Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

61

Monday, 24.10.2011, 12:26

czy ja wiem szybciej sie taką wioske buduje niż trwa obleg

62

Monday, 24.10.2011, 13:50

to bardzo fajnie zawsze bedzie co oblegac )

63

Monday, 24.10.2011, 15:17

bolaks: "Proste wytłumaczenie strach przed tym co będzie kiedyś jak BC urośnie w 6 epoce i zabierze Im kwadraciki na których budowali swoje domki :) "

jesli Wasza 6 ta nie będzie sie rozwijac to nie macie szansy na zabranie wioski z 6 ej :) , za jakis czas napiszecie ze to nasza wina ze gracze odchodzą od gry , TAK ale to bedą Wasi gracze z klanów BC , dostaliście kiedyś od nich wioski z 5 ej i 4 ej epoki a teraz zostawiliście ich z gołymi d. bez szans na rozwój , wspaniały ten klan co tak dba o swoich
zwłaszcza Ci co są w 4 ej epoce - bolaks , boisz sie ze nie będzie do zdobycia wiosek w 5 ej ?? postaw je sobie :P

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "robertpkt" (24.10.2011, 15:25)


64

Monday, 24.10.2011, 15:44

Ole, Wacek,.. nadal nie uslyszalem odpowiedzi.

Wyslalem kazdy pkt z opisem wiec moze ktos sie odniesie do tego. dokladnie 4 punkty: 1, 2, 4, 9

i przestancie pisac pierdoly!!!!!!!

65

Monday, 24.10.2011, 16:07



jesli Wasza 6 ta nie będzie sie rozwijac to nie macie szansy na zabranie wioski z 6 ej :) , za jakis czas napiszecie ze to nasza wina ze gracze odchodzą od gry , TAK ale to bedą Wasi gracze z klanów BC

A Wy nie będziecie mieli z kim walczyć i chyba o to Wam chodzi expa lokacje i budowa czy się mylę :?:



, dostaliście kiedyś od nich wioski z 5 ej i 4 ej epoki a teraz zostawiliście ich z gołymi d. bez szans na rozwój , wspaniały ten klan co tak dba o swoich
zwłaszcza Ci co są w 4 ej epoce - bolaks , boisz sie ze nie będzie do zdobycia wiosek w 5 ej ?? postaw je sobie :P

a co mamy im dać ja Wy wszystko zbieracie
boicie się walki :?:
pokazujecie jacy jesteście wielcy :?:
nie rozumiem o co Wam chodzi w zabieraniu wiosek na 1 lvl przecież one nic nie są warte nie lepiej zabrać wioskę rozbudowaną to chyba bardziej boli
może się mylę

66

Monday, 24.10.2011, 17:28

Nawołujecie do odpowiedzi na wasze propozycje zmian w paru pkt ,



Tu Wasza propozycja zmiany ,



"BORGHI"

Wczoraj, 14:29

Nasze propozycje są proste , Na bliżej nieokreślony czas ( do negocjacji

)zakaz oblegów na V i VI epokę dla obu stron ,

a tak możemy się lac , odwiedzac , zabierac surkę etc, bo to jest Czas

Wojny,



Po raz kolejny coś chcecie dostać nie dając w zamian nic, nasza 5 epoka jest bo

niestety nie da się przeskoczyć z 4 do 6,

i wszyscy muszą ją przejść,( dlatego tez nasi Gracze cierpliwie robia techy

i lokacje aby tylko skoczyć do 6)

sami wiecie że w niej już nie zostało wiele do zabrania, a naszą 6 możecie

oblegać , zapraszamy :),



Czyli każdy to chyba widzi że chcecie mieć spokojna grę w tych epokach , a

co w zamian nam dajecie ?



A z kolei kwestię wioch eco wyjaśnił już MW12345 .

annaasakura

Początkujący

Postów: 56

Skąd: BC t1

  • Wyślij prywatną wiadomość

67

Monday, 24.10.2011, 17:43

A teraz Panowie, zatrzymajcie się i popatrzcie jak wygląda rzeczowa dyskusja w waszym wykonaniu. Zero konkretów... zero pomysłów... zero ustępstw... no zupełnie tak jak by ktoś wam grabki pozabierał i chciał z piaskownicy powyganiać...

Ej!!! Hallo! Każda strona ma racje bo racja zależy od strony z której patrzymy ale może czas by jedna strona(ta która jeszcze nie podała) napisała jakie ma oczekiwania...

Spiryt77

Intermediate

Postów: 321

Skąd: Małopolska

  • Wyślij prywatną wiadomość

68

Monday, 24.10.2011, 18:57

Bolaks nie wiem co Ci to dało pokazanie mojego konta, ale zbytnio nie mam czasu na dwa servery grac. Jak chcesz to wyjdę jak będę miał więcej czasu z urlopu ale tylko po to żeby Ci bombki sadzić ze stolicy bo tam wątpię żebyś cos mi zburzył nalotami .A czym Ty się szczycisz jak żeś nic nie osiągnoł na T2 bo byliście rozwaleni i płakaliście o pokój.

