Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Tuesday, 18.10.2011, 23:38

zawsze robisz wazeline do tej koalicji, ktora wygrywa. MW, padlo to SSGU, padlo to Zule
Ośmielę się nie zgodzić. Shin był W SSGU i widome było, że ARCYŻULE i RSR mają lepsze armie, a mimo to walczył z nimi i starał się, aby jakoś ta walka wyglądała. A przeszedł do ARCYŻULI dopiero wtedy gdy SSGU zostało rozwiązane przez BC.


62

Tuesday, 18.10.2011, 23:47

Arlo wiem jak bylo w SSGU bo tez tam bylem...i walczylem a Shin simowal...Malinka tam byla i duzo innych graczy...

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

63

Tuesday, 18.10.2011, 23:57

Arlo dzięki za obiektywizm i prawdę. Wcześniej podobna prawdę wygłosił Prop...niestety Davidek jak uparty brnie we własne wyimaginowane absurdy. Nic na to nie poradze...jego racja i tylko jego racja.
BTW w SSGU ja nie rządziłem, i w historii mojej gry nie było nigdy klanu w którym nie stał bym murem za swoimi.

64

Wednesday, 19.10.2011, 00:05

Zaczalbym liczyc straty tych waszych nalotów bo skonczy sie tak, ze to ja wiecej zburze :D

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

65

Wednesday, 19.10.2011, 00:14

No to śmiało licz ;D

66

Wednesday, 19.10.2011, 00:16

Za jeden Twoj, bo bombek masz sporo dostało już paru od Was...ja na godzinke zrobilem 4 naloty a Wy 2 i 2 proby...niestety wrocili w proszku..jutro wkleje staty...cieniutko jak na koalicja vs 1 gracz, moze jestescie tak slabi?

67

Wednesday, 19.10.2011, 05:18

Soren to, jak TY sobie tlumaczysz zaistniala sytuacje na prawde malo kogo interesuje. Mozesz sobie nawet wkrecic, ze to ze strachu przed ta twoja "armia" i mocno przecietnymi wioskami, ktore dostales gotowe i nie masz pojecia co z nimi zrobic. Prawda jest taka, ze sam sprowokowales sytuacje i temu nie zaprzeczysz. To sie powoli robi twoja dewiza: Najpierw cos schrzanic a jak przyjdzie ponosic konsekwencje swoich bledow wylewasz publicznie gorzkie zale jaka to ci sie krzywda dzieje. A prawda jest taka, ze gdybys pomyslal zanim cos zrobisz nie mialbys powodu do placzu.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

68

Wednesday, 19.10.2011, 18:34

ID 44255
Login Soren
Postać Davidossus

Post wyżej wymoderowany d/w redakcji i zainteresowanego, który wie sam co napisał.
Groźby dotyczące życia realnego - ban stały.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny