Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

1

Tuesday, 04.10.2011, 16:20

Pytania nowego gracza:)

Trochę informacji znalazłem, a trochę (czyt. więcej) nie, więc założyłem ten wątek:)

1. Mając dwóch Władców Tygrysów, jedno Dziecię Mastodonta i dwoje Wilczych Jeźdźców dam radę na Jaskini 1 lub 2 (3 postaram się na 3-4 lvl bohatera)?
2. Mając gł. bohatera człowieka i takie kopalnie: strumień (5, 5, 4, 7 i 8) i kopalnie (4, 4, 5 i 4) powinienem starać się o drugą wioskę, czy narazie styknie:)? Totem mam na 8, Szałas na 5, Zagrodę na 1 i Wędzarnie na 2. A może starać się o coś innego?
3. Mam takiego sobie bohaterka: człowiek (1125/2100PD, 1lvl), Dowodzenie 5, Latanie, i 212hp. Do tego 133 wolnych punktów rozwoju. Coś w nim zmieniać (ofc Dowodzenie jak najwyżej) czy jest dobrze?

epoka pierwsza jak by ktoś pytał:)

PS cały czas rozbudowuję budynki surowcowe, bo mam mały przyrost, a dla większej armii na np ataki na aktywnych potrzebowałbym z 10 Władców Tygrysów i do tego tyle samo Wilczych [...]. Chyba że się mylę;)?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

2

Tuesday, 04.10.2011, 17:47

1 Same dzieci mastodonta wyjda najlepiej
2 Jak najszybciej załóż ją.
3 Olej inne statystyki dopóki Twój heros nie osiągnie 10 lv dowodzenia.

Na lokacjach trzymaj go w 2 linii

PS atakuj nieaktywnych dzikimi ludzmi co pomoze Ci w szybkim rozwoju
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

3

Tuesday, 04.10.2011, 18:20

Wziąłem latanie do obrony, bo w 1e nie ma jednostek z atakiem powietrznym:)
a później też się sprzyda:) mam nadzieję...
Więc olać resztę i starać się o drugą wioskę? A jakie będę miał z tego profity? Narazie stykną mi 2 armie ze stolicy:)

4

Tuesday, 04.10.2011, 19:01

a 2 wiosce możesz dobrac lepsze pola i trafic pola podwójne wystawisz większe wosjko
nie ma co sie bawić w 1 ep skacz szybko do 2 oblegaj jakas wioske 5 poziomowa niekatywnego gracza (nie mozesz stolicy)
skacz szybko do 2 w drugiej tak samo zabawa zaczyna sie w epoce 3 i wyzej

5

Tuesday, 04.10.2011, 19:25

No to muszę się wziąść do roboty;P
a bohater na którym poziomie przy wejściu do 2e?

6

Tuesday, 04.10.2011, 20:03

bez znaczenia byle jak najszybciej pokonąc potrzebnych bossów w 1 i 2 epoce raczej nie sa jacys bardzo wymagający w 3 epoce sa tysięczne armie i sie w miare szybko expi

7

Wednesday, 05.10.2011, 09:20

Mam już dowodzenie 6 i zbieram surki na Dziecię Mastodonta
a jak jest z tymi karami PD? Ile tracimy i kiedy tą karę dostajemy?

9

Wednesday, 05.10.2011, 14:33

To ja podpowiem nie skacz szybko do 2 epoki bo Cie bunkry z 3 epoki szybko zjada :) ( chodzi glownie o Twojego bohatera ) zadbaj puki jestes w 1 epoce o min 3 bohaterow na 10 lvl :) ( 2 na pcozatku bohow jak bedizesz w 2 epoce pozwoli Ci chwilke pozyc ;) = okolo 400-600 HP a wiec na 3 rundy dzielac do 20 lucznikow jestes w stanie wytrzymac ;) A trzeci juz podtrenowany boh zapewni Ci bonus wytrzymania kolejnych 10 lucznikow ;)
Ogolnie nie daj sie podpuszczac co do awansu do 2 epoki chyba ze umiesz robic tak zwane fleet save ;)

10

Wednesday, 05.10.2011, 15:06

Elmmisiek: tak jak sądziłem ;)
Najpierw nabije wysoki poziom bohaterowi i dopiero wtedy przejdę
Arlo: dzięki, właśnie o to mi chodziło :)

doszło pytanko: czy jeśli mam np 5 ołtarzów to bonusy się sumują?

