Nie jesteś zalogowany.

Witamy na Oficjalne Forum - Time Edge - Czas Wojny. Jeśli to Twoja pierwsza wizyta, przeczytaj Pomoc - wyjaśni Ci ona działanie forum. Aby korzystać ze wszystkich funkcji forum należy się zarejestrować. Użyj formularza rejestracyjnego aby dokonać rejestracji lub przeczytaj więcej informacji o procesie rejestrowania się na naszym forum. Jeśli jesteś już zarejestrowany na forum, zaloguj się.

MW12345

Intermediate

Postów: 512

Skąd: Sieradz

  • Wyślij prywatną wiadomość

81

Tuesday, 25.10.2011, 16:32

Tak w kwestii bombowców...chodziło mi o to, iż abyście praktycznie nie mieli możliwości budowy bombek, no przynajmniej przez jakiś czas. Twoja propozycja jest jakimś rozwiązaniem tyle ze praktycznie przyjmując Twoją teorię bombki możecie postawić w krótkim czasie, bo budowa rzeczonej fabryki to na oko ok 24h. Przy podbudowanej wiosce powiedzmy na 24 bombki masz pełen skład w ok 36h. Fakt blokuje wam to expienie m.in. na Samie ale do diabła zabierając naszym wioski z 5E służace do expienia nikt się tym jakoś nie przejmował a my mamy się cackać jak matka z łobuzem. Trudno zapomnieć złe rzeczy, wioski budowane z mozołem które poszły do piachu....niestety taki jest stan rzeczy.

82

Tuesday, 25.10.2011, 18:12

MW:
- bo tak w praktyce to brak Uranu, nie Tytanu (poprzednio sie pomylilem ;)) to brak mozliwosci budowy prawie wszystkiego łacznie z Osadnikiem. Stad zastanawiam sie jak mamy cos zbudowac? Oczywiscie jest, w teorii taka mozliwosc, ze nasze niedzielne simy co pare dni zaloza wioske. Mamy taka mozliwosc chyba u 4 graczy na stolicy. Tylko ze pozniej trzeba wyjsc z klanu zeby ja przejac. Ochrony nie ma dla bezklanowcow wiec musimy wowczas dbac o ochronki.

-brak Uranu to brak mozliwosci produkowana wszystkiego poza laserami, servo i saudakarami. Jednoczesnie nie pochodzimy na lokacje.

Patrzac na 1 "-" to tak naprawdę dajecie nam pobudowac wioski w 6e ale jednoczesnie nie dajecie. Bo niby jak bez osadnika?

83

Tuesday, 25.10.2011, 18:22

wiecznie to gadanie jakie BC jest złe i było złe...
jak bawimy sie w historie, to może wrócimy do II wojny światowej jak Niemcy napadli na Polskę. kto miał dziadka szkopa?
każdy ma coś za skórą i powinniśmy już do tego nie wracać.
...

nadal nie usłyszałem konkretnych odpowiedzi i pewnie nie usłyszę.

84

Tuesday, 25.10.2011, 18:31

nadal nie usłyszałem konkretnych odpowiedzi i pewnie nie usłyszę.
Bo oni nie mogą się zdecydować, czy to mają być warunki rozejmu, czy warunki kapitulacji ;)

85

Tuesday, 25.10.2011, 21:41

Bo nadal nie znamy waszego oficjalnego stanowiska.
"My greatest challenge was knocking Liverpool right off their f***ing perch. And you can print that."
Sir Alexander Ferguson.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

86

Tuesday, 25.10.2011, 22:32

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=127592dfae

"BC jeżeli nawet oblegało , lub oblega , to starało się wybierac cele z najwyższej półki na serwie"

Przykład oblegu topowej wioski:D Oj dawno się tak nie uśmiałem.
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

87

Tuesday, 25.10.2011, 23:18

No i?? ?(

Obleg poleciał na wieś 1 lev??

A jak BC ma oblegać topowe wioski z 5e od Was jak już takich nie macie?

Golem

Intermediate

Postów: 412

Skąd: Rivia

  • Wyślij prywatną wiadomość

88

Tuesday, 25.10.2011, 23:46

to oblegajcie wioski z 6 epoki( skora nie ma już co zabierać w 5 epoce), ja jestem chętny na przyjęcie obla:)

89

Wednesday, 26.10.2011, 00:00

Ole

Intermediate




Postów: 375

Skąd: PŁOCK


86


Dziś, 22:32
http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=127592dfae

"BC jeżeli nawet oblegało , lub oblega , to starało się wybierac cele z najwyższej półki na serwie" Podajcie kordy lepszych 5 poziomowych wioch u was , to się zastanowimy kiedy się za nie wziąc , ale przynajmniej jest to 5 poziom wiochy , a wy macie radochę zabierając 1 lvl

90

Wednesday, 26.10.2011, 00:00

to oblegajcie wioski z 6 epoki( skora nie ma już co zabierać w 5 epoce), ja jestem chętny na przyjęcie obla:)

Heh, chciałbyś :P

rozwo

Intermediate

Postów: 295

Skąd: Sosnowiec/Gorey

  • Wyślij prywatną wiadomość

91

Wednesday, 26.10.2011, 00:02

Jak w temacie.