Wielki Spartanin się odezwał .

A gdyby Was Bagusny nie wziął pod swoje skrzydła jak jeszcze grał to nawet by o was nie było słychać że istnieliście więc przestań takie bzdety pokazywać .

69

Monday, 24.10.2011, 22:54

a ja mam pytanie , kto mowi w imieniu BC ??
wolaj , borghi czy bolaks ??
wolaj ty piszesz jedno a pare postow niżej bolaks i borghi piszą cokolwiek inaczej , zastanowcie sie i dajcie znac na forum który z Was jest głosem koalicji
napiszcie w punktach wasze odpowiedzi na nasze propozycjie , dlaczego sie nie zgadzacie i jak mozna to zmienic
rozmowy co prawda zostały ju zakonczone, nie potrafiliscie sie zebrac i dac nam odpowiedz ale pewnie na forum gracze przeczytaja co wymysliliscie

70

Monday, 24.10.2011, 22:59

annaasakura, naszym ustępstwem już była sama ta propozycja.

71

Monday, 24.10.2011, 23:11

Moze tez sie wypowiem, choc staralem sie nie wtracac miedzy wodke a zakaske.
Wacek w porozumieniu z gora RSR przedstawil bardzo korzystna (moim zdaniem) dla BC propozycje. W obliczu utraty przez koalicje BC jedynego liczacego sie konta z w miare przyzwoitymi wioskami w e6 dostaliscie szanse na zlapanie oddechu i czesciowe przynajmniej odrobienie strat, ale tym gestem pogardziliscie. Mam wrazenie, ze co poniektorzy uniesli sie honorem albo nadal sa swiecie przekonani, ze to oni sa gora i maja wszelkie podstawy do stawiania warunkow. Nie to nie, prosic nie bedziemy. Szkoda tylko zmarnowanego czasu i wysilku Wacka i innych. Na chwile obecna sytuacja wyglada tak, ze nasza e6 coraz lepiej radzi sobie z czwartoepokowymi mutantami. Kwestia czasu jest, gdy przewaga wzrosnie na tyle, ze bedzie mozna oblegac e5 bedac w miare spokojnym o wynik, bo nasze wiosik rozwiaja sie szybciej niz te zmutowane. A wtedy? Moze sie okazac, ze pakt o braku nalotow nie jest w naszym interesie, zaczna plonac i te mutanty i znow podniesie sie larum, ze juz nawet czwartej epoce nie dajemy zyc. Nie twierdze, ze tak bedzie, ale takiej mozliwosci nie mozna wykluczyc. A wtedy zostana wam tylko gracze z epok 1-3...

Ale moze to ja sie myle? Moze BC znalazlo lepszy sposob na wybrniecie z tej sytuacji? Propozycje Wacka wszyscy znamy, moze czas poznac kontrpropozycje?
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

72

Tuesday, 25.10.2011, 06:56

Baldr trochę się zagalopowałeś...z punku widzenia naszego klanu, techniczne nie jest możliwe aby wioski z 4E "zapłoneły" :P

73

Tuesday, 25.10.2011, 08:07

i po co to wszystko

Niedługo wszyscy będą w 6 epoce i gra się skończy bo nie widzę żadnych nowych propozycji rozwinięcia tej gry

74

Tuesday, 25.10.2011, 08:17

nie wszyscy jest jescze duuuuzo graczy w epokach 3 i 4 i w naszych klanach tez sa
MW jest mzoliwe bombienie z naszej strony a wlasciwie ze strony np ELFIKOW czy ARMAGEDDONU u nich jest sporo graczy w epoce 4 i 5 a jak dzięki nam beda mogli zdobyc wioski z ep 5 ?? beda bombardowac 4 ta :D
to jest możliwy scenariusz
acmariusz - jest jescze sporo do odkrycia w TE - nawet ci co są w 6 ej maja co robic - nie znamy wszystkich artefaktów z lokacji klanowych , nie mamy zaklęc z 6 ej epoki a mzoe i jakies nowe itemy sie pojawia
ja osobiście mam nadizeje ze jednak po zakonczeniau pracy nad BW pojawią sie i u nas zmiany
no i mamy na tyle klanow zeby dobrze sie bawic w oblegi/sparingi
zobaczcie tez ze graczy przybywa - pojawiają sie nowi w epokach 1-3 , szybko mogą awansowac dzieki wioskom pustym i mozliwości szybszego szkolenia bohaterów niż kiedys

75

Tuesday, 25.10.2011, 10:23

Teraz wypowie się siła robocza ;) Rozejm jest w zasięgu ręki tylko powiedzmy sobie prawdę, kazdy punkt został tak skonstruowany, żeby go odrzucic, tu gratuluje osobie ktora go tworzyla.
Proponuje male zmiany, nie byly uzgadniane z szefami BC ale mysle, ze sa w miare logiczne.

