Sep 8th 2011, 12:53pm)


19

Thursday, September 8th 2011, 12:49pm

Drop

Witam serdecznie
nie bedę się rozpisywał na temat dropu Ole już to uczynił - ale mogę powiedzieć że w pełni potwierdzam racje Olego

Osobiście "chodzę" na Samaela, Trole poz. 5 i Fenrira - i niestety nic nie mogę trafić. Ponadto często wracam z pustymi rękami lub z 1 lub 2 przedmiotami najniższej klasy lub runki ?x Feh

Niestety to samo dotyczy zwojów straszna bieda - piszecie "Admini" o tym że na lokacjach 6 epokowych pada najwięcej - może to prawda - ale najczęściej i najwięcej to pada ale bohaterów i jednostek szczególnie na Azazelu i Odynie nie wspominając o Władcy lasu.

Może czas pomyslec o jakimś "evencie" kilkudniowym - dla podniesienia morale graczy - bo z tego co widzę i sam odczuwam to jest zażenowanie, złość, zniechęcenie i wielkie rozczarowanie podczas powrotu jednostek z lokacji, bądź wypraw klanowych.

Pozdrawiam i życzę pozytywnych przemyśleń nad pobudzeniem ducha gry w TE

Ole

Professional

Posts: 826

Location: PŁOCK

  • Send private message

20

Thursday, September 8th 2011, 1:11pm

I proszę nie mów że statystycznie itd....

Statystycznie na 10 grających 6 to Azjaci. A tak nie jest fakty są takie a nie inne, jest problem z dropem i nie da się go pozamiatać. Statystyka to czysta teoria nie mająca oparcia w rzeczywistości!!!
Na papierze ładnie wygląda ale życie weryfikuje fakty. 10% szansa na wydropienie nie znaczy że jest to 1/10 równie dobrze może nigdy nie polecieć!! Ale ustawienie np 1/1000 to już jest jakiś pewnik!
I ja/my chcemy wiedzieć czy takie pewniki są!
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

Similar threads