You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Arlo

Intermediate

• Send private message

61

Tuesday, October 18th 2011, 11:38pm

zawsze robisz wazeline do tej koalicji, ktora wygrywa. MW, padlo to SSGU, padlo to Zule
Ośmielę się nie zgodzić. Shin był W SSGU i widome było, że ARCYŻULE i RSR mają lepsze armie, a mimo to walczył z nimi i starał się, aby jakoś ta walka wyglądała. A przeszedł do ARCYŻULI dopiero wtedy gdy SSGU zostało rozwiązane przez BC.

62

Tuesday, October 18th 2011, 11:47pm

Arlo wiem jak bylo w SSGU bo tez tam bylem...i walczylem a Shin simowal...Malinka tam byla i duzo innych graczy...

MW12345

Intermediate

• Send private message

63

Tuesday, October 18th 2011, 11:57pm

Arlo dzięki za obiektywizm i prawdę. Wcześniej podobna prawdę wygłosił Prop...niestety Davidek jak uparty brnie we własne wyimaginowane absurdy. Nic na to nie poradze...jego racja i tylko jego racja.
BTW w SSGU ja nie rządziłem, i w historii mojej gry nie było nigdy klanu w którym nie stał bym murem za swoimi.

64

Wednesday, October 19th 2011, 12:05am

Zaczalbym liczyc straty tych waszych nalotów bo skonczy sie tak, ze to ja wiecej zburze :D

MW12345

Intermediate

• Send private message

65

Wednesday, October 19th 2011, 12:14am

No to śmiało licz ;D

66

Wednesday, October 19th 2011, 12:16am

Za jeden Twoj, bo bombek masz sporo dostało już paru od Was...ja na godzinke zrobilem 4 naloty a Wy 2 i 2 proby...niestety wrocili w proszku..jutro wkleje staty...cieniutko jak na koalicja vs 1 gracz, moze jestescie tak slabi?

67

Wednesday, October 19th 2011, 5:18am

Soren to, jak TY sobie tlumaczysz zaistniala sytuacje na prawde malo kogo interesuje. Mozesz sobie nawet wkrecic, ze to ze strachu przed ta twoja "armia" i mocno przecietnymi wioskami, ktore dostales gotowe i nie masz pojecia co z nimi zrobic. Prawda jest taka, ze sam sprowokowales sytuacje i temu nie zaprzeczysz. To sie powoli robi twoja dewiza: Najpierw cos schrzanic a jak przyjdzie ponosic konsekwencje swoich bledow wylewasz publicznie gorzkie zale jaka to ci sie krzywda dzieje. A prawda jest taka, ze gdybys pomyslal zanim cos zrobisz nie mialbys powodu do placzu.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

68

Wednesday, October 19th 2011, 6:34pm

ID 44255
Login Soren
Postać Davidossus

Post wyżej wymoderowany d/w redakcji i zainteresowanego, który wie sam co napisał.
Groźby dotyczące życia realnego - ban stały.
Ex-Team. Aktualny operator: Kruczoczarny