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

11

Wednesday, 05.10.2011, 15:57

Nie, działa tylko 1 ołtarz
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

12

Wednesday, 05.10.2011, 16:38

Lol ebo co Ty piszesz.
Ołtarze działają wszystkie tylko, że do swojej wioski.
Jeśli w wiosce A masz ołtarz 15 lvl, a w wiosce B 10 lvl to w wiosce A dostaniesz surowce od ołtarza 15, a w B od ołtarza 10 lvl.

13

Wednesday, 05.10.2011, 16:42

D@nio: chodzi mi o to czy jak mam parę ołtarzy w JEDNEJ I TEJ SAMEJ wiosce:)
Jeśli EBO nie robi mnie na szaro to lekka lipa-.-

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

14

Wednesday, 05.10.2011, 17:14

Danio on poprostu pytał czy w stolicy moze wystawić sobie same ołtarze i dostać surowce w 2ep.
Także nic tu nie kręce.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

15

Wednesday, 05.10.2011, 20:35

Widzisz tak to jest jak się doprecyzuje pytania, także EBO ma rację.
Liczy się tylko 1 ołtarz ten o najwyższym lvlu.

16

Wednesday, 05.10.2011, 23:11

Jeśli dobrze pamiętam to i tak w wiosce można postawić tylko jeden ołtarz, później dostawienie drugiego ołtarza jest zablokowane coś jak z posągiem bohatera itp.

17

Thursday, 06.10.2011, 07:38

Może to maja nadinterpretacja, bo w jakimś wątku czytałem, że przed wejściem do 2e lepiej mieć dwa ołtarze na 15. Może chodziło o 2 wioski:)
Pierwszy raz poszłem na Pole Mocy 1 i znalazłem Maczugę (1)
ta jedynka to liczba slotów na runy, tak?
PS 6 mastodontów na Jaskini 1 straciłem *.*

EBO

Intermediate

Postów: 547

Skąd: Łódź

  • Wyślij prywatną wiadomość

18

Thursday, 06.10.2011, 08:23

Jakiego masz bohatera ?

Tak 1 oznacza liczbe miejsc na runy.

Do Pola mocy najlepsi sa wilczy jeźdźcy.

Jezeli grasz aniołem lub demonem to później możesz wykorzystać ta maczuge dla swojego bohatera, lecze jeśli grasz nieumarły lub człowiekiem możesz sprzedac na aukcji za symboliczne ph lub przetopic na surowce.

Jako, że jesteś nowym graczem polecam opcje 1.
Lives in order to take control of world
for the wolfish glory™


Nie zadaje się z "idiotami", najpierw sprowadzą mnie do swojego poziomu, a później pokonają doświadczeniem. :whistling:

19

Thursday, 06.10.2011, 09:41

Człekiem jestem:)
Sprzedam, nawet 1 ph to dla mnie fortuna xD

edit:
Z rana ustawie 1 techa: Utwardzana Włócznia.
mam też dowodzenie na 7 i max Wilczków tzn. 7.
warto chodzić od jutra na Portal Mocy 2?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Mahazel1994" (06.10.2011, 23:17)


20

Friday, 07.10.2011, 13:15

No to tak:
mam wilki z techami do dmg i obrony
Mógłby ktoś podać lokację Portalu Mocy w pobliżu 130:291? Do najbliżego portalu mam ~2h w jedną stronę-.-'