Parę pawianów i nic nowego.

Lipa, nic się nie dzieje, zaciemnianie przez administrację.

I zwady między paroma kolesiami.

Ten post był edytowany 1 razy, ostatnio edytowany przez "rozwo" (04.01.2012, 21:49)


92

Wednesday, 26.10.2011, 00:10

choc przyznac muszę ,że mi jeszcze nie zabraliście :)

93

Wednesday, 26.10.2011, 07:58

O co wy walczycie??? Gra polega na laniu zabieraniu i kombinowaniu a dogadać się można na święta żeby je jakoś po ludzku spędzić
A tu tylko płacz a ci zrobili to a tamci tamto

Wasze dogadywanie się i tak nie dojdzie do skutku jak już to było kilka razy - zawsze ktoś coś spierdzieli i będzie koniec pakciku i apiać od nowa będą jęki

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

94

Wednesday, 26.10.2011, 08:49

Po pierwsze kolesi to szukajcie pod swoją budką z piwem.
Po 2 nikt nie jęczy śmieje się tylko z głupot przez was wypisywanych:)
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

95

Wednesday, 26.10.2011, 15:58

Moze jednak sprobujemy sie dogadac? To raczej trudne nie powinno być, chyba, że obie strony udają ludzi inteligentnych. Wy powiedzieliscie A, my odpowiedzielismy B, teraz czas na Wasze C.

96

Wednesday, 26.10.2011, 18:19

Potem wasze D i tak cały alfabet można zrobić, wybierzcie jednego przedstawiciela waszej koalicji. Ugadajcie wszystkie klany z naszej by ogarnęły kogoś na reprezentanta i wtedy się można dogadywać bo kiedy my chcieliśmy i wsio było przygotowane każdy wie jak się skończyło.

Ole

Professional

Postów: 826

Skąd: PŁOCK

  • Wyślij prywatną wiadomość

97

Thursday, 27.10.2011, 09:56

Więc postanowiłem (przynajmniej ja) być fer.

http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=052eab9734

Ambasadę miał na 4 więc z naszej strony poszły 4 składy jak widać wcale nie wyżyłowane.
Nawet nie próbowaliście bronić:(
Po co pisać jeśli nawet nie umiesz czytać:D

98

Thursday, 27.10.2011, 19:35

misz masz

widzicie zule i rsr maja przewagę w 6 epoce a bc w 4 wiec nie wiem w czym problem jest jak i tak bc nie daje nikomu pograć bo każda dobrą wiochę 3 i z 4 epoki zabierają i nikt poza nimi sie nie skarży mogli wcześniej przeskoczyć do 6 a nie teraz płakać :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

99

Friday, 28.10.2011, 07:30

poprostu sumienie ich gryzie ze kopia im tylki v 6ep, chca miec przewage we wszystkich epokach :rotfl: ale to juz w przeszlosci, a w przyszlosci to tylko konserwowane mutanty v 4 i 5ep :D :D :D :D

100

Friday, 28.10.2011, 11:46

POWODZENIA w kopaniu mi tyłka , ale może daj najpierw link , jak to robisz , a póżniej pisz bzdury na FORUM , jaki to jesteś mocny . Obiecałeś mi zabrac wiochę ( Nadawca: Vladen
Tytuł wiadomości: wioski
Data wysłania: 2011-10-23 19:09:32

poczytalem sobie forum, no i mozesz sie niemartvic, virek dzis traci swoja
ostatnia wioske, a na kolejce jestes wlasnie ty ) i co ??? . Strachy na lachy :rotfl: , gdyż cierpisz na przerost ambicji nad treścią Z pewnymi cechami człowiek się rodzi a , TY nawet nie byłeś w stanie się ich w swoim życiu nauczyc :D Nadawca: Vladen
Tytuł wiadomości: Re: Miłej zabawy
Data wysłania: 2011-10-24 07:48:19

szykuj cie kozaku, milej zabawy na stolicy ) I zaczynam się całkiem miło bawic , a niedługo będę się jeszcze lepiej bawił :) . POZDRO . BORGHI