Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

41

Monday, 17.10.2011, 20:46

Wruzgul dogadajcie się między sobą bo Wacek pisze co innego a Ty co innego albo nie przeczytałeś wszystkiego co było tu pisane

42

Monday, 17.10.2011, 20:48

Wruz taki inteligentny jest, ze nie musial sie uczyc czytac...do Rzadu go...nadaje sie jak nic...tam tez mozna tak piep...bez konca kilka godzin...
U nich jest zawsze tak, ze kazdy klan chce ochronke a kazdy mowi cos innego...zreszta Wruz skomentowal, jakie ma podejscie do tego co napisal Wacek. Brzmiało to mniej wiecej tak: "mam go gdzieś". Taka polityka.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (17.10.2011, 20:55)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

43

Monday, 17.10.2011, 20:54

Wpis w "klanówce" od zawsze taki sam



POD WSPÓLNYMI RZĄDAMI

ARCYŻULE

ARCYŻULKI

ARCYŻULAKI



ŚCISŁY SOJUSZ:

RSR

ARMAGEDDON

ELFIKI



PAKTY O NIEOBLEGANIU:

- nieagresywne klany koalicji -

Zrób cokolwiek zamiast tylko kłap... dzio.... Pewnie skończyłeś (lub jesteś w trakcie) kończenia zawodówki bo używasz inteligencji jako obelgi.

Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

44

Monday, 17.10.2011, 20:57

A jak wytłumaczysz tą wypowiedź? nie ma wzmianki o akademiach

Nadawca: Święty Wacek
Tytuł wiadomości: Re: Naloty
Data wysłania: 2011-10-04 23:58:14
To trochu źle wiesz. Były brane pod uwagę 3 liczące się klany BC i 3 z
naszej strony. I tak jest do dziś.
Ja tam osobiście nalotów jakoś nie popieram.

Pytanie jakie kalny po Waszej stronie:
Nadawca: Święty Wacek
Tytuł wiadomości: Re: Naloty
Data wysłania: 2011-10-05 00:01:23
ZULE, ZULKI, RSR.
Pakt oczywiście można rozciągnąć na inne klany, ale tak by było po równo.


to kto tu pisze nieprawdę????????????????????????

45

Monday, 17.10.2011, 20:57

Ty chyba faktycznie jestes po podstawowce, wiesz co to jest sojusz? Ten opis nic nie mowi o ochronkach dla Elfików, Arma a co wiecej dla Cracovii...
Zacytuje bo Wruz bedzie w poczcie mailowej szukal..
Sojuszporozumienie o wspólnym działaniu mającym doprowadzić do osiągnięcia określonego celu.

Wacek jedno, Oni drugie. Szefem teraz jest Wruzgul i on decyduje...Klany nie przetrwaja tygodnia...ludzie padna ze smiechu...
Poza tym klan Armageddon nieistnieje, czepiajac sie szczegolów....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (17.10.2011, 21:13)


Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

46

Monday, 17.10.2011, 21:13

Szef to ty masz na ja...ch
Nie jestem zwolniony zmyślenia jak najwidoczniej ty. Mrówka pokłada wiarę w kolektywizm, człowiek powinien podkreślać indywidualizm. Najwidoczniej u was ludzie nie mają prawa do własnego zdania. U nas decyzje podejmuje się poprzez dyskusje jeśli cię to interesuje.
A nawet podjęta decyzja nie musi mi się podobać.

I wiesz co nie będę dalej z tobą dyskutował bo nie mam łopaty żeby zniżyć się do twojego poziomu.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

47

Monday, 17.10.2011, 21:40

Ciezko kopac w suficie...to dobrze, nie dyskutuj...

Oglada ktos z Was jakies fajne seriale...ostatnio Szwagier mnie zarazil...przyniosł TeraNova i WalkingDead. Naet niezle. Moze ktos znac cos fajnego?

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (17.10.2011, 21:50)


Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

48

Monday, 17.10.2011, 21:52

Oj jaki dorosły się odezwał.

Ale jak znam życie to jesteś dla mnie małolatem ale dopisuj sobie lat.

A co do Armageddonu to się mylisz on istnieje i dojdzie za niedługo do głosu. Jak byś ty miał swój klan to nawet by nikt o nim nie pamiętał że takie coś istniało.

Ty na pewno nie masz głosu w swoim klanie bo kto by tam czytał te Twoje wypociny.

49

Monday, 17.10.2011, 21:54

Tak, tak....ponownie sie mylisz...to juz dzisiaj, ktory raz..hmmm...kto to policzy...zmieniam nazwe tematu bo Zule po raz kolejny nie potrafily pisac na temat....

50

Tuesday, 18.10.2011, 09:24

albo zacznienie rozmawiac normalnie bez pyskowek albo temat zamkne.

51

Tuesday, 18.10.2011, 11:39

Prosba o zamkniecie, nie da sie tak z Wami rozmawiac stad zmieniona nazwa...