AD1 Wymagacie, zeby 6e przeszla do jednego klau a Sergio byl dowodca wiec w nawiasie, zebysmy rozwiazali przynajmniej jeden klan...propozycja jest banalna, zaklada ktos inny np. Borghi, cala 6e idzie do tego klanu poza czaerwonymi. Rozejm dotyczy nowego klanu i czerwonych. To 3 osoby, grajace od swieta.

AD2 Wioski pod bombowce, propozycja MW najgorsza jaka, mogla byc ale czego sie spodziewac, kazdy walczy o swoje. Proponuje, surowce wszystkie a brak budynku pod bombowce. Dlaczego? Juz informuje:
- zbudowanie go do 8 poziomu jst niemozliwe gdyz to dlugo trwa i na 100% zauwazycie
- jednoczesnie my mozemy hoverami latac na Sama i expic...
- hovery nic nie zburza chyba ze by trafic wioske z bonusamix3

AD3
Oblegi na 5e. Propozycja max 1 oblegu na miesiac od klanu BC, zamiast przepisowych 4. To pozwoli nam i odbic wioske jesli stracimy a i Wam sie przygotowac dobrze do obrony, czas liczany od 1 do konca miesiaca

AD4
Wynoszenie surki. Przed atakiem robimy skan i trzymamy go max 2 dni. Jesli bedziecie mieli jakies zazalenia i ten termin minie to traktujemy sprawe za wygasla, chyba, ze Wy macie skan, ze bylo inaczej. Nikt nie bedzie gromadzil raportow przez cale zycie.

AD5
Ilosc klanow po jednej i po drugiej stronie. U Was jest znacznie wiecej wiec propozycja dla klanow Lwy, Cracovia i mniejsze Zule do dodatkowego x1 mozliwosci oblegu w ciagu miesiaca.

Jakie plusy dla Was:
- brak bombowcow u nas;
- mniej obli;
- mniej straconej surki przy odrobinie myslenia;
- bezpieczenstwo w klanach slabszych;
- mozliwosc dalszego simowania bez strat w 6e;

Plusy dla nas:
- pograc w 6e;
- byc moze odbic cos z 5e

Widac roznice i to spore.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

76

Tuesday, 25.10.2011, 11:08

Zrozumcie najważniejszą rzecz.

Nam rozejm nie jest absolutnie do niczego potrzebny!!! Co mieliśmy stracić w 5 i 4 już straciliśmy, teraz praktycznie tylko cyferki zabieracie. W 6 w żaden sposób nam nie zagrażacie i nie zagrozicie.

I przyjmujecie warunki albo nie. Uwierzcie mi z naszej strony cholernie trudno było to osiągnąć, jest spora część ostro przez was doświadczona, i lepiej żeby oni w tym wątku się nie wypowiadali co sądzą o dawaniu wam tej szansy.

A co do opisu MW jest to jedna z opcji, ale widać nie jesteście w stanie nawet pomyśleć o prostym i logicznym innym rozwiązaniu, bynajmniej nie wymagającym zmiany tego zapisu. Po prostu widać że nie macie obycia w 6 i budowie wiosek. Lepiej pobyć ciut czasu w 6 na pobudowanej wiosce. Niż simować w niższych epokach, na odziedziczonych wioskach nabiera się wtedy innego poglądu na tą grę:D
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

77

Tuesday, 25.10.2011, 11:18

Rozejm jesli to oczywiscie byla prawda byl do przedyskutowania co do punktow. Dalem, moja oczywiscie propozycje. Brak logicznej odpowiedzi tylko, ze musimy wziac to co bylo napisane. Okazuje sie wiec, ze nigdy nie chcieliscie tego przedyskutowac? Dobrze rozumiem Ole? W tej sytuacji oznacza to, ze nigdy ten rozejm nie doszedlby do skutku. Jesli to prawda to temat do zamkniecia, choc mysle, ze moja propozycja jest ciekawa.
Nie jest to narzucenie Wam jakiegos rozwiazania tylko wyjscie z sytuacji, gdzie zyskujecie to samo co chcieliscie:
- 6e skupiona w 1 klanie;
- brak bombowcow;
- brak zmasowanych obli na klany koalicji;
- brak wynoszenia surki;
- oblegi na BC, nawet 4xKlan w miesiacu, to 32 oble liczac czesc klanow;
- mozliwoscia zabrania jakiejs wioski z 5e, macie duzo wiecej szans %;

Ty Ole mowisz bardziej o Reżimie niż rozejmie, mysle, ze tak to mozna nazwac. Zawsze mozna stworzyc taki zapis i ustalenia, ze zyskacie to co chcecie i teraz tez tak jest.