52

Tuesday, 18.10.2011, 20:21

Soren, dobrze wiesz, ze jestes jedyna osoba odpowiedzialna za te naloty i dlatego poki co tylko ty ponosisz konsekwencje.
Dostales zabawke za darmo i nie potrafisz sie nia bawic. Zapewne dlatego, ze nigdy nic sam nie osiagnales i nie potrafisz docenic czyjegos trudu w zdobycie czegokolwiek.
Nawarzyles sobie piwa to je teraz wypij.
Osobiscie wiecej szacunku mialem do ludzi z konta grzeola, bo choc kantowali na kazdym kroku to jednak pewnych ustalonych zasad sie trzymali. Ty postanowiles caly ten dorobek zaprzepascic... Twoja decyzja...
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

53

Tuesday, 18.10.2011, 20:26

Prawda taka, ze nie daliscie rady zniszczyc mnie atakami, oblami t o juz w ogole wiec teraz podpucha na naloty....zalosne ale co zrobic jak sobie nie radzicie....
Wacek jaki jest taki jest chociaz sie przyznal:
Nadawca: Święty Wacek
Tytuł wiadomości: Re: [KLAN] tak informacyjnie
Data wysłania: 2011-10-18 19:37:56
Bo pierwszy raz w historii to my nie sugerujemy się ustaleniem.
Zawsze byłem solidny wobec paktów i nie szukałem dziury w całym.
Ale zapadła na forum taka decyzja a nie inna.

a ze jestescie bezjajeczni to juz Wasz problem...

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

54

Tuesday, 18.10.2011, 21:32

Nie radzimy?
Wiecznie tylko uciekasz jak nie z wojem to na urlop.

A pakty wiecznie wy łamiecie praktycznie każdy!!!
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

55

Tuesday, 18.10.2011, 21:46

40 na 1 to kazdy potrafi...gdybyscie chociaz jednego wyznaczyli i byloby 1 vs 1 ale nie...pisz co chcesz i tak pomimo strat to ja jestem wygrany w tej wojnie...chociaz nie chowam sie za plecami innych...

No tak, kazdy, byly 3 jeden zlamales Ty a drugi Palagrin. No i teoretycznie ten dzisiejszy Rysiek...widac kto je lamie.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

56

Tuesday, 18.10.2011, 22:03

Nie chowasz się za plecami innych?? Zauważ że zakładając nowe konto przeszedłeś właśnie na tych plecach szybko do 6E, zero własnego wysiłku, zero satysfakcji....i tylko po to aby "powrócić i tępić zło"....marny to powrót....

57

Tuesday, 18.10.2011, 22:07

Dlaczego? Grunt to sie nie zlamac tak jak Ty to zrobiles...zawsze robisz wazeline do tej koalicji, ktora wygrywa. MW, padlo to SSGU, padlo to Zule...gorzej bedzie sie dzialo w Zulach to pojdziesz dalej...zalosne troche...

Wiekszosc wiosek to byly moje wioski, zwlaszcza z 5e...zreszta to nawet nie moje slowa...a to zagranie koalicja na 1 bedzie sie za Wami ciagnelo do konca...przykre, ze nie dajecie rady w pojedynke...a i grupwo to slabo wychodzi...jak tam Wacek zadowolony z wyniku tych Twoich klamstw? Powiem wiecej nie piep... o calej rozmowie i wyciaganych fragmentach bo cala mam zapisana...a Ty nie masz honoru przyznac sie do bledu...zreszya kogo to obchodzi to i tak spam....

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (18.10.2011, 22:20)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

58

Tuesday, 18.10.2011, 22:30

KŁAMAĆ I INTERPRETOWAĆ po swojemu to ty potrafisz jak nikt na serwerze. Manipulant z ciebie pierwsza klasa jest....tylko jak widać z tymi cechami w dyplomacji nie za daleko sie ujedzie czego jesteś najlepszym przykładem. Rozumiem jedna, dwie osoby nie lubią Davidka....ale cała rzesza osób nie cierpiących Twojej osoby to już małe przegięcie :D

Ty dlaczego odszedłeś swego czasu z koalicji? Z tego co pamiętam to z podobnych powodów co ja...ale może już zapomniałeś. Poza tym SSGU nie równa się BC. Przecież w niedługim czasie po CHAMSKIM I PODSTĘPNYM, bez niczyjej wiedzy rozwiązaniu SSGU to BC rządziło na servie, zabieralisnie żulom wioski takie jakie chcieliście. Więc jakim cudem znalazłem sie w słabszym klanie skoro mogłem iśc do silnego wtedy BC? Oj kłamczuszku ty malutki Soreniku, ty nie dobry zakłamany Davidku...tfu

59

Tuesday, 18.10.2011, 22:41

No wlasnie nic z tego nie jest prawda...i nie chodzi o to ze tyle osob mnie nie lubi...tylko o to, ze nie dajecie rady i chcecie sie mnie pozbyc..."dac przyklad", jak mowila ta smieszna nota dypolomatyczna...usmialem sie po pachy...jakoś nie cierpią mnie tylko Twoi koalicjanci...to naprawde pol serwera...buahhahahaha

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio edytowany przez "Soren" (18.10.2011, 22:56)


MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

60

Tuesday, 18.10.2011, 23:18

A czy ja napisałem że poł serwera?? Dajesz dowód na umiejętnośc czytania bez zrozumienia....no comments.
Nie bez powodu jestes tak nie lubiany, i tym powodem nie są twoje wioski czy tez jakakolwiek flustracja z braku mozliwosci załozenia obla...twoja postawa i twoje czyny jest powodem takich a nie innych działań

Podobne wątki