Obecna sytuacja jest bez sensu.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "NowyNaDwaSposoby" (25.10.2011, 11:25)


78

Tuesday, 25.10.2011, 11:30

Ole sory ale nie wypowiadaj sie w imieniu wszystkich , i nie tylko ty decydujesz o tym co klany przyjmia bądź nie , teraz piszesz tak samo ja pare postów wszesniej borghi i bolaks - w takim samym stylu - chcelismy zeby odniesli sie do naszej propozycji i to zrobili a ty piszesz ze my mamy to w dupie i warunki nie sa do zmiany ?? - wypowiadaj sie w swoim imieniu :/

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

79

Tuesday, 25.10.2011, 11:52

Po 1 nie wypowiedziałem się w imieniu innych, tylko irytuje mnie odwracaniem kota ogonem. Do tego inni (łącznie z tobą) wypowiadają się w podobnym klimacie więc uprzejmie proszę odemnie z daleka. Bo nie decydowałem co klan ma przyjąć, a co nie!!! I ile można rozmawiać o propozycjach z ich strony??

Sam piszesz:

a ja mam pytanie , kto mowi w imieniu BC ??

wolaj , borghi czy bolaks ??

wolaj ty piszesz jedno a pare postow niżej bolaks i borghi piszą
cokolwiek inaczej , zastanowcie sie i dajcie znac na forum który z Was
jest głosem koalicji

I co następna osoba wyskakuje!!

A co do rozejmu stwierdziłem fakt!!

Po 2 gdzie są prawdziwe odniesienia?

Ad1 Jaką różnicę widzicie w personaliach? Sergio ma wyższy lvl więc i więcej osób może zabrać, albo Galahad ale on już tylko czasami klika z tego co z nim rozmawiałem.

Ad2 kilka krotnie już się wypowiadałem, jest cholernie proste dla was rozwiązanie którego nawet nie bierzecie pod uwagę, nie wymagające żadnej zmiany w tym pkt.

Ad3. Oki ale my w takiej samej liczbie obleg na waszą 6!! ( bo realia praktycznie są takie same, nasza 5 i wasza 6 praktycznie od 0 musi się budować)

Ad4. Osobiście uważałem to za oczywiste od początku!!

Ad5 Ja naliczyłem 6 waszych klanów, u nas 7, ale tak naprawdę nie chodzi o liczbę klanów tylko graczy a ta jest porównywalna.

Podsumowanie praktycznie nic nie trzeba zmieniać. Ewentualna kosmetyka.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

80

Tuesday, 25.10.2011, 12:20

Ad1
Tu, Ole bardziej chodzi o klany. Oczywiscie najlepszym rozwiazaniem byloby gdyby taki klan zalozyl gracz z max lvl., tyle ze wtedy musi rozwiazac klan lub trzeba stworzyc nowy, osoby przeniesc. Sa 6e krazacy po klanach rowniez z wysokim lvl, ktorzy moga taki klan zalozyc, Borghi, w0laj, np.

Ad2.
Budowanie wiosek, bez jakiegos surowca jest bez sensu, porownujac to do moich przemyslen, moze tez nie do konca doskonalych. Majac wszystkie budynki i brak tytanu na upor mozemy 1 lvl postawic w godzine. Przy dobrych polach bombki sa po paru. Oczywiscie teoretycznie. Poza tym, expienie lokacji, m.in. Sama, opiera sie o loty a tutaj jedynym rozwiazaniem sa hovery. Nie maja nic wspolnego z bombowcami ale potrzebuja kazdego surowca. Budowa 8 lvl zakladow lotniczych troche trwa a wybudowanie 1 lvl juz byloby zerwaniem rozejmu. Wierz mi nikt tego nie chce i nie bedzie chcial.

Ad3.
Rozejm dotyczy braku oblegów na 6e. Zaproponowane rozwiazanie ma na celu zapewnienie Waszym klanom czasu na rozwoj i obrone. Wy nas mozecie 32 razy na klan,my Was 3 gora 4. Prawda taka, ze liczysz klany w ktorych nikt juz nie gra ;)

Ad4. Mamy zgode.

Ad5.
Oj, Ole. Ktoś tu chyba troche przekłamuje ;) chyba, że słabo mi idzie z liczeniem. Niemniej zeby nie robil blazenady to pomine komentarz.

Nic spadam sie wyspac. Dodam, poza konkursem, ze nie wyobrazam sobie, zebym w nocy, w robocie mial siedziec przy jakiejs innej grze. Niech szefostwo sie dogada. Moja propozycja pokazuje tylko, ze nawet popularnie zwane mieso armatnie, tez mysli. Czasami wiecej od Kierownictwa.

Podobne